Air Jordan Modelleri

Air Jordan Modelleri

Bir klasiktir Air Jordan! Fakat ne yazık ki hem Türkiye’de yeteri kadar alternatif yok hem de fiyatları çok pahalı. Bu nedenle Air Jordan koleksiyonunuza bir yenisini nasıl kolaylıkla ve uygun fiyatlara ekleyeceksiniz, bunları anlatacağız.
Air Jordan Hakkında


Yaşlı veya genç fark etmeden herkesin hayallerini süsleyen Air Jordan ın yıllar süren ilham dolu yolculuğuna birlikte göz atalım. Air Jordan ünlü basketçi efsanevi isim Micheal Jordan dan ilham alınarak 1984 yılında sadece ona özel üretilmeye başlanan bir basketbol ayakkabısıdır. Nike ın alt kuruluşu olan Air Jordan ın halk ile buluşması üretiminden 8 ay sonra olmuştur. İlk Air Jordan ın piyasaya çıktığı dönemde Micheal Jordan ın henüz o kadar tanınan bir basketbolcu olmamasından dolayı satışlarla alakalı endişe duyulsa da çıktıktan kısa süre sonra ürün tükenmiştir. İnsanlar bu ayakkabıyı çok sevmiş ve onun ikonik olmasında önemli rol oynamışlardır. Nike ile anlaşmaya oturma konusunda endişe yaşayan Jordan ayakkabının ve kendisinin insanların gözündeki değerini gördüğünde aslında doğru bir karar verdiğini anlayabiliriz. Efsanevi ayakkabı Air Jordan ilk çıkan modelinde büyük bir logo ile bizi karşılıyordu. Bu logo herkes tarafından çok sevildi ve ünlü basketçi Micheal Jordan içinde potaların kanatları olduğu tüm o maçlarda şanını göklerde çıkardı.
Bu basketbol ayakkabısı her yeni sezonda farklı esin kaynakları ile tasarlanarak alıcıların beğenisine sunuldu. Her Air Jordan tasarımı beğenilmese de satışa sunulduğu anda tükendi ve artık bu ayakkabı ulaşılması güç ilahi bir şey haline geldi hayran kitlesinin gözünde. Tabi ki ilkler her zaman unutulmaz olarak kalır. İlk üretilen Air Jordan şimdiye kadar en çok beğenilen belki de ikonik olan basketbol ayakkabısı olarak anıldı.
Air Jordan Satın Al


Air Jordan modellerinin en geniş kapsamda bulabileceğiniz yegane websitesi ebay.com’dur. Ebay dışında stockx, nike, stadiumgoods, flightclub gibi sitelerde de bulabilirsiniz. Ancak önce ebay’e bakmanızda fayda var. Peki ebay’e girdiniz, ürünü beğendiniz, nasıl sipariş vereceksiniz? Ebay, sadece paypal ödemesi kabul eder, Türkiye’de de paypal olmadığı için, bu konuda biz yardımcı oluyoruz.Yapmanız gereken oldukça basit. Ebay’e girin, istediğiniz Air Jordan modelini seçin, linkini kopyalayın, Amerikanpaketim sitemizde, ilgili alana yapıştırın ve siparişinizi verin. Voila!Siz siparişinizi verdikten sonra, sizin için ilgili linkten ürünü satın alıyoruz. Bize ulaştığında kontrolünü sağlıyoruz. Akabinde vergi ve kargo ücretini size iletiyoruz. Ödemenizi yapmanız ardından ise tüm gümrük işlemlerinizi de yaparak, adresinize teslim ediyoruz. Ek bir masraf, gümrük takılma konusu vs olmuyor. Bunu sadece Air Jordan ürünleri için değil, ebay’de satılan her ürün için de yapabilirsiniz.İlk kez yurt dışından ürün getirecekseniz, aklınız biraz karışmış olabilir. Whatsapp hattımızdan bize ulaşın, aklınızdaki tüm soruları yanıtlayalım.Bu blog 13/01/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp