Christine Quinn Collection Ürünleri

Ciate Londra’ nın çıkarmış olduğu Christine Quinn Collection, cazip fiyatları ve renkli görünümleri ile satışa sunulmuştur. Bu koleksiyon ürünlerini siparişleriniz doğrultusunda kargo ve gümrük işlemlerini kolaylaştırarak sizlere sunuyoruz. Koleksiyonun detayları için yazıya göz atmaya devam edebilirsiniz. 

 

 

 

Christine Quinn Collection Hakkında

 

Ciate Londra 2009 yılından beri kozmetik alanda ürünler üretmeye devam eden İngiliz kökenli bir markadır. Kurucusu Charlotte Knight PETA sertifikalı (hayvanlar üzerinde test etmeme garantisi) ürünleri ile sektörün öncüleri arasında yer almıştır. Christine Quinn Collection çatısı altında hem set halinde hem de ürünler ayrı ayrı satışa sunulmuştur. 

 

 

 

 

Uygun fiyatlı ve kaliteli kozmetik ürünlerin bulunduğu markada aynı zamanda tırnak cilaları ve tırnak ürünleri de satılmaktadır. En çok satılan ürünlerinden bazıları şunlardır;

  • Hacim ve uzunluk veren maskara,
  • Işıltılı makyaj bazı,
  • Vücut yağı,
  • Makyaj sabitleme spreyi,
  • Farklı renk çeşitlerinde kaş kalemleri,
  • Likit allıklar,
  • 13 çeşit renk skalası ile parlatıcı rujlar vb.

 

 

Christine Quinn Collection Ürünleri

 

 

Christine Quinn Collection’ da 4 farklı kategoride vegan formlu ürün bulunmaktadır. 9 renkli far paleti, dudak parlatıcısı, likit ruj ve aydınlatıcı olmak üzere küçük çaplı bir koleksiyon düzenlenmiştir. Markanın çeşitli aksesuarları da mevcuttur. Makyaj aynası, tırnak yapıştırmaları gibi. Renkli tasarımları, eğlenceli ve şık ambalajları Christine Quinn Collection ürünlerini tercih edilebilir kılmaktadır. Koleksiyonuna yeni ürünler eklemeye devam eden kozmetik markası, büyümeyi sürdürmektedir. 

 

 

Christine Quinn Collection Ürünleri

 

 

İlk üyelik dahilinde yapılacak olan alışverişler için %15 indirim uygulanmaktadır. Ayrıca arkadaş önerisi ile yapılan alışverişlerde de geçerli olmak üzere %20 indirim uygulanmaktadır. Ürünlerin çoğu vegandır ve glütensiz olarak üretilmektedir. 

 

Christine Quinn Collection Ürünleri

 

 

Belirli şartlar ve lokasyonlar dahilinde 40 $ üstü siparişlerde kargo ücreti bulunmamaktadır. Hem standart teslimat hem de hızlı gönderim seçenekleri mevcuttur. Makyaj uzmanından 20 ve 30 dakikalık makyaj önerileri ve püf noktalarını öğrenebildiğiniz makyaj sınıflarına randevu alarak ücretsiz bir şekilde dahil olabilirsiniz.  

 

Christine Quinn Collection Ürünleri

 

 

Christine Quinn Collection çevre dostu ürün ve paketlemeleri ile doğaya zararlı maddeler kullanmamaktadır. 28 günlük iade süreleri mevcuttur. Resmi internet sitesi üzerinden sadece Amerika ve Kanada gönderimleri bulunmaktadır. 

 

 

Christine Quinn Collection Ürünleri

 

Christine Quinn Collection Sipariş

 

Markanın çıkarmış olduğu Christine Quinn Collection için yapacağınız tüm alışverişleri size sunduğumuz hizmet sayesinde kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. İsterseniz Benim İçin Satın Al servisinden linkini bizimle paylaştığınız ürünü satın alarak size teslim edebiliriz. Bunun yanı sıra Kendim Satın Alacağım servisiyle alışverişini tamamladığınız ürünlerin gönderimlerindeki işlemleri hallederek size teslim edebiliriz. İki alışveriş süreci için de sunduğumuz servisleri aşağıdaki videolardan öğrenebilirsiniz. 

 

 

 

 

 

Bu blog 13-10-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...