Popüler Erkek Sneaker Modelleri

Siz değerli kullanıcılarımızdan gelen talep üzerine, en çok satın alınan ve Amerika’da en popüler olan erkek sneakers modellerinden oluşan bir yazı derledik.


Yazımıza geçmeden evvel, yeni ziyaret eden kullanıcılarımıza amerikanpaketim.com hakkında kısa bir bilgilendirme yapalım. İki türlü alışveriş sistemini siz kullanıcılarımıza sunarken, bunu ister sizin satın aldığınız, isterseniz de bizim satın aldığımız şekilde gerçekleştirebiliyoruz.


Peki madem siz satın alıyorsunuz neden biz gönderelim. Cevabı basit, gümrük sorunları. Türkiye’de son güncellenen yasa ile birlikte 22$ ve üzeri eşyalar gümrüğe tabi tutuluyor. Biz ise bu noktada sizin çözüm ortağınız oluyoruz. Ayrıca bazı websitelerinde Türk kredi kartlarını kullanamıyorsunuz. Ya da websitesi Türkiye’ye gönderim yapmıyor. Bu noktada siparişinizi siz verip, Amerika’daki arkadaşınız, çözüm ortağınız bize, amerikanpaketim.com’a gönderiyorsunuz, biz de size teslim ediyoruz.


Neden sizin üzerinizden satın alayım sorusunu soruyorsanız ise, cevabınız yine basit. Birincisi, daha evvel belirttiğimiz gibi bazı websiteleri Türk kredi kartlarını kabul etmiyor. Siz ödemeyi bize yapıyorsunuz, biz de sizin için ilgili siteden satın alıyoruz. Bizim tarafımızdan satın almanızın bir başka avantajı ise kredi kartına taksit yapmamız. Dilerseniz birden fazla kredi kartıyla 3 taksite kadar ödeyebiliyorsunuz.


Son yılların en popüler giyim ürünü olan sneakerlar, özellikle şıklık yanında rahatlık avantajıyla erkeklerin yeni gözdesi konumundalar. Kadınların da oldukça seksi ve şık bulduğu, spor ayakkabı konseptinin dışına çıkan sneaker modelleri gerek takım elbise altına, gerek jean ile birlikte, gerek ise şortla birlikte kombinlenebiliyor.
Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız


Benim İçin Satın AlKendim Satın Alacağım
Sizi daha fazla bekletmeden 2018 yılının en popüler sneaker modellerini sıralayalım.

Nike Air Max 270

- Dikişsiz yüzeylere sahip örgü üst kısım, rahatlık ve destek sağlar.

- Asimetrik bağcıklar sayesinde ayağa tam oturur.

- Topuktaki çekme ucu ayakkabıyı kolayca giyip çıkarmayı sağlar.

- Ayak tarağında sert kauçuk dış taban ve topukta şeffaf kauçuk bulunur.

$99.00
SATIN AL

Adidas Ultraboost Shoes

Boost’un yıl dönümüne ithaf edilen ayakkabı, koşarken ayağının değişen şekline uyum sağlayan adidas Primeknit mükemmel örgü sayaya sahiptir. Orta taban ve topuğun stratejik noktalarında sunulan destek ayakkabının ayağa tam oturmasını sağlarken, Boost ise her adımda enerji geri dönüşümü sunar. Ayrıca yeri kavrayan dış taban, üstün zemin tutuşu ile dengeli bir koşu deneyimi yaratır.

$93.54
SATIN AL

Reebok Workout Low Top Sneaker

Hem rahat hem şık! Reebok Workout Low Top Sneaker, gündüzden geceye her türlü aktivitelerinize rahatlıkla eşlik edecek! Tasarımının yanı sıra EVA tabanıyla da rahatlığınızı düşünen Reebok Workout, size özel fiyatlarla!

$109.98
SATIN AL

Adidas x Yeezy Desert Rat 500

Bir kez daha, Kanye West ayakkabı oyununda öncü olarak kendini kanıtlıyor. 'Ugly Sneakers' modasına farklı bir soluk kazandıran sneaker, adiPrene teknolojisi ile sizlere hafif ve konforlu adımlar vadediyor.

$324.99
SATIN AL

Gucci Rhyton Sneaker

Kauçuk kalın bir taban ve sezonun trendlerine uygun bir şekilde tasarlanan Gucci Rhyton Sneaker, 1980'lerin retro etkisini günümüze taşıyor. Nostalji baskılardan esinlenilmiş vintage Gucci logosuna sahip sneaker, fildişi rengi 1.sınıf derisiyle fiyatının hakkını sonuna kadar veriyor!

$396.00
SATIN AL

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular