Burt’s Bees

Burt’s Bees

Burt’s Bees, 1984 yılında ilk tohumları atılan, bugün sağlığına önem verem Türk kullanıcıları tarafından da keşfedilen sağlık ve kozmetik markası olarak günümüzün konusu oldu. Amerika’nın 2016 yılından bu yana en çok satan lip balm (dudak kremi) olma özelliğini taşıyan Burt’s Bees 30’dan fazla ürün gamıyla, doğal kozmetik ürünü tercih edenlerin gözdesi durumunda. Burt’s Bees satın almak isteyen kullanıcılarımız isterse Burt’s Bees websitesinden, isterse de Amerikanpaketim üzerinden alımlarınızı yaparak, sorunsuz şekilde adresinize getirtebilir, doğal güzelliği keşfedebilirsiniz.

 

Burt’s Bees ürünlerini nasıl getirteceğiniz, ne kadara mal olacağı, ne kadar sürede geleceği gibi sorularınızın cevaplarını ve örnek ürünleri hem aşağıdaki videomuzda hem de yazımızın devamında bulacaksınız. Herhangi bir gümrük takılma problemi yaşamadan adresinizde teslim alacağınız Burt’s Bees ürünlerini 5 iş günü içerisinde teslim alacaksınız.

 

 

Gümrüğe Takılma Riski Yok!

 

Hemen her yazımızda belirttiğimiz gibi klişeleşmiş `gümrüğe takılır mı` sorusunun cevabını yeniden açıklayalım. Amerikanpaketim’den satın alacağınız hiçbir ürün gümrüğe takılmaz. `Gümrüğe takılma` konusu bazı gümrük yasaklı ürünlerin bireysel gönderimlerinde söz konusudur. Amerikanpaketim olarak tüm siparişlerinizi lisanslı ithalat firmamız ile resmi olarak ithal etmiş olduğumuzdan, aklınıza gelen kozmetikten, destek ürünlerine, endüstriyel ürünlerden, oto parçalarına aklınıza gelen hiçbir ürün takılmaz, işlemleri yapılır ve adresinize teslim edilir. Burt’s Bees ürünleri arasından dilediğinizi satın alabilir, getirtebilirsiniz.

5 İş Gününde Adresinize Teslim Etmeyi Garanti Ediyoruz!

 

Her ne kadar ortalama teslim süremiz 3 iş günü olsa da, gümrük işlemlerinin yoğunluğu, havayollarında yaşanabilecek aksamalar ile sözünü verebileceğimiz süre 5 iş günü. Amerika’dan getirtmek istediğiniz dilediğiniz ürünü express kargo ile gönderiyor, en hızlı şekilde gümrük işlemlerini gerçekleştiriyor ve 5 iş günü içerisinde teslimatınızı yapmayı garanti ediyoruz.

Kullanıcılarımızın #SizdenGelenler Hashtagi İle Yaptığı Paylaşımlardan Bazıları

 

Amerikanpaketim’den sipariş veren bazı kullanıcılarımız, deneyimlerini sosyal media hesaplarında paylaştılar. Siz de, sipariş vereceğiniz Burt’s Bees ürünlerinizi teslim aldığınızda instagram hesabınızda paylaşın, bir sonraki siparişinizde kullanmak üzere 3$ ParaPuan kazanın.

İster Kredi Kartınıza Taksitle, İster Banka Havalesi İle Satın Alabilirsiniz

 

Siparişlerini isterseniz major kredi kartlarıyla 3 taksite kadar vade farksız, isterseniz de banka havalesi yaparak %3 indirimli satın alabilirsiniz. Amerikanpaketim’e özel yazılımımız sayesinde Türkiye’de ilk defa birden fazla kredi kartı ile de ödeyebilirsiniz. Örneğin 1000 TL değerindeki ödemenizin, 100 TL sini Bonus kartınız ile, 500 TL sini Axess kartınız ile, 400 TL sini Finansbank kartınız ile ödeyebilirsiniz.

Bize Her Zaman Ulaşabilirsiniz

 

Aklınıza takılan tüm sorular için isterseniz +1 424 270 5308 numaralı Los Angeles whatsapp hattımızdan (Türkçe ve İngilizce), isterseniz sosyal medya hesaplarımızdan, isterseniz de [email protected] mail adresimizden bize tüm sorularınızı iletebilirsiniz.

 

 

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

Benim İçin Satın Al

 

 

Kendim Satın Alacağım

 

 

 


Bu blog 09/01/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek
whatsapp