Scrubs

Türkiye’de ne yazık ki bazı sektörler ve bazı ürünlerde talep olmasına rağmen çeşitlilik son derece az. Scrubs yani doktor ve hemşire önlükleri çeşitliliği de bunların başında geliyor. Çeşitlilik arayan hemşireler ve doktorlar ne yazık ki sabit bazı renkler; beyaz, mavi, yeşile takılıp kalıyor. Özellikle Amerika’da doktor önlükleri, hemşire önlükleri yani scrubs diye adlandırılan ürünlerde çeşitlilik bir hayli fazla. Bu alanda birçok websayfası olmakla birlikte, hem fiyat, hem kalite, hem güvenilirlik hem de kullanıcılarımızın tercihlerini baz alarak Uniform Advantage sitesini sizlere önereceğiz. Scrubs diye Google’da arattığınızda ünlü dizi Scrubs’tan sonra gerek ebay’de, gerek amazon’da gerekse de bazı özel websiteleri bulabilirsiniz.

 

Farklılık arayan, hergün aynı rengi giymekten bunalan doktorlarımız ve hemşirelerimize müjdemizi veriyoruz J Tekstil ürünlerinde bireysel kullanım sebebiyle 3 adete kadar vergi de ödemeyecek, sadece ürün bedelini ödeyeceksiniz. Ticaret yapmak isteyen kullanıcılarımıza da kapılar kapanmıyor. Dilediğiniz adette, %30 vergisini ödeme yoluyla sorunsuz şekilde önlük siparişi verebilirsiniz.

 

Scrubs siparişlerinizi dilerseniz kendiniz satın alıp, amerikanpaketim Los Angeles adresine göndererek, sorunsuz ve hızlı şekilde Türkiye adresinize kargolatabilir. Dilerseniz de satın almak istediğiniz ürünün linkini bize ileterek, sizin için satın almamızı talep edebilirsiniz.

 

Diğer tüm medikal ürünlerinizi de amerikanpaketim aracılığıyla sorunsuz ve güvenilir şekilde getirtebilirsiniz. Kullanıcılarımızın sipariş alışkanlıklarını göz önünde bulundurarak özellikle dental ürünlerde Türkiye’de yeterli alternatif bulunmaması ya da çok pahalı olması sebebiyle, kullanıcılarımız ebay ve ilgili websitelerinden sıklıkla alışveriş yapmaktadır. 

 

Detaylı bilgi için [email protected] adresinden bize mail atabilir, Los Angeles whatsapp hattından bize yazabilirsiniz.

 

En Çok Tercih Edilen 20 Doktor ve Hemşire Önlüğünü Sizler İçin Derledik

 

Scrubs

 

 

Scrubs

 

 

Scrubs

 

 

Scrubs

 

 

Scrubs

 

 

Scrubs

 

 

Diğer tüm modeller, ayakkabılar ve aksesuarlar için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

http://www.uniformadvantage.com

 

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız?

 

                                                                                             

 

Benim İçin Satın Al

 

 

Kendim Satın Alacağım

 

 

 

Bu blog 08-01-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...