MCT Oil Siparişi Vermek

MCT Oil Siparişi Vermek

MCT Oil ya da benzeri dilediğiniz likit siparişlerinizi Amerikanpaketim olarak bizimle verebildiğinizi artık biliyor olmalısınız. 7. Yılımızı kutladığımız bu günlerde MCT Oil hakkında detaylı bilgi vermeye çalışacağız.

 

 

 

 

MCT Oil Nedir

 

İngilizce olarak MCT kısaltmasıyla da bilinen ve Türkçesi “orta zincirli trigliseritler” olan MCT, insan vücudu tarafından rahatlıkla emilebilen on iki karbon atomundan oluşan bir doymuş yağ tipidir. Bu yağlar çok faydalıdır çünkü vücut içerisinde kolayca sindirilmesinin yanı sıra vücutta yağ olarak depolanmak yerine enerji kaynağı olarak kullanılır. Ayrıca, kan basıncının düzenlenmesi, nörolojik hastalıkların önlenmesi ve bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi gibi diğer faydalar da sağlar. Anti-inflamatuar özellikleri ve antioksidanların etkileri bulunan MCT Oil, sporcular ve vücut geliştiriciler arasında da son derece popülerdir.

 

 

 

MCT yağı en çok taze hindistancevizinden elde edilir. Kokusuzdur ve nötr bir tada sahiptir. Kilo vermeye yönelik bir diyet yapıyorsanız, bu yağ çok yararlı olabilir. Çünkü bu iyi yağlar, iştahı ortadan kaldırır ve size tokluk hissi verir. Böylece vücudunuzda yağ birikmesini önler. MCT yağı, kaprik asit ve kaprilik gibi doğal olarak üretilen bir yağ asidi bileşiğidir. Yüksek kalorili bir kaynaktır ancak bu durum kilo alımına neden olmaz. Çünkü vücut metabolizmasının hızlanmasına ve daha fazla enerji üretmesine yardımcı olur.

 

 

 

MCT yağının otizmli çocuklar üzerinde olumlu etkileri olduğu yönünde araştırmalar da mevcut. Bir çalışma, MCT yağının ketojenik ve glutensiz bir diyetle birleştirilmesinin, 15 çocuktan 6 tanesi üzerinde otizmden kaynaklanan davranışların önemli ölçüde azalttığını tespit etti.

 

 

 

Kalp hastalıkları dünya genelinde oldukça yaygındır. Kalp hastalığı riskini arttıran bazı faktörler arasında yüksek kolesterol, yüksek tansiyon, iltihaplanma, aşırı kilo ve sigara bulunur. MCT yağının kilo ve yağ kaybı ile uyumlu olduğu bilinmektedir. Bu da kalp hastalığı riskinizi azaltmaya yardımcı olabilir. 24’ten fazla kilolu erkek üzerinde yapılan bir çalışmada, 29 gün boyunca fitosteroller ve keten tohumu yağı ile birlikte MCT yağının alınmasının toplam kolesterolü %12,5 oranında azalttığını tespit edildi.

 

 

 

MCT Oil Satın Al

 

MCT Oil çok sayıda farklı markanın ürünlerini içeren özgün bir yağ türü. Bu nedenle sizi herhangi bir marka ya da hizmetimizle sınırlandırmayacağız. Bunun yerine hem benim için satın al, hem de kendim satın alacağım servislerimizden kısaca bahsedeceğiz. Hem aşağıdaki videolarımızda bu servislerimizi inceleyebilir hem de whatsapp destek hattımızdan bize sorabilirsiniz. Hemen videolarımızın altında Amazon’da satılan mct oil ürünlerinin listelendiği linki de bırakıyoruz.

 

 


Bu blog 11/02/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp