Kamikoto Knives

Kamikoto Knives

Amerikanpaketim’in alışveriş servislerinden yararlanarak oluşturabileceğiniz siparişlerinizde her türlü gümrük, kargo ve vergi işlemleriniz kolaylıkla tamamlanmaktadır. Makaleye göz atarak servislerimizi yakından tanıyabilir, Kamikoto markasına ait ürün portföyünü inceleyebilirsiniz.

 

 

 

Kamikoto Knives Hakkında

 

Çin, Japonya ve Nigata’da üretimleri gerçekleştirilen Kamikoto bıçakları, el işçiliği ile özenle tasarlanmaktadır. 19 adımdan oluşan üretim sürecine sahip çelik bıçaklar, yüksek performanslı ürünler olarak satışa sunulmaktadır. 

 

 

 

 

Mutfaktaki el becerilerinin gelişmesine yardımcı olan çok amaçlı Kamikoto bıçak setleri, keskinliği ile ünlenmiştir. Firmanın sunduğu ömür boyu garanti kapsamında, herhangi bir aşınma/hasar durumunda para iadesi yapılmaktadır. 

 

 

Kamikoto Knives

 

 

Kamikoto Knives özel ustalar tarafından üretilmektedir. Şeflerin tercih ettiği bir marka olan Kamikoto, yoğun üretim aşamalarından geçerek setler halinde satılmaktadır. Klasik bıçak görünümlerinin yanı sıra, tutma yeri ve bıçak kısmı siyah renkle tasarlanmış özel seriler de yer almaktadır. 

 

 

Kamikoto Knives

 

 

Kamikoto Knives setlerinde bulunan bıçak çeşitleri şunlardır:

  • Sebze bıçağı,
  • Dilimleme bıçağı,
  • Satır,
  • Küçük kesme bıçakları.

4’lü ve 8’li setler halinde satılan Kamikoto Knives serileri, tüm koleksiyon bıçaklarının yer aldığı büyük bir sete de sahiptir. Hemen her bıçak seti içerisinde ek olarak bıçak bileyici taş yer almaktadır. Ait olan bıçak setine özel bileyiciler, bıçakların keskinliğini kaybetmeden kullanılmasını sağlar.

 

 

Kamikoto Knives

 

 

Ahşap kutusu ile teslim edilen bıçak setlerinde, dayanıklılık ve kalite ilk günden itibaren muhafaza edilmiş özelliklerdendir. Cilalı bıçakların yüzeylerinde çizik oluşması veya kırılması gibi durumlar meydana gelmemektedir. Bıçakların eğimleri ve keskinlik oranları kullanım amaçlarına göre belirlenmektedir. 

 

 

Kamikoto Knives

 

 

Normal bıçak türlerine göre daha ağır olan Kamikoto bıçakları, profesyonel kullanım için tasarlanmaktadır. Kamikoto Knives doğru saklama koşullarında, doğru çalışma şekli ile uzun vadeli olarak kullanım imkânı sağlamaktadır. 

 

 

Kamikoto Knives

 

 

Her Kamikoto bıçağının kendine özel orijinallik sertifikası ürün ambalajı içerisinde bulunmaktadır. Kamikoto ürünlerin orijinalliğinden emin olmak için markaya ait resmî web sitesinden sipariş verilmesi tavsiye edilmektedir. Firmanın web sitesi üzerinden verilen siparişlerde 100’den fazla ülkeye teslimat seçeneği yer almaktadır. Kamikoto bıçakları diğer anlaşmalı web sitelerinden de satın alınabilmektedir. 

 

 

Kamikoto Knives

 

Kamikoto Knives Sipariş

 

Sipariş vermek istediğiniz Kamikoto markası ürünlerini, zahmetsiz bir şekilde satın almak için Amerikanpaketim hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Kendim Satın Alacağım ve Benim İçin Satın Al servislerinden oluşan alışveriş hizmetleri, sizlere gümrük, vergi ve kargo işlemlerinde yardımcı olmaktadır. İki servis arasındaki tek fark Benim İçin Satın Al hizmetinin ürün satın almasının da Amerikanpaketim’e ait olması durumunda %10 banka komisyonuna sahip olmasıdır. İlgili bilgilendirmelere aşağıdaki videolardan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 


Bu blog 03/03/2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp