Skims Türkiye

Skims Türkiye

Kim Kardashian’ın giyim markası Skims ile tanışın. Dilediğiniz Skims ürününün tüm kargo ve gümrük işlemlerini yapıyor, adresinize teslim ediyoruz. Detaylar yazımızın devamında.

 

 

Skims Hakkında

 

Dünyaca ünlü televizyon oyuncusu Kim Kardashian’ın sahibi olduğu Skims, her vücut için çözümler sunarak yeni standartlar belirleyen bir yeni nesil iç çamaşırı markasıdır. Skims ürünleri genellikle kendi boyutunun iki katına kadar uzayabilir ve esneyebilir. Giyildiği vücudu sarıp sarmalayan ve vücut hatlarının şeklini alan Skims ürünleri, piyasaya çıktığı ilk günden bu yana oldukça popüler. Resmî web sitesi üzerinden Türkiye’den alışveriş yapma ve Türkiye’ye ürün gönderme imkânı da sunan Skims, resmen Türkiye pazarına da girmiş durumda.

 

 

Kim Kardashian, Skims ürünlerinin tanıtımını bizzat kendisi yapıyor. Her zaman vücudu saran ve esnek iç çamaşırlar giymeyi çok sevdiğini ifade eden Kardashian, zaman zaman giyinirken aradığı şeyi bulamadığını, giysilerin ya çok sıkı veya gevşek ya da çok kalın veya ince olduğunu belirterek böyle bir ihtiyacı görerek bu markayı yaratmış. Pek çok giysiyi kesip dikerek ve hatta boyayarak birbiriyle birleştirip kullandığını söyleyen Kim Kardashian, Skims ürünlerinin ortaya çıkışının on yılı aşkın bir kişisel tecrübeden ileri geldiğini ifade ediyor.

 

 

Kıyafetlerin içerisinde rahat olmanın başlıca koşulu iç çamaşırlardır. Şayet iç çamaşırlar rahat değilse, onların üzerine giyilen hiçbir kıyafet de rahat hissettirmeyecektir. Bu yüzden iç çamaşırı rahatlığı son derece önemlidir. Ayrıca giyilen iç çamaşırı, üzerine giyilecek diğer kıyafetlerle de son derece senkronize olabilmelidir. Skims markası tam da bu tür ihtiyaçlara cevap veren ürünleriyle öne çıkıyor.

 

 

Skims için ana ilham kaynağı, bir kadının doğal şeklini ve figürünü doğrudan düzeltmek veya değiştirmek yerine giyinme sorunları için çözümler bulmaktır. Çok yüksek kalçalar, düşük sırt veya derin bir boyun çizgisi olsun fark etmeksizin her türlü moda kıyafetini rahatça giyinmeye izin veren Skims ürünleri, tüm kadınlar için erişilebilir olmayı da hedefliyor. Bu yüzden marka ürünlerinin renk ve model yelpazesi oldukça geniş tutulmuş durumda. En başından beri en az dokuz farklı renk tonu ve oldukça farklı boyutlarda üretilen Skims ürünleri, her türlü kiloya ve ten rengine sahip kadının kullanabilmesi için muazzam bir alan vadediyor.

 

 

Skims Sipariş

 

Skims ürünlerini şu anda sadece Skims websitesinde bulabilirsiniz. Türk kredi kartınızı da kullanabildiğiniz Skims alışverişlerinizde her iki servisimizden de yararlanabilirsiniz. İstersenin Benim için satın al servisimizle ürünü bize satın aldırabilir, isterseniz de Kendim Satın Alacağım servisimizle, sadece gümrük ve kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Her iki servisimizi de detaylı açıklayan videolarımıza hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 

 


Bu blog 14/05/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp