Evcil Hayvan Ürünleri

Bugün Amerikanpaketim’de makale sayfamızı küçük dostlarımıza ayırdık. Pet / Evcil hayvan ürünleri, yavru köpek mamaları, köpek tasmaları, kedi ürünleri ve diğer tüm küçük ya da büyük dostlarımızın Türkiye’de bulamadığınız ihtiyaçlarını nasıl temin edeceğinizi anlatacağız.

 

Pet / Evcil hayvan ürünlerinde, özellikle tropikal evcil hayvanlarda olmak üzere, her köpek mamasını, istediğiniz her kedi / köpek aksesuarını, tasmasını, kıyafetini Tükiye’de bulamayabiliyorsunuz. Tam da bu noktada Amerikanpaketim olarak devreye girerek, küçük dostunuzun tüm ihtiyaçları için yanınızda yer alıyoruz. Pet / Evcil hayvan medikal ürünlerinden, mamalarına, aksesuarlarından, custom ürünlere kadar dilediğiniz her ürünü, dilediğiniz adette getirtebilirsiniz. Türkiye’ye göndermiş olduğumuz en ilginç ürünler arasında, tarımda kullanılan canlı böcekler olsa da, böcek boyutları dışında canlı hayvan gönderimi ne yazık ki yapamıyoruz. Ancak küçük dostunuzun kendisi dışında, ihtiyacı olan tüm ürünleri aracılığımızla getirebilirsiniz.

 

Birçok popüler pet shop websitesini Amerikanpaketim üzerinden ziyaret ederek, ihtiyaçlarınızı bu şekilde giderebilir ya da kendi bildiğiniz web sayfası aracılığıyla sipariş verebilirsiniz. Peki nasıl sipariş vereceksiniz? Sıkça sorulan sorular sayfamızdan doğrudan alıntıyla önce yazılı olarak, hemen altında da videolu anlatımla nasıl sipariş vereceğinizden bahsedelim. Buna geçmeden evvel ise aşağıdaki linke tıklayarak pet / evcil hayvan ürünleri satan websitelerine göz atabilirsiniz.

 

https://www.amerikanpaketim.com/amerika-alisveris-siteleri?search=&tag=21

 

Amerikanpaketim.com bünyesinde iki şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

 

1 - Benim Adıma Siz Satın Alın

 

Satın almak istediğiniz ürün linkini (url adresini) anasayfamızdaki `Hemen Al` kutucuğuna yapıştırıp ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Satın alma ekibimiz tarafından iletmiş olduğunuz linkteki ürün satın alınır. Satın alınan ürün sevkiyat merkezimize ulaştıktan sonra kargo ve varsa vergi bedeli hesaplanır ve tarafınıza iletilir. Kargo ödemenizi gerçekleştirmeniz ardından siparişiniz kapınıza teslim edilir.

 

2 - Kendim Satın Alacağım

 

Satın almış olduğunuz ürünü sevkiyat merkezimize teslim edilmek üzere kargolatabilirsiniz. Ürün sevkiyat merkezimize ulaştıktan sonra kargo ve varsa vergi bedeli hesaplanır ve tarafınıza iletilir. Kargo ödemenizi gerçekleştirmeniz ardından siparişiniz kapınıza teslim edilir.

 

* Detaylı bilgiye Nasıl Alışveriş Yaparım? sayfamızdan da ulaşabilirsiniz.

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

Benim İçin Satın Al

 

 

Kendim Satın Alacağım

 

 

 

Bu blog 09-01-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...