Yurt Dışından Tıbbi Ürün Getirtmek

Oldukça geniş olan bir konuyu basit birkaç cümle ile aklınızı bulandırmadan önce açıklayacağız, ardından en çok sorulan birkaç sorunun yanıtı ile birlikte maddelendireceğiz.Klasik bir klişe olan yurt dışından destekleyici ürün gelmez, medikal cihaz getirtilmez, sporcu gıdası gümrükten gibi düşünceleri bir kenara atın. Bireysel yapılan gönderimlerde evet bu ürünlerin gönderimleri yasaktır. Ancak amerikanpaketim olarak size vermiş olduğumuz hizmette bu aşamaları bir kenara bırakıp, yurt dışından istediğiniz ürünü kapınıza kadar teslim ediyoruz. Ne bir reçete çıkarmanız gerekiyor, ne doktor onayı, ne milli sporculuk belgesi. Kulağınızı tersten tutmaya çalışmaktan vazgeçin ve bırakın tüm can sıkıcı süreçlerle biz ilgilenelim ve siparişinizi kapınıza kadar teslim edelim.Gelen soruları, kullanıcı profillerimize göre kategorize ederek aşağıda cevaplarıyla birlikte sıralandırdık.


1 – Bir hastanenin / polikliniğin satın alma sorumlusuyum. Medikal cihaz ihtiyacımız var. Türkiye’de yok ya da çok pahalı. Siz getirebilir misiniz, maliyeti ne kadar olur? İkinci el bir cihaz da getirtebilir miyiz?


Evet getirtebilirsiniz. İster ürünü siz satın alıp, Amerika adresimize gönderin, ister ürün özelliklerini bize iletin sizin için biz satın alalım. Her iki durumda da Amerika adresimize gelen siparişinizin sevkiyat ve gümrük işlemlerini tamamlayarak Türkiye’deki adresinize faturasıyla birlikte teslim edeceğiz.


yurt


Medikal cihaz, tek kullanımlık ürünler gibi ürünlerde gümrük vergisi %20’dir. Örneğin 1000$ lık bir cihaz için 200$ gümrük vergisi ödemeniz yeterli olacaktır.


2 – Laboratuvarda görevli satın alma sorumlusuyum. Laboratuvardan araştırmada kullanılacak kimyasallar getirtebilir miyim?


Evet getirtebilirsiniz. Yukarıdaki cevapta da olduğu gibi işlemlerinizi sorunsuzca yaparak adresinize teslim edebiliriz.


yurt


3 – Diş Polikliniğim var. Bazı ürünler ve cihazlar burada çok pahalı. Siz getirebilir misiniz?


Tabii ki. Diş hekimleri özelinden giderek, plastik cerrahlar, botox ilaçları, küçük ya da büyük ölçekli poliklinik ya da hastaneler farketmeksizin tüm ihtiyaçlarınızı yurt dışında çok uygun fiyatlara getirtebilirsiniz.


yurt


4 – Hastam var, Türkiye’de olmayan reçeteli bir ilaç getirtmem gerekiyor. Yapabilir misiniz?


Yaparız demek doğru olmaz, ürünün ne olduğunu biliyor olmamız gerek. Bu konuda bize whatsapp hattımızdan ulaşırsanız yardımcı olabiliriz.


5 – Türkiye’de destekleyici ürünlerin ticaretini yapıyorum. Sizinle çalışsak, sizden toplu getirtsem olur mu?


Evet olur. Hiçbir üst limitiniz bulunmamaktadır. Dilediğiniz adet ve içerikte ürün getirtebilirsiniz.


yurt


6 – Bireysel olarak kendime, eşime ve çocuklarıma çeşitli vitamin ve destekleyici ürünler getirtmek istiyorum. Mümkün mü, bir sınırı var mı?


Mümkündür. Hiçbir üst limitiniz de yoktur.


7 – Sporcuyum. Çeşitli destekleyici gıdalar getirtmek istiyorum. Nasıl yapabilirim?


Aynı şekilde ister ürünü siz satın alıp, Amerika adresimize gönderin, ister ürün özelliklerini bize iletin sizin için biz satın alalım. Her iki durumda da Amerika adresimize gelen siparişinizin sevkiyat ve gümrük işlemlerini tamamlayarak Türkiye’deki adresinize faturasıyla birlikte teslim edeceğiz. Sizden reçete, milli sporculuk belgesi gibi hiçbir belge istemeyeceğiz.


yurt


Yukarıda bahsettiklerimiz uzayıp gidebilir. Sadece birkaç örneği iletmeye çalıştık. Gelmez dediğiniz her ürün için bize ulaşmadan karar vermeyin. Düşüncenizi yukarıda kıramadıysak, bir deneme siparişi de verebilirsiniz. Tek bir ürün sipariş verin, eğer teslim olmazsa kesintisiz olarak iadeniz yapılacaktır. Teslim olduğunda ise bambaşka bir kapı açılacak karşınıza. Üst limitinizin hayalleriniz ve talepleriniz olduğu bir alışveriş deneyimine başlayacaksınız. Aşağıda birkaç örnek ürün iletiyoruz. +1424 2705308 numaralı whatsapp hattımızı telefonunuza kaydedin ve bize ulaşın. Tüm sorularınıza cevap vermek için sabırsızlanıyor olacağız. Keyifli alışverişler dileriz.Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız


Benim İçin Satın AlKendim Satın Alacağım
Collagen Peptides Powder

yurt
$27.95
SATIN AL

PRO Desktop Electric Laboratory Centrifuge Machine

yurt
$51.79
SATIN AL

Premium Kinoko Platinum AHCC Supplement

yurt
$69.95
SATIN AL

Enfamil NeuroPro Gentlease Infant Formula

yurt
$27.98
SATIN AL

Bu blog 12-01-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...