DJI Mavic Pro

DJI Mavic Pro

Yurtdışından DJI Mavic Pro Getirtmek

Drone’lar günümüzde herhangi bir görüntü almak için ulaşılması zor yerlere havadan sızarak aynı zamanda muhteşem kalitede görüntüler alabilen minnacık insansız hava araçlarıdır. Teknolojinin gelişimini olağanüstü kalitede etkileriyle avuç içi büyüklükteki boyutlarıyla inanılması güç bir şekilde sunarlar. DJI Mavic Pro da bu görsel şölenin insansız hava aracı olarak üretilmiştir ve drone teknolojisinde gelinen son aşamayı temsil eder.


DJI


DJI Mavic Pro görüntü elde etmek amaçlı aklımıza gelebilecek her profesyonel alanda ya da kişisel olarak uzaktan kumandayla sonsuz keşifler elde etmek amaçlı kullanılabiliyor. DJI Mavic Pro’yu yurt dışından sipariş edebileceğinize dair bilgi vermeye başlamadan heyecanınıza ortak olacak kısa hatırlatmalar adına kısaca bahsetmek gerekirse;


DJI


DJI Mavic Pro sapasağlam olarak tasarlanmış katlanabilir dört kanadıyla, avuç içinde rahatça kullanılabilen portatif kumandası sayesinde akıllı bataryasıyla yaklaşık 25 dakikaya kadar kayıt alarak, havada 40 km hıza ulaşabiliyor. Dilerseniz yadek batarya, powerbank kullanabilirsiniz ya da akıllı bataryasını şarj edebilirsiniz. Tabi bunlar cep telefonlarından bile alışık olduğumuz şeyler, hangi amaçla kullanılacaksa ona göre hazırlık yapılabilir.DJI Mavic Pro’nun muadilleri içinde kusursuz ve son teknolojik donanım tasarıma sahip olmasında ilk üretici markalardan olmasının payı büyük. Markanın kendi ürün gruplarındaysa diğer tüm özelliklerini üst düzeyde taşıyor olması DJI Mavic Pro’yu ön plana çıkaran ayrıntılardan. Tabi burada birazcık fiyat farkı devreye giriyor. Tüm markalarda olduğu gibi DJI Mavic Pro için de bu durum söz konusu ama her şeyiyle hakkını vererek. Burada biz kullanıcılar için önemli olan DJI Mavic Pro’yu yurt içindeki satış fiyatlarının yüksek olması dolayısıyla yurt dışından daha ucuza alabilmekte ki bu da https://www.amerikanpaketim.com/ sayesinde mümkün.


DJI


Yani eğer DJI Mavic Pro’yu daha uygun fiyata yurt dışından sipariş etmek istiyorsanız her üründe olabileceği gibi https://www.amerikanpaketim.com/ sayesinde kapınıza kadar sorunsuz ve güvenilir bir şekilde getirtebilmeniz mümkün. Elektronik ürünlerden kozmetiğe aklınıza gelebilecek her ürün gibi DJI Mavic Pro da yurt dışından sipariş edilebilir.Daha önce sayemizde yurt dışından ürün sipariş edenler zaten bilirler. https://www.amerikanpaketim.com/ da tıpkı DJI Mavic Pro markasının drone öncülerinden olduğu gibi lisanslı aracı kurum olarak yıllardır binlerce kullanıcısına sorunsuz bir şekilde yurt dışından istediği ürünü getirtebilmek konusunda uzmandır. Siz de yurt dışından DJI Mavic Pro sipariş etmek istiyorsanız internet sitemizi inceleyin lütfen. Çünkü sayemizde yurt dışından alışveriş yapmak kadar sade bir sistemle kapınıza kadar ürünü teslim alabileceksiniz.Bunun için alacağınız DJI Mavic Pro’nun bizim Amerika’daki teslimat adresimize ulaştırılabilecek olması odak noktadır. Çünkü bizim çalışma adresimiz Amerika’dadır. Biz satın alacağınız DJI Mavic Pro’yu sizin adınıza alıp teslimat birimimize ulaştıktan 3-8 iş günü içinde adresinize göndereceğiz. Lisanslı aracı kurum olduğumuz için de gümrükten geçerken hiçbir sorunla karşılaşılmadan, istenmeyen bir hasar ihtimaline karşı sigortalı bir şekilde kapınıza kadar teslim edilecek.İsterseniz DJI Mavic Pro’yu güvenilir bir siteden alıp bizim Amerika’daki adresimize gönderin, dilerseniz direkt https://www.amerikanpaketim.com/ adresi üzerinden satın alın. Ödemelerinizi kartla tek çekim, taksitle ya da havale olarak yapabilirsiniz. Gümrük ücreti ve kargo bedeli o anda toplam olarak ödenir ve gümrükten geçerken ek ücret ödemezsiniz.Aklınıza takılan her soru için https://www.amerikanpaketim.com/ sıkça sorulan sorular bölümünü de ziyaret edebilirsiniz. Sistemin ne kadar sade olduğunu birazcık incelerseniz göreceksiniz. Bizlere internet adresimizde sol alt köşedeki whatsapp hattından, [email protected] adreslerinden de ulaşabilir, instagram ve Youtube kanallarından takipte kalabilirsiniz.Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız


Benim İçin Satın AlKendim Satın Alacağım
Bu blog 12/01/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp