Ultra Botanica

Bağışıklık sistemini destekleyen Ultra Botanica takviyelerini servislerimizi kullanarak hızlı ve güvenli bir şekilde sipariş edebilirsiniz. Yurt dışı alışverişinizde gümrük uygulamalarını ve teslimat sürecini sizler için tamamlayarak, gümrüğe takılma benzeri problemlerle karşı karşıya kalma ihtimalini ortadan kaldırıyoruz. Ultra Botanica’yı incelemek için içeriğe göz atmaya devam edebilirsiniz. 

 

 

 

Ultra Botanica Hakkında

 

Profesyonel laboratuvarlarda hazırlanan Ultra Botanica takviye ürünleri, vücudun ihtiyaç duyduğu vitamin ve proteinleri içerir. Bu sayede bağışıklık sistemini yeniler, sindirimi kolaylaştırır, mide rahatsızlıklarını önler ve hücreleri yeniler. Toz ve kapsül formdaki Ultra Botanica takviyelerinde tat ve koku olmadığından tüketimi oldukça kolay ve herkese uygun destek ürünlerdir. Takviyelerin tamamı %100 doğal içerikli ürünlerdir. 

 

 

 

Ultra Botanica’ları hücrelerin direncini arttırmak, yaşlanmayı geciktirmek, stresin vücutta bıraktığı hasarları iyileştirmek, metabolizmayı dengelemek, pH dengesini düzenlemek, toksik maddelerin vücuttan atılmasını sağlamak, vitamin eksikliklerini gidermek ve kas ve eklem ağrılarını azaltmak için tercih edilebilmektedir. 

 

 

Ultra Botanica

 

 

Ultra Botanica takviyeleri çoğunlukla hap formunda satılmaktadır. 60 adet ve 120 adet tabletlerden oluşan takviyelerin kullanım sıklıkları ve hizmet ettiği amaç, ürün kutularında ve bilgi kutularında yer almaktadır. Tabletler suyla karıştırarak da tüketilebilir. Ürünleri denemek için 3 günlük deneme alternatifini uygun fiyata satın alarak, memnun kalınan takviyelerin büyük boylarını sipariş edebilirsiniz. 

 

 

Ultra Botanica

 

 

Hayvanlar için 300 gramlık ve 450 gramlık Ultra Botanica takviyeleri de bulunmaktadır. Özellikle yaşlı kedi ve köpekler için uygun, toz yapıdaki takviye ürünleri veteriner önerisi ile kullanılmalıdır. Yaşlanan kedi ve köpeklerde hastalıklar artış göstermektedir. Bu sebeple mamaları ile tüketebilecekleri takviyelere ihtiyaç duyulmaktadır. Verilen ölçeklerde belirli sıklıklarda evcil hayvanlara Ultra Botanica takviyeleri verilmesi önerilmektedir. 

 

 

Ultra Botanica

 

 

Bir diğer Ultra Botanica ürünü ise solvent kalıntılarını vücuttan atmaya yardımcı olan 30 ml boyutlarındaki kenevir yağıdır. Kenevir yağı organik bir içeriğe sahiptir.  

 

 

Ultra Botanica

 

 

Ürünlerin kullanımlarından sonraki bir haftada etkileri görülmeye başlanmaktadır. Tüm Ultra Botanica takviyelerinde bulunan formülasyonlar ve bileşimler patentlidir. Bu sebeple Ultra Botanica benzer markalara kıyasla yüksek bir güvenilirlik sunmaktadır. Ayrıca ürünlerin içerisinde GDO bulunmamaktadır. Ultra Botanica ürünleri 60’ dan fazla ülkeye kargolanabilir. 

 

 

Ultra Botanica

 

Ultra Botanica Türkiye 

 

Temiz bir içeriğe sahip Ultra Botanica ürünleri, ihtiyaç duyan herkes için ideal bir takviye desteği sunar. Ultra Botanica takviyelerini satın almak için Amerikanpaketim’in sunduğu hizmetleri kullanarak gümrük, vergi ve kargo işlemleriyle uğraşmadan siparişinizi teslim alabilirsiniz. Benim İçin Satın Al ve Kendim Satın Alacağım servisleri ile ödeme aşamasından sonra faturanıza yansıyacak ekstra bir vergi bedeli bulunmamaktadır. Her iki hizmeti de aşağıda yer alan videoları seyrederek detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. 

 

 

 

 

 

 

 

Bu blog 19-11-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...