Nicolai Parfumeur Ürünleri

Nicolai Parfumeur Ürünleri

Sezona damga vuran parfümlerle stilini yenilemeye hazır mısın? Zamansız ve her mevsimde stilinize kolaylıkla eşlik edebilecek Nicolai Parfumeur Ürünlerini sizin için getirelim. Sevdiklerinize hediye edebilir, veya kendinizi biraz şımartabilirsiniz!

 

 

 

Nicolai Parfumeur Ürünleri Hakkında 

 

Nicolai Parfumeur Createur, 1989 yılında açılan ilk mağazası ile parfümeri ürünlerinde hizmet vermeye başlamıştır. Paris şehrinde üretilen parfümlerine zaman içerisinde ev kokuları, vücut bakım ürünleri ve saç bakım ürünleri eklenmiştir. Geniş bir ürün yelpazesine sahip markanın, dünya genelinde tanınan birçok marka ve pazarla iş birliği bulunmaktadır.  

 

 

 

 

35’ den fazla parfüm türüne, 25’ den fazla ev kokularına, 6 farklı kategoride cilt bakım ürünlerini bünyesinde barındıran Nicolai Parfumeur Createur, aynı zamanda set halinde satılan ürünlerin çeşitli versiyonlarını hediye önerileri olarak sunmaktadır. Parfümeri ürünlerin 32 €’dan başlayan fiyatlandırmaları bulunmaktadır. 

 

 

Nicolai Parfumeur Ürünleri

 

 

30 ml, 35 ml, 90 ml, 100 ml ve 250 ml boyutlarında parfüm türleri vardır. Parfümlerin içerikleri 6 başlık içerisinde özetlenebilir; narenciye kokulu (greyfurt, limon), odunsu kokulu (paçuli, kekik, tarçın), çiçek kokulu (gül, zambak, menekşe), chypre (sandal ağacı özü) kokulu, baharat kokulu (karanfil, anason, vanilya) ve meyve kokulu (portakal, mandalina).

 

 

Nicolai Parfumeur Ürünleri

 

 

Yoğun parfümler, keskin parfümler, özel seri parfümleri, tütsü bazlı parfümler ve daha az yoğunlukta olan parfümler olmak üzere parfüm türleri alt başlıklara ayrılmıştır. Herkese hitap edebilecek çeşitlerde koku esansları mevcuttur. 

 

Nicolai Parfumeur Ürünleri

 

 

Cilt ve saç bakım ürünlerinin arasında deodorant, el kremi, vücut losyonu, saç parfümü, sıvı ve katı sabunlar yer almaktadır. Ev kokularında ise kokulu mum, oda spreyi ve koku çubukları bulunmaktadır. Ev ürünlerinde de birden fazla koku alternatifi vardır. 

 

Nicolai Parfumeur Ürünleri

 

 

İnternet sitesi üzerinden satın alınan her ürün için 2 adet deneme parfüm hediye edilmektedir. Böylelikle bir sonraki sipariş için seçilen 2 kokunun büyük boyları daha kolay tercih edilebilir. Nicolai Parfumeur internet sitesinde bulunan bir diğer özelliği ise mağaza bulma seçeneği ile hem tüm satış noktalarına hem de girilen koordinatlara göre en yakın satış noktalarına rahatlıkla ulaşılabilmektedir. 

 

Nicolai Parfumeur Ürünleri

 

 

100’ ü aşkın ülke ve bölgeye ürün gönderimleri mevcut olan Nicolai Parfumeur, dünya üzerinde bilinen birçok mağaza, kozmetik market ve çevrimiçi alışveriş sitelerinde satılmaktadır. Ulaşılabilirliği oldukça yüksektir. Ayrıca Fransa içerisinde sipariş edilen her ürün için maksimum 2 saat süresinde ücretsiz teslimat imkânı bulunmaktadır. 

 

 

Nicolai Parfumeur Ürünleri

 

Nicolai Parfumeur Ürünleri Satın Al 

 

Dilediğiniz ürünü sizin için sorunsuzca adresinize teslim ediyoruz. Tüm detaylar için aşağıdaki videolarımzı izleyip whatsapp destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 


Bu blog 07/10/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp