Barney’s New York Online Satış

Barney’s New York Online Satış

Barney’s New York, ki bundan sonra Barney diye bahsedeceğiz, seçici lüks moda tüketiminin öncü firmalarından biri. Öyle her aklına esen, satın alma departmanına her başvuran marka Barney mağazalarına giremiyor. Seçili markaların da koleksiyonlarındaki her ürün bu mağazalara giremiyor. Anlayacağınız, Barney mağazasına girdiğinizde, raflarda göreceğiniz hemen her parçanın bir anlamı var ve hemen her parçaya aşık olabiliyorsunuz.

 

barney

 

Barney, adından da görüldüğü üzere New York çıkışlı. New York’un şaşalı caddelerinde sosyetenin gözünü boyadıktan sonra Beverly Hills’e gelmiş hemen. Geliş o geliş, en yüksek satışını California’da yapmaya devam ediyor.

 

Barney’den Alışveriş Yapmak

 

Barney, şık websitesi, kullanışlı yapısı, Türk kredi kartlarına izin veren ödeme altyapısı ile de Türk moda severlerin hemen ilgisini çekmiş durumda. Amerikanpaketim olarak kurulduğumuz günden beri Barney üzerinden sürekli paketlerimiz gelmekte ve kullanıcılarımızın adreslerine teslim etmekteyiz. Gümrük mevzuatındaki son gelişmelerden sonra sizlerden gelen sorulardan bir başkası da Barney’den alışveriş üzerine olmaya başladı. Giriş kısmı bugün biraz uzadı, hadi nasıl alışveriş yapacağınızdan bahsedelim.

 

barney

 

Sürekli internet alışverişi yapıyorsanız, işlemleriniz çok kolay. Her zaman olduğu gibi Barney üzerinden kendi kredi kartınızla alışverişinizi yapacaksınız. Ancak tek bir farkla. Shipping Address kısmına, size vermiş olduğumuz Amerika adresinizi yazacaksınız. Amerika adresinizi almak için hemen sayfanın sol üstünden Amerikanpaketim üyeliğinizi oluşturabilirsiniz.

 

Eğer kendi kredi kartınızla alışveriş yapamaz ve bizim üzerimizden satın almak isterseniz aşağıdaki videomuzu inceleyebilirsiniz.

 

 

barney

 

Barney Türkiye Kargo Ücretleri

 

Paketiniz bize ulaştıktan sonra, kontrollerini yapıp tarafınıza bir eposta göndereceğiz. Giyim ürünlerinde gümrük vergisi yoktur, dolayısıyla sadece kargo ücreti ödeyeceksiniz. Örnek birkaç üründe ortalama kargo ücretlerini iletelim dilerseniz.

 

Giyim : 19$

Elbise : 19$

Ayakkabı : 29$

Palto – Kaban : 29$

 

Barney Kozmetik Alışverişi

 

Barney üzerinden kozmetik ürünleri de satın alabilir miyim şeklinde de çok soru alıyoruz, hemen yanıtlayalım. Sıkı durun… pata pata pata pata pata… Evet alabilirsiniz, hem de hiçbir gümrük takılma riski olmadan adresinize teslim edeceğiz. Kozmetik ürünlerinin, giyim ürünlerinden farkı gümrüğe tabi olmasıdır. Ancak endişelenmeyin, tüm gümrük işlemleriniz gümrük ekibimizce tamamlanacaktır. Kozmetik ürünlerinde gümrük vergisi, ürün ücretinin %20’sidir. Örneğin 100$’a satın aldığınız bir parfüm ya da bir makyaj malzemesi için sadece 20$ ödeyeceksiniz. Ekstra bir hizmet ücreti talep edilmeyecek. Çok heyecanlı değil mi. Hemen ilk deneme siparişini verebilir, alışveriş vizyonunuzu katlayabilirsiniz.

 

barney

 

Sorularınız varsa da websitemizinin hemen sol altındaki whatsapp ikonundan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

Benim İçin Satın Al

 

 

Kendim Satın Alacağım

 

 

 


Bu blog 11/01/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp