Hermes Birkin Çanta

Hermes Birkin Çanta

Yurt Dışından Hermes Birkin Getirtmek

Hermes, moda dünyasına yön veren markalardan biriyken Hermes Birkin çantayı neredeyse kendi markasının bile önüne geçiren, onu bu kadar vazgeçilmez ve ulaşılmaz hale getiren şey nedir?


hermes


Hermes Birkin çanta gibi bu derece efsanevi markaların onun değerini artıran bir doğuş hikayesi vardır. Hermes Birkin çantanın tasarım süreci de taa 1981’li yıllara dayanarak bir aşk hikayesinden doğmuştur. Hermes Birkin çantayı bu derece ön plana çıkaran temel sebep aşktan türediği için midir bilinmez ancak Hermes Birkin çantaya sahip olunamasa bile o çoğu insan için bir aşktır.


hermes


Hermes Birkin çanta yıllar içinde kişilerin mükemmellik anlayışından tutalım, bir sosyal statü haline de gelmiştir. Çünkü Hermes Birkin çanta her ne kadar aşkla sahip olunmak istense de herkesin alabileceği bir pahada satılmıyor. Ayrıca şu ayrıntı çok önemli ki parası olan herkes Hermes Birkin çantaya sahip olamıyor çünkü özel siparişle yapılıp, sipariş verildikten sonra ulaşılması birkaç yılı alabiliyor.


hermes


Hermes Birkin çanta için bir diğer önemli ayrıntı ise orijinalliği. Çünkü insanlar markanın ve Birkin modelinin değerini bildikleri için yatırım amaçlı kullanabiliyor ya da orijinaline en yakın halde sahtesini üretebiliyorlar. Hermes Birkin çantanın orijinal olup olmadığına dair expertler onay verebiliyorlar. İşte burası ciddi manada en hassas noktalardan biri.


hermes


Hermes Birkin çantaya ulaşabilecek maddi imkan varken, birkaç yıl bekleme pahasına da olsa sahip olmak isteniyorken bu işi uzmanlarıyla irtibatta kalarak yapmak çok önemli. Amerikanpaketim.com bu güne kadar yurt dışından Türkiye’ye alışveriş yapan binlerce kullanıcısına gümrükte takılma riski olan aklınıza gelebilecek her ürünü sorunsuz olarak ulaştırmıştır. Hermes Birkin çanta alım sürecine de son derece hakim olarak, bizimle irtibata geçtiğinizde Hermes Birkin çanta prosedürleri için özel olarak ilgilenecektir. O yüzden bize danışmadan Hermes Birkin çanta almamanızı tavsiye ediyoruz. Daha önce Amerikanpaketim.com sayesinde alışveriş yaptıysanız lisanslı aracı kurum olduğumuz için yurt dışından gümrüğe takılma riski olmadan, tüm ürünleri sigortalı olarak sorunsuz bir şekilde kapınıza kadar getirebildiğimize dair aşinalığınız vardır. Ancak Hermes Birkin çanta çok daha özel bir araştırmayı, süreci gerektirir her şeyden önce nasıl bir Hermes Birkin çanta istediğinize dair detaylı olarak irtibatta kalmak gerekecektir. Lütfen Hermes Birkin çanta siparişi için bizimle sayfamızdaki whatsapp ve [email protected] adreslerinden iletişime geçin. Hermes Birkin çanta araştırması yapanlar mutlaka bu özel statüde başka modellere de bakmışlardır en azından Hermes Birkin çantaya ulaşana kadar başka çantalar ya da ürünleri de yurt dışından sipariş etmek isteyebilirler. Bu durumda yine aynı iletişim hatlarından bizlere yazın lütfen.Amerikanpaketim.com’un çalışma adresi Amerika’da olduğu için aldığınız tüm ürünlerin Amerika’ya teslimatının yapılabilmesi kafi. İsterseniz aldığınız herhangi bir ürünün teslimat adresini bizim Amerika’daki çalışma adresimize yönlendiriyorsunuz, isterseniz direkt olarak bize sipariş veriyorsunuz ürünü sizin adınıza alıp Türkiye’deki adresinize her ürün sigortalı olacak şekilde teslim ediyoruz. Tabi Hermes Birkin çanta için süreç daha özel ve takip gerektiren bir şekilde işleyecektir, çünkü bu bildiğiniz gibi Hermes Birkin çantanın prosedürel işlemleriyle ilgilidir. Normalde bizim teslimat birimimize ulaşan her ürünü 3-8 iş günü içinde teslim ediyoruz. Hermes Birkin çantanın prosedürel süreci tamamlanıp bize ulaştıktan sonra yine aynı şekilde 3-8 iş günü içinde sigortalı olarak kapınıza kadar gelecektir.Ödemeleri tüm ürünlerde isterseniz kredi kartına taksitle, tek çekim ya da havale yoluyla yapabiliyorsunuz. Amaç her halükarda sizi zahmetsiz bir şekilde yurt dışından getirtmek istediğiniz ürüne kavuşturmak olduğu için toplam ödeme dışında gümrükten geçerken dahi extra ücret ödenmiyor.Lütfen Hermes Birkin çanta alacaksanız (yurt dışından getirtmek istediğiniz her ürün için geçerli) bize danışmadan riske girmeyin ve aklınıza gelebilecek her soru için whatsapp ve [email protected] adreslerinden bizlerle iletişime geçin. Youtube ve instagram adreslerimizden bizleri inceleyip takipte kalın. Mutlu alışverişler.Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız


Benim İçin Satın AlKendim Satın Alacağım

Bu blog 12/01/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp