Louis Roederer Champagne

Yurt dışından içki mi gelirmiş, o da nasıl olacak diye düşünüyorsanız hemen bu düşüncelerinizi yıkın ve spesiyal ürünleri sofranıza, barınıza getirebilmenin keyfini yaşayın. Louis Roederer ürünlerini de fahiş fiyatlardan kurtularak tatmanın mutluluğunu size yaşatmanın keyfini de biz sürelim.

 

 

Louis Roederer Hakkında

 

Fransız menşeili bir şarap ve şampanya markası olan Louis Roederer, aynı zamanda 250 yılı aşan köklü geçmişe sahip saygın bir aile şirketidir. Her yıl dünyadaki 100’ün üzerinde ülkeye 4 milyon şişeye yakın Louis Roederer gönderiliyor. Dededen toruna şarap uzmanlığı anlayışıyla kuşaklardır üretime devam eden Louis Roederer, üretimde farklı toprakların kullanımını dikkate alarak, üretim sırasında çok farklı toprak türlerinde yetiştirdikleri asma üzümlerinden besleniyor.

 

 

Farklı toprakların özelliklerini ve kişiye özel bağcılık kavramını göz önüne alarak, optimum üzüm olgunluğundan biyoçeşitliliğe, biyodinamik yetiştirme ilkelerinden benzersiz tatların harmanlanmasına kadar ciddi ve profesyonel bir çalışma sistemine sahip olan Louis Roederer, Montagne de Reims, Vallée de la Marne ve Côte des Blancs bölgelerinde bulunan hektarlarca alana yayılan üzüm bağlarına sahip.  Bu sayede ürünlerinde benzeri yapılamayacak tatla ve zengin bir palet vadediyor. Louis Roederer’in en önemli ürünleri; Brut Premier, Camille, Vintage olarak bilinir.

 

 

 

Eşsiz Lezzet ve Kaliteye Giden Yol

 

Louis Roederer üzüm bağlarında üzüm toplamak amacıyla her yıl 600’den fazla kişi istihdam edilir. Bağbozumu on ila on beş gün arasında devam eder. Traktörler, üzümleri üzüm bağlarından 50 kiloluk sepetlerde taşıyarak Louis Roederer üzüm bağlarının kalbindeki tesise taşır. Presleme sonrasında elde edilen kaynaklar Reims’de bulunan Louis Roederer mahzenlerine taşınır. Ardından küçük paslanmaz çelik tanklara ya da meşe fıçılara aktarılır.  Bu süreçten sonra fermantasyon işlemi başlar. Her bir arsanın, toprağın ve bağın özellikleri ve nitelikleri, karıştırma aşamasına kadar muhafaza edilir. Kış geldiğinde her içki şişelenmeden önce mahzen ustası ve Önolog ekibi tarafından tadım testinden geçirilir.

 

 

 

Üzüm bağları sayesinde Louis Roederer, eşsiz ve kaliteli tatlar yaratmak için en iyi şaraplardan oluşan geniş bir palete sahiptir. Bu şarapların hepsi hemen kullanılmaz. Bazıları yedek şarap mahzeninde büyük meşe fıçılarda yaşlanmak üzere bekletilir. Gelecekte, kaliteyi sağlamak için diğer ürünlerin karışımlarına ilave edilir veya belirli bir dozajda karıştırılır. Ayrıca on yıla kadar meşe fıçılarda bulunan diğer şaraplar olgunlaşmaya devam eder. Rezerv şarap mahzeni birkaç bin litre rezerv şarap içerir.

 

 

 

Louis Roederer Satın Al

 

Louis Roederer şampanyalar, liquor storelarda satılmaktadır. Dolayısıyla internetten sipariş veremezsiniz. Çok nadir bazı anlaşmalı ve üyelikli siteler bu satışa izin verebilir. Peki nasıl alacağız o zaman diye soruyorsanız oldukça basit. İstemiş olduğunuz ürünün detay bilgilerini Whatsapp destek hattımızdan bizimle paylaşın, size piyasa fiyatını ve size mal olacak kapı teslim fiyatımızı iletelim, uygun bulursanız ödemenizi tamamlayın. Türkiye adresinize teslim edelim, bu kadar basit. Çalışma sistem detaylarımız hemen aşağıdaki videolarımızda.

 

 

Bu blog 23-04-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...