Cuckoo Palace Saatler

Lüksü ve sanatı bir araya getiren Alman Cuckoo Palace saatleri ağırlıyoruz bu hafta. %100 German Black Forest özellikli Cuckoo Palace saatler zevki, sanatı, lüksü ve kaliteyi aynı tepsi içinde sunuyor.


Sizlerden gelen taleple 20’nin üzerinde yaptığımız sevkiyatta özenli paketlemesi ve korumalarıyla herhangi bir deforme yaşanmadan teslimatlarını sağladık bu detaylı nadide parçaların.


Bir saatten fazlası olan Cuckoo Palace saatler süslemek istediğiniz mekanın en değerli parçası olmaya, gelen misafirlerinizin dikkatini çekmeye aday. Chalet, Carved, Shield, Antique ve Modern koleksiyonlarıyla sizlere geniş bir yelpaze sunuyor. Her koleksiyondan örnekleri birazdan sizlerle paylaşacağız.


Peki nasıl temin edeceksiniz Cuckoo Palace saatleri? Öncelikle aşağıda da linkleri verilen Cuckoo Palace saatlerden istediğinizi seçerek linkini kopyalayacaksınız. Ardından kopyalamış olduğunuz bu linki amerikanpaketim.com anasayfamızdaki ''Hemen Al'' butonu yanındaki kutucuğa yapıştırarak siparişinizi tamamlayacaksınız. Uzman satın alma ekibimiz, sizin için ürünü satın alacak ve sevkiyat merkezimize ulaştığında kargo bilgisini hesaplayarak tarafınıza iletecek.


Sitemiz Amerikanpaketim üzerinden dilediğiniz her kategoride her ürünü satın alabilir, gümrük işlemleriyle uğraşmadan 3 ile 5 iş günü içerisinde teslim alabilirsiniz.


Seçkin Cuckoo Palace Koleksiyonu

Cuckoo Clock Quartz-movement Chalet-Style 40cm by Engstler

Dönüşümlü olarak 12 eserin çaldığı Chalet stili saat, bu yönüyle çok tercih ediliyor. 3.5 kg olan saat, 40 cm yükseliği ve 43 cm'lik genişliğiyle evinizin en şık köşesinde heybetli bir şekilde yer almaya hazır!

$435.77
SATIN AL


  • Tüm Chalet koleksiyonuna göz atmak için:


İNCELECuckoo Clock 1-day-movement Carved-Style 40cm by Anton Schneider

Carved stili saatin maalesef müzik dinletisi özelliği bulunmamaktadır. Saatin imzası guguk kuşu, her yarım saat ya da saat başlarında ötmektedir. Ahşaptan yaratılan saat kadranı ve tasarıma güç katan ahşap geyik boynuzu, saati eşsiz kılmaktadır. 

$296.30
SATIN AL


  • Tüm Carved koleksiyonuna göz atmak için:


İNCELEShieldclock 8-day-movement 35cm by Rombach & Haas

Tüm detayları el ile çizilmiş ''Shield'' koleksiyonu fiyatının hakkını veriyor. Rombach & Haas yaratılan bu ürün, ahşap tasarımı ve çiçek detaylarıyla koleksiyonerler tercihlerinin ilk sırasında yer alıyor. Unutmadan söyleyelim, ürünün ağırlığı tam 4.8 kg.

$923.76
SATIN AL


  • Tüm Shield koleksiyonuna göz atmak için:


İNCELEAntique replica clock 8-day-movement 45cm by Rombach & Haas

2013 yılının saati seçilen ''Antique'' koleksiyonu, görkemli tasarımıyla büyülüyor! ''8 gün hareket'' mekanizmasına sahip saatin haftada bir sarılması gerekmektedir. Ayrıca saat Rombach & Haas imzası taşıyıp, 43.5 cm uzunluğundadır.

$1,148.00
SATIN AL


  • Tüm Antique koleksiyonuna göz atmak için:


İNCELECuckoo Clock 8-day-movement Modern-Art-Style 41cm by Rombach & Haas

Ev şeklinde tasarlanan ve diğer saatlere nazaran daha neo bir hava barındıran ''Modern'' koleksiyonu, kırmızı guguk kuşu detayıyla evinize renk ve neşe katabilir!

$551.87
SATIN AL


  • Tüm Modern Art koleksiyonuna göz atmak için:


İNCELE