Uniqlo

Uniqlo

Uniqlo’ nun uygun fiyatlı giyim ve aksesuarlarını satın almak için Amerikanpaketim’in servislerini kullanabilirsiniz. Sizin için seçtiğiniz ürünleri tedarik ediyor, gümrük uygulamalarını ve kargo işlemlerini tamamlayarak adresinize teslim ediyoruz. Uniqlo giyim dünyasını ve hizmetlerimizi öğrenmek için yazının devamını inceleyebilirsiniz. 

 

 

 

Uniqlo Hakkında

 

1949 yılında üretimlerine başlayan ünlü tekstil markası Uniqlo, kadın, erkek, bebek ve çocuk kategorilerinde dünya çapında tanınan bir firmadır. 15 farklı ülkede 1300’den fazla satış mağazası bulunmaktadır. Bir Japon markası olan Uniqlo’nun ana merkezi ise Minato’dur. Uniqlo’da bulunan giyim segmentleri aşağıdaki gibidir:

  • Üst giyim, 
  • Alt giyim, 
  • İç giyim, 
  • Spor giyim,
  • Dış giyim,
  • Elbise ve tulum. 

 

 

 

 

Giyim ürünlerinin yanı sıra ayakkabı, terlik, sırt, kol ve el çantaları, eldiven, şapka, atkı, kemer, gözlük, battaniye, yastık, şemsiye, anahtarlık ve benzer aksesuarlar da satılmaktadır. Ürünlerde kullanılan malzemeler ve ürün tasarımcıları bilgi kutularında belirtilmiştir. Giyim ürünlerinde olduğu gibi aksesuarlarda da basit, gösterişsiz ve sade tasarımlar tercih edilerek, tüm görünümlere uygun aksesuarlar üretilmektedir. 

 

 

Uniqlo

 

 

Ürünlerin XXS ile 3XL olmak üzere 8 adet beden aralığı bulunmaktadır. Oldukça uygun fiyatlı ve kaliteli ürünler üreten Uniqlo kuruluşundan beri süregelen genel konseptini günlük, rahat ve abartısız parçalar olacak şekilde tasarlamaktadır. Markanın çalıştığı ve iş birliği içinde bulunduğu birçok farklı marka ve tasarımcı bulunmaktadır. Bu markalardan bazıları; JW Anderson, Mame Kurogouchi, White Mountaineering, +J, Theory vb.  

 

 

Uniqlo

 

 

2021 sonbahar/kış sezonunda eklenen yeni parçalar ile birçok farklı renk ve model çeşitliliği sunulmuştur. Spor-şık tarzdaki giyim ürünleri arasında trençkotlar, kabanlar, ceketler, kazaklar, sweatshirtler, kumaş pantolonlar, eşofmanlar ve gömlekler yer almaktadır. Köklü bir firma olan Uniqlo’nun modaya uygun modern tasarımları her geçen sezonda yenilenerek vitrinlerde yerini almaktadır.

 

 

Uniqlo

 

 

Uniqlo resmî web sitesinde ürün gönderimlerinin yapıldığı 50’ye yakın ülke mevcuttur. Markanın kendi web sitesinin yanı sıra anlaşmalı mağazalar ve web sitelerinden de Uniqlo ürünlerini satın alınabilmektedir. 

 

 

Uniqlo

 

 

Uniqlo Sipariş

 

Uniqlo ürünlerini dilediğiniz siteden sipariş ederek Amerikanpaketim’ in iki servisinden de yararlanma imkânınız bulunmaktadır. Kendim Satın Alacağım servisini seçtiğinizde ürün satın almaları tamamlandıktan sonra, gümrük ve teslimat uygulamalarını biz gerçekleştiriyoruz. Benim İçin Satın Al servisini seçtiğinizde ise satın alma işlemi de tarafımızca tamamlanarak keyifli bir alışveriş deneyimi sunulmuş oluyor. Her iki servis için de güvenilir bir teslimat süreci yürütülmektedir. Hizmetler ve Amerikanpaketim hakkında daha detaylı bilgi için aşağıdaki videoları izleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp