Smashbox

Smashbox! Bugün yepyeni bir marka ile sizlere ulaşıyoruz. Teknolojinin ve sosyal medyanın büyümesiyle birlikte tüketim hızı her zamankinden daha fazla, erişilebilirlik her zamankinden daha geniş bir hal aldı. O nedenle gün geçmiyor ki siz Amerikanpaketim kullanıcılarımız yeni bir markayı keşfedip, bütün hafta bize o markanın ürünlerini paketlettiriyorsunuz. Smashbox, kozmetik ürünlerinde yeni bir soluk ve kadın kullanıcılarımızın yeni trendi olarak önümüze çıkıyor.

En çok tercih edilen Smashbox Photo Finish Primer 36$’lık fiyatıyla cüzdanınıza ya da kartlarınıza(!) da zarar vermiyor. Smashbox ürünlerini dilediğiniz kadar, dilediğiniz modelde satın alacağınız yolu biliyorsunuz, Amerikanpaketim. Yapmanız gerekenleri daha evvel de anlatmıştık, yeni gelenler için Smashbox ürünlerini kapınıza kadar nasıl getirteceksiniz kısaca bahsedelim.


1 – Ürünün smashbox.com linkini kopyalayınız. Dilerseniz bir başka websitesinden de Smashbox markalı ürünleri satın alabilirsiniz.

2 – Amerikanpaketim anasayfadaki Hemen Al butonu yanındaki kutucuğa yapıştırınız.

3 – Siparişinizi tamamlayınız.


Bu aşamalardan sonra satın alma ekibimiz, sizin için ürünü satın alacak ve Türkiye adresinize kargolayacaktır. 


Bize Her Zaman Ulaşabilirsiniz

Aklınıza takılan tüm sorular için isterseniz +1 424 270 5308 numaralı Los Angeles whatsapp hattımızdan (Türkçe ve İngilizce), isterseniz sosyal medya hesaplarımızdan, isterseniz de destek@amerikanpaketim.com mail adresimizden bize tüm sorularınızı iletebilirsiniz.


Gümrük Korkusu Yok!

Daha evvelki yazılarımızda da aktardığımız gibi, Amerikanpaketim olarak sizlere sunduğumuz, diğer kargolama firmalarından bizi ayıran en önemli özellığimiz, ithalat işlemlerini firmamız üzerinden yaparak, size herhangi bir gümrük işlemi yaptırmamaktır. Bu sayede sizden ek bir gümrük hizmet bedeli ya da belge talep etmeden sadece vergisini ödeyerek bireysel olarak getirtemeyeceğiniz gümrük yasaklı ürünler olan destekleyici gıdaları, kozmetik ürünlerini, elektronik ürünleri, tütün ürünlerini getirtebilmenizi sağlayabiliyoruz.


5 Günde Garantili Teslimat!

Kargo ödemesini yapmış olduğunuz siparişlerinizi express kargo hizmeti ile çalıştığımız 5 büyük taşıma firması ile gümrük işlemleri tamamlanmış olarak 5 iş gününde kapınıza teslim ediyoruz. Türkiye içerisinde UPS ile dilediğiniz şehirdeki adresinize kargoluyoruz.

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız


Benim İçin Satın AlKendim Satın Alacağım
Smashbox Studio Skin Flawless 24 Hour Concealer

$20.59
SATIN AL

Smashbox Photo Finish Primer Water

$24.84
SATIN AL

Smashbox Studio Skin 15 Hour Wear Hydrating Foundation

$30.80
SATIN AL

SmashBox Full Exposure Palette 24 Hour Shadow Primer

$37.69
SATIN AL

Smashbox Camera Ready BB Cream Broad Spectrum SPF 35 Medium

$29.00
SATIN AL

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular