GNC Teen For Boys

GNC Teen For Boys

Uzun yıllar kaliteli besin takviyeleri üreten bir isim olan GNC, erkek çocuklar için de takviye üretiyor. Amerikanpaketim ise bu ürünleri Amerika’dan sizler için tedarik ediyor ve kapınıza teslim ediyor. Gelin birlikte GNC Teen For Boys ürününü inceleyelim ve Amerikanpaketim’in hizmetlerine yakından göz atalım.

 

 

GNC Teen For Boys Hakkında

GNC Teen For Boys ürünü, GNC Milestones’un 12 – 17 yaş arası erkek çocuklar için ürettiği bir multivitamin. Bir kutunun içerisinde 120 adet kapletten oluşan ürün 60 günlük kullanım için uygun. GNC Teen For Boys enerji üretimini destekleyerek büyüme ve gelişimin hızlandığı bir dönem olan 12 – 17 yaş arası dönemdeki gençlerin genel sağlığını destekliyor. Multivitaminlerin alımıyla beraber çocuklarda kas fonksiyonları artıyor, cilt sağlığı ve bağışıklık iyi yönde etkileniyor. 

 

GNC Teen For Boys

 

Ürün Beta-karoten (A vitamini), Tiamin (B1 vitamini), Riboflavin (B2 vitamini), Askorbik Asit (C vitamini), B6, B12, D, E ve K vitaminlerini içerisinde belli oranlarda bulunduruyor. Folik asit, Niasin, demir, fosfor, iyot, magnezyum, selenyum, bakır, potasyum, klorür, kalsiyum, çinko, biyotin gibi çeşitli vücut mekanizmalarında rol oynayan ve vücut için gerekli malzemeleri de içerisinde barındırıyor. Böylece sağlıklı bir gelişim için gerekli hemen hemen tüm maddelerin takviyesi sağlanmış oluyor. Beyin sağlığı, meyve antioksidan ve cilt koruma karışımları ürün içerisinde yer alıyor. İçeriğinde soya fasulyesi ve buğday da bulunuyor.

 

GNC Teen For Boys

 

GNC Teen For Boys yemekle birlikte günde 2 kaplet olarak alınıyor. Bu ürün bir besin takviyesi, günlük enerji ihtiyacını karşılamak için tek başına kullanılmaması gerekiyor ancak vücudun ihtiyacı olan ve vücuda yararlı maddeleri farklı oranlarda içermesi sebebiyle takviye olarak kullanıldığında oldukça iyi iş çıkarıtıyor.

İlaç kullanan ve sistemik bir hastalığı olan kişilerin Teen For Boys besin takviyesini kullanmadan önce doktorlarına danışmalarında yarar var. Geçirilecek bir ameliyatın mevcudiyeti durumunda 2 haftadan önce bırakılması gerekebiliyor. İçeriğindeki biyotin hakkında doktoru bilgilendirmek laboratuvar testleri öncesinde önem arz ediyor. Takviyenin soğuk, kuru bir alanda ve küçük çocukların ulaşamayacağı bir yerde saklanması gerekiyor.

 

GNC Teen For Boys

 

GNC Teen For Boys Satın Al

GNC Teen For Boys ürününü GNC şirketinin kendi internet sitesinden ve satışını gerçekleştiren diğer sitelerden satın alma seçenekleriniz bulunuyor. Bu ürüne erişmek için Amerikanpaketim’i tercih edenler güvenilir ve zahmetsiz alışverişin keyfini çıkarıyor. Sitemizde yer alan “Benim için Satın Al” ve “Kendim Satın Alacağım” hizmetleri hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için aşağıda yer alan videolardan yararlanabilir ve internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

 


Bu blog 09/12/2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp