Crest 3D White

Crest 3D White

Bugünkü makalemizde Amerika’nın en çok tercih edilen diş macunundan bahsediyor olacağız. Crest 3D White, Amerikan üretimi olan, ihraç edildiği ülkelerde en çok tercih edilen, en yüksek kalitedeki ve en çok olumlu yorum olan diş macunu olarak dikkat çekiyor. Ne yazık ki Türkiye distribütörü yok ancak üzülmeyin Amerikanpaketim ile hiçbir sorun yaşamadan en uygun fiyatlarla kapınıza kadar teslim alacaksınız.

 

Diş sağlığınız ve bembeyaz dişlere sahip olmanız sanıldığı kadar maliyetli bir şey değildir. Bu nedenle Türkiye fiyatları aksine, çok daha uygun fiyatlara adresinize teslim etmenin garantisini veriyoruz.

 

Türkiye’de 150 TL, Amerika’da 0.99$!

Türkiye’deki bazı websitelerinde 100-150 TL aralığında satılan Crest 3D White diş macunu Amerika’da marketlerde 0.99$’dan başlayan fiyatlarla satılmaktadır.

 

Raf Ömrü Uzun Olduğundan Toplu Alım Yaparak Kargo Fiyatını Düşürün!

Diş macunlarının raf ömrü uzun olduğundan tek kutu Crest 3D White almak yerine 2’li ya da 3’lü paketlerini alarak aynı kargo ücreti ile daha uygun fiyata temin edebilirsiniz.

 

Kimileri için bir sağlık ürünü kategorisinde, kimileri için kimyasal bir ürün kategorisinde, kimileri için ise kozmetik kategorisinde olduğu için Türkiye’ye nasıl getirtirim, kesin gümrüğe takılır diye düşünüyorsanız daha evvel Amerikanpaketim’den alışveriş yapmamışsınız demektir. Peki nasıl mı satın alacaksınız, cevabı hemen aşağıda, aynı zamanda da videomuzda ☺

 

Nasıl Sipariş Vereceğim?

Ürünün linkini amerikanpaketim anasayfamızdaki (telefondan sipariş verenler için anasayfadaki Benim İçin Satın Al linkine tıkladıktan sonra açılan sayfada) Hemen Al butonu yanındaki kutucuğa yapıştırarak satın alımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Satın alma ekibimiz, sizin için ürünü temin edecek ve tarafınıza bilgi verecektir.

 

Gümrüğe Takılma Riski Yok!

Hemen her yazımızda belirttiğimiz gibi klişeleşmiş `gümrüğe takılır mı` sorusunun cevabını yeniden açıklayalım. Amerikanpaketim’den satın alacağınız hiçbir ürün gümrüğe takılmaz. `Gümrüğe takılma` konusu bazı gümrük yasaklı ürünlerin bireysel gönderimlerinde söz konusudur. Amerikanpaketim olarak tüm siparişlerinizi lisanslı ithalat firmamız ile resmi olarak ithal etmiş olduğumuzdan, aklınıza gelen kozmetikten, destek ürünlerine, endüstriyel ürünlerden, oto parçalarına aklınıza gelen hiçbir ürün takılmaz, işlemleri yapılır ve adresinize teslim edilir. Crest 3D White diş macununda da tabii ki geçerlidir.

 

5 İş Gününde Adresinize Teslim Etmeyi Garanti Ediyoruz!

Her ne kadar ortalama teslim süremiz 3 iş günü olsa da, gümrük işlemlerinin yoğunluğu, havayollarında yaşanabilecek aksamalar ile sözünü verebileceğimiz süre 5 iş günü. Amerika’dan getirtmek istediğiniz dilediğiniz ürünü express kargo ile gönderiyor, en hızlı şekilde gümrük işlemlerini gerçekleştiriyor ve 5 iş günü içerisinde teslimatınızı yapmayı garanti ediyoruz.

 

15 bini aşkın takipçilerimizden biri olarak siz de sipariş vereceğiniz ürün size ulaştığında instagram hesabınızda paylaşın, bir sonraki siparişinizde kullanmak üzere 3$ ParaPuan kazanın.

 

Bize Her Zaman Ulaşabilirsiniz

Aklınıza takılan tüm sorular için isterseniz +1 424 270 5308 numaralı Los Angeles whatsapp hattımızdan (Türkçe ve İngilizce), isterseniz sosyal medya hesaplarımızdan, isterseniz de [email protected] mail adresimizden bize tüm sorularınızı iletebilirsiniz.

 

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

Benim İçin Satın Al

 

 

Kendim Satın Alacağım

 

 

 


Bu blog 09/01/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp