Becker Chicaiza

Becker Chicaiza

Amerikanpaketim’in bütün yurt dışı sipariş sürecini üstlendiği servislerini kullanarak Becker Chicaiza saç bakım ürünlerini satın alabilirsiniz. Güvenli, konforlu ve hızlı bir alışveriş imkânı sağlayan Amerikanpaketim ile gümrük uygulamaları, vergi ödemeleri ve kargo işlemleri tamamlanmaktadır. Bilgilendirmelerimizin tamamına ulaşmak için yazımızı okumaya devam edin.

 

 

 

Becker Chicaiza Hakkında

 

Becker Chicaiza Amerika’da yer alan bir güzellik salonudur. Becker Chicaiza güzellik salonu saç kesimi, saç bakımı (keratin kashmir biotex vb.), saç boyama, manikür, pedikür, makyaj, ağda, lifting gibi pek çok sayıda hizmet vermektedir.  

 

 

 

 

2016 yılında açılan Becker Chicaiza güzellik salonunun kaliteli ve elit bir müşteri kitlesi bulunmaktadır. Sayısız memnun müşteriyle birebir ilgilenen ve güzellik salonuna kendi ismini veren Becker Chicaiza, verdiği hizmetlerin yanı sıra saç bakım ürünleri de üretmektedir. 

 

 

Becker Chicaiza

 

 

Saç sağlığını koruyan, daha canlı ve güçlü bir görünüm kazandıran saç bakım seti dört ana üründen oluşmaktadır. Saç maskesi, saç yağı, şampuan ve saç kreminden oluşan setin ana bileşenleri kinoa, hindistan cevizi yağı, keratin, aloe vera ve pantenoldür. Bahsedilen ana malzemelerin özellikleri saçın merkezine nüfuz ederek derinlemesine ve zahmetsiz bir bakım sunmasıdır. 

 

 

Becker Chicaiza

 

 

Ürünlerin tamamı bitki bazlı ürünlerdir. İçeriklerinde sülfat, toksik madde, gluten ve paraben yer almamaktadır. Aynı zamanda hayvanlar üzerinde test edilmeden üretilmektedir. Ürünler saç tellerini, saç kökünü ve ve saç uçlarını onararak mükemmel bir görünüm vadetmektedir.

 

 

Becker Chicaiza

 

 

Becker Chicaiza seti içerisinde bulunan ürünlerin kokusu, formu ve hissiyatı oldukça beğenilmektedir. Saçı nemlendiren, parlaklık veren ve sağlıklı bir saç yapısı oluşturan Becker Chicaiza saç bakım setinin kullanım sıralaması bilgilendirme kısmında detaylandırılmıştır. 

 

 

Becker Chicaiza

 

 

C, E ve B gibi vitaminler içeren saç yağı, güneşin zararlı UV ışınlarından koruyan saç maskesi, saçın yağlanmasını engelleyen saç kremi ve saçları yumuşatan ve parlatan şampuan tam bir saç bakımı sağlamaktadır. Ürünlerin zararlı maddelerden uzak ve doğal bitki özleriyle hazırlanması ürünleri daha etkili kılmaktadır. 

İlk Becker Chicaiza siparişinde ve üyeliğinde %15 indirim uygulanmaktadır. 50 $ ve üzeri Becker Chicaiza siparişinde kargo ücretsizdir. 

 

 

Becker Chicaiza

 

Becker Chicaiza Satın Al 

 

Becker Chicaiza saç ürünleri siparişleriniz için Kendim Satın Alacağım ve Benim İçin Satın Al hizmetleri Amerikanpaketim tarafından sunulmaktadır. Kolay ve güvenli bir sipariş oluşturabileceğiniz Amerikanpaketim servislerinin her ikisinde de gümrük, kargo ve vergi işlemleri sizler için üstlenilmektedir. Benim İçin Satın Al’ı Kendim Satın Alacağım servisinden ayıran tek fark ise, ürünlerin satın alma işleminin de dahil olduğu sipariş sürecine %10 banka komisyonunun eklenmesidir. Hizmetleri daha yakından keşfetmek ve hemen alışverişe başlamak için aşağıdaki videolara göz atabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 


Bu blog 18/05/2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp