Frontline Plus Cats

Frontline Plus Cats, evinizin neşe kaynağı kedileri pirelerden ve kenelerden korumanın yolunu 20 yıllık tecrübe ile sunuyor. Amerikanpaketim olarak sizler ve evcil hayvanlarınız için Frontline Plus Cats ürününün tüm gümrük ve kargo işlemleri ile uğraşıyor ve Amerika’dan alıp adresinize teslim ediyoruz. Detayları yazının devamında bulabilirsiniz.

 

 

 

Frontline Plus Cats Hakkında

 

Pireler kaşıntıya ve rahatsızlığa sebep olurlar. Bu sıkıntıların yanında çeşitli cilt hastalıkları, ciltte alerjiler, tenya parazit enfeksiyonları ve pire anemisi gibi hastalıklara da yol açabilirler. Pireler sıklıkla dışarıdan kapılır ancak kıyafetler ve ayakkabılar aracılığıyla eve taşınarak halılar, kilimler, perdeler, koltuklar ve yüzeydeki küçük çatlaklarda barınıp üreyebilirler de. 

 

 

 

 

Keneler yaz aylarında daha çok akla gelse de tüm mevsimler yaşamlarını sürdürürler ve kedileriniz yılın herhangi bir dönemi kenelere maruz kalabilir. Yaşamı tehdit eden hastalıkların taşıyıcısı olan bu küçük canlılar kedinizin sağlığını etkileyebilir. Lyme hastalığı, Rocky Mountain benekli humması keneler aracılığıyla en sık bulaşan hastalıklar arasında yer alır. 

 

 

Frontline Plus Cats

 

 

Frontline Plus Cats yetişkin pireler, pire yumurtaları, pire larvası, çiğneme biti ve yetişkin kenelere karşı 30 günlük etkin bir koruma sağlayarak kedinizi korur. Frontline Plus Cats su geçirmez özelliğe sahiptir ve reçete ile kullanımı gerekmez. Uygulaması ise son derece kolaydır. Ürün kedilerin kürek kemikleri arasından deriye uygulanır. Tüyler bu alanda güzelce ikiye ayrılır ve deriye dik şekilde tüm ürün içeriği tek bir noktadan uygulanır. Frontline Plus Cats tüylerin üzerine gelmemelidir ve kuruyana kadar ilgili bölgeyle temastan kaçınılmalıdır. 

 

 

 

Frontline Plus Cats

 

 

Tek bir noktadan uygulanan Frontline Plus Cats hızla kedinizin her yerini kaplar. Ürün yayılmanın yanı sıra yağ bezlerinde, tüylerde ve deri yüzeyinde lokalize hale gelir. Yağ bezlerinde lokalize hale gelmiş Frontline Plus Cats rezervuar görevi üstlenerek devamlı yenilenmeyi ve uzun süre etkin korunmayı mümkün hale getirir. Uygulama sırasında kediniz kuru olmalıdır ve ilk 24 saat kuru kalmalıdır ancak sonrasında bu rezervuar sayesinde ıslansa dahi ürün etkinliğini kaybetmeden çalışmaya devam eder. 

 

 

Frontline Plus Cats

 

Frontline Plus Cats Türkiye

 

Frontline Plus Cats ürününü Frontline’ın kendi internet sitesinden veya Amerika’da hizmet veren alışveriş sitelerinden satın alabilirsiniz. Amerikanpaketim’in “Kendim Satın Alacağım.” seçeneğini seçecek olursanız ilgili siteden ürünü satın almanız ve teslimat adresi olarak sevkiyat adresimizi girmeniz yeterli. “Benim İçin Satın Al.” seçeneğinde ise Amerikanpaketim üzerinden ilgili ürünün linkini sepetinize ekleyip alışverişi tamamlamanız gerekiyor. Ardından Amerika’dan sipariş ettiğiniz ürünün gümrük işlemleri ile deneyimli müşavirlerimiz ilgilenir ve ürünleriniz gümrüğe takılmadan adresinize gelir.

 

 

 

 

 

 

Bu blog 30-07-2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...