Action Figure

Action Figure

Çocukluk döneminden itibaren başlayan oyuncak tutkusu, yaşın ilerlemesiyle koleksiyonculuğa dönüşüyor. Dünya genelinde birçok hayran kitlesi bulunan action figürler, Amazon ve eBay gibi online alışveriş sitelerinden çok ekonomik fiyatlarla satın alınabiliyor.

 

Action Figure

 

Action figure koleksiyonerleri, Türkiye'de bulamadıkları modelleri ya Amerika'daki bazı websitelerden ya da kendi koleksiyonlarını satmaya çalışan koleksiyonerlerden temin etmeye çalışıyorlar. Son dönemdeki en popüler action figürleri;

 

 

olarak sıralayabiliriz. Yukarıda bahsettiğimiz ve çok tercih edilen action figürlerin üzerlerine tıklayarak eBay sitesindeki alternatiflerine kolayca ulaşabilirsiniz. Satın almak için ise beğendiğiniz ürünün linkini ameriknpaketim.com sayfamızdaki ''Hemen Al'' butonu yanındaki kutucuğa yapıştırmanız yeterli olacaktır.

 

Action Figure

 

Popüler koleksiyon ürünlerine ait parçaları, yurt dışındaki binlerce satıcıdan bularak eksik parçaları tamamlayabileceğiniz gibi, özellikle Action Man, Star Wars, Marvel, God of War, Spider-Man, Superman gibi oyuncaklardan oluşan ve Türkiye’de bulunmayan binlerce çeşit action figürünü çok uygun fiyatlara Amerikanpaketim aracılığıyla temin edebilirsiniz.

 

Neden Yurt Dışından Action Figure Almalıyım?

Gerek talebin çok olmaması, gerekse Türkiye’de nadir bulunup fahiş fiyatlara satılması, ürün koleksiyoncularını yurt dışından sipariş vermeye itiyor. Çoğu zaman 1 ayı bulan teslimat süreleri ise bu sitelerden direkt alışveriş yapma motivasyonunu düşürüyor. İşte bu gibi olumsuzlukları gidermek adına, Amerikanpaketim.com olarak, koleksiyonerlerin satış yaptıkları başlıca eBay olmak üzere tüm yabancı web sitelerinden alışveriş imkânı sunuyoruz..

Açık Artırma Fırsatı

Özellikle eBay açık artırmalarına katılmak istediğinizde PayPal gerekmeden beğendiğiniz ürünü satın alabilir, açık artırmalara özel yazılımımız aracılığıyla katılabilirsiniz. Özel yazılımımız aracılığıyla eBay açık artırmalarına katılabileceğiniz yurt dışı alışveriş sisteminde, action figürleri çok daha ucuza satın alabilirsiniz.

Tek Kargoyla Ekonomik Gönderim

Birden fazla siparişinizi birleştirebilir, tek kargoda daha uygun fiyatla gönderim sağlayabilirsiniz. Amerikanpaketim.com olarak üyelik ücreti almıyor, paketlerinizi 30 güne kadar ücretsiz depolayabiliyoruz.

Gümrükten Vergisiz Geçiş

Genelde ikinci el olan koleksiyon figürler, gümrük vergisinden muaf olacaktır. Birçok kişi kendi koleksiyonu için tercih edeceği ürünlerden birkaç parça aldığı için gümrükten ücretsiz geçiş imkanıyla eksik parçaları tamamlayabilir. Gümrük vergisinden muaf olan birçok ürün gibi bu ürün grupları da oldukça uygun fiyatlara temin edilebilir.

Koleksiyonluk Parçalar

Hediyelik ürün olarak da tercih edebileceğiniz action figürler ile sevdiklerinizi sevindirecek birçok hediye seçeneğine ulaşabilirsiniz. Ayrıca geçmişten günümüze temin edebileceğiniz popüler ve farklı action figürleriyle kendinize özel bir köşe oluşturabilir, gelecek nesillere kusursuz bir miras bırakabilirsiniz.

 

5 İş Gününde Adresinize Teslim Etmeyi Garanti Ediyoruz!

 

Her ne kadar ortalama teslim süremiz 3 iş günü olsa da, gümrük işlemlerinin yoğunluğu, havayollarında yaşanabilecek aksamalar ile sözünü verebileceğimiz süre 5 iş günü. Amerika’dan getirtmek istediğiniz dilediğiniz ürünü express kargo ile gönderiyor, en hızlı şekilde gümrük işlemlerini gerçekleştiriyor ve 5 iş günü içerisinde teslimatınızı yapmayı garanti ediyoruz.

 

Bize Her Zaman Ulaşabilirsiniz

 

Aklınıza takılan tüm sorular için isterseniz +1 424 270 5308 numaralı Los Angeles whatsapp hattımızdan (Türkçe ve İngilizce), isterseniz sosyal medya hesaplarımızdan, isterseniz de [email protected] mail adresimizden bize tüm sorularınızı iletebilirsiniz.

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

Benim İçin Satın Al

 

 

 

 

Kendim Satın Alacağım

 

 

 

 

Bu blog 07/01/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp