Shimano Fishing Reels

Shimano Fishing Reels

Shimano markasına ait Fishing Reels ürünleri için tercih edebileceğiniz satın alma kanalları Amerikanpaketim hizmetlerinde sunulmuştur. Güvenli bir alışveriş imkanı sağlayan servislerde vergi, gümrük ve kargo işlemleri tamamlanmaktadır. Shimano Fishing Reels ürünleri ve Amerikanpaketim servisleri için makaleye göz atmaya devam edin. 

 

 

 

Shimano Fishing Reels Hakkında

 

1921 yılında kurulan Shimano, kürek, olta ve bisiklet ekipmanları üretmektedir. Japonya merkezli şirketin yan ürün olarak 2008 yılına dek golf ve snowboard malzemeleri de ürettiği bilinmektedir. Dünyanın farklı bölgelerinde 14 fabrikaya sahip Shimano, kaliteli işçilik ile kaliteli malzemeler kullanılarak tasarlanan ürünlerin üretimini sağlamaktadır. 

 

 

 

 

Markaya ait pek çok alt kuruluş bulunmaktadır. Shimano’nun uzmanı olduğu alan ise halen yeni ürün üretimlerine ve gelişimlerine destek verdiği kürek, olta ve bisiklet ekipmanlarıdır. Shimano web sitesinden olta makaraları için satın almayı düşünülen 4 ürün seçilerek özellikleri açısından karşılaştırma yapmak mümkündür. Bu sayede karar verme süreci kısalır ve istenilen özellikteki olta makarası belirlenmiş olur. 

 

 

Shimano Fishing Reels

 

 

Olta ekipmanları arasında 30’dan fazla makara türü bulunan markanın, çeşitli özelliklere sahip olta makaraları kendi içinde kategorilere ayrılmıştır. Shimano Fishing Reels işlevlerinden bazıları:

 • Dişli dayanıklılığı,
 • Birden çok olta türüne uyumluluk,
 • Ekstra uzun misina hattı,
 • Tatlı ve tuzlu suda balık tutma avantajı,
 • Hafif makara ağırlığı ile tutuş kolaylığı,
 • Çelik makara gövdesi vb. 

 

 

Shimano Fishing Reels

 

 

Birbirinden farklı teknolojilerle üretilmiş, uzun ömürlü ve oldukça dayanıklı malzemelerle tasarlanmış Shimano Fishing Reels ürünlerin tamamı manueldir. Balıkçılar için olta tutuşunda konfor sağlayan, ağır balıklarda bile kolaylıkla makara sarımı yapabilen ve sayısız memnun müşterisi bulunan Shimano ürünleri resmi web sitesinin yanı sıra birçok alışveriş sitesinde satılmaktadır. 

 

 

Shimano Fishing Reels

 

 

Shimano Fishing Reels’te kullanılan teknolojiler:

 • G-Free Gövde,
 • Uzun Vuruş Makarası,
 • Sevk Hattı Yönetim Sistemi,
 • Mikro Modül Dişli 1-2,
 • Sert Sürükleme Desteği,
 • Suya Dayanıklı Sürükleme Desteği vb.

 

 

Shimano Fishing Reels

 

 

Bahsedilen teknolojilerle birlikte olta makaralarının kullanılabilirliği ve işlevsellikleri artırılmaktadır. Balıkçılık mesleği ile ilgilenenler veya balık tutmayı aktivite olarak yapan kişiler için sıradan oltalara kıyasla, Shimano oltaları ve makaraları çok daha pratiktir. 

 

 

Shimano Fishing Reels

 

Shimano Fishing Reels Satın Al 

 

Amerikanpaketim hizmetleriyle güvenilir bir sipariş oluşturabileceğiniz Shimano Fishing Reels ürünlerinde, aynı zamanda kolay bir satın alma deneyimi kazanmış olursunuz. Kendim Satın Alacağım veya Benim İçin Satın Al kanallarından sipariş türüne uygun olan servisi seçerek gümrük işlemlerinizi ve vergi ödemelerinizi tamamlayabilirsiniz. Kargo ve teslimat sürecinde ulaştırmış olduğunuz adres bilgileriniz göz önüne alınarak siparişiniz en hızlı şekilde teslim edilmektedir. Hizmet detayları için aşağıdaki videoları izleyebilirsiniz.

 

 

Shimano Fishing Reels

 

 

 


Bu blog 27/03/2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp