Chloe

Dünyaca ünlü ikonik fashion markalarından olan Chloe ürünlerini ister yeni sezon, ister kullanılmış olarak sanki Türkiyedeymiş gibi alışveriş yapma imkanı sağlıyoruz. Sizin için satın alıyor, tüm uluslararası kargo işlemlerinizi yapıyor, gümrük süreçlerinizi tamamlıyor, adresinize teslim ediyoruz.

 

 

Chloe Hakkında

 

Chloe, 1952'de Mısırlı Gaby Aghion tarafından Paris'te kurulan lüks bir moda evidir. Hazır giyim hattının ilk liderleri arasında yer alan marka, sofistike ve benzersiz olan yumuşak ve lüks kumaşlarla ön plana çıkıyor. Chloe, tasarımı ve kalitesiylee her zaman tanınabilecek bir markadır. Chloe'nin çantalarını severek kullanan ünlüler arasında Kate Bosworth, Mena Suvari, January Jones, Lorde ve Reese Witherspoon gibi isimler yer alıyor. 1947 yılında çıkan ilk koleksiyonu toplumun kadınsı tarzında büyük yenilikler getiren Chloe, güzel kıyafetlerle taze ve lüks bir görüntü ve oluşturmayı misyon edinmiş durumda.

 

 

Chloe tasarımcıları, markanın klasik parçalarını yıllar içinde birçok kez yeniden tasarladı. İlk olarak 2014 yılında tanıtılan çantayı anımsatan Minyatür Drew çantası, bu sezon farklı donanımlar ve kilitli bir zincir kayışı ile Drew Bijou olarak değiştirildi. 70'li yılların bohem ruhu punk donanımıyla harmanlanmış Faye çantası ise şimdi geleneksel Faye day çantasının yanı sıra bilezik çantaları, cüzdanlar ve sırt çantaları içeren bir serinin parçası.

 

 

Tüm Chloe çantaları, genellikle bir cebin içindeki bir dikişe dikilmiş deri sekmesinde bulunan bir tarih koduna veya seri numarasına sahiptir. Yazı tipi, stile ve çantanın yapıldığı mevsime bağlı olarak değiştiğinden, bu sayının yazı tipi orijinallik açısından iyice kontrol edilmelidir. Ayrıca hologramda bulunan sayı ve harf dizisi, varsa çantanın orijinallik kartıyla eşleşmelidir. Chloe çantaları, kendilerine has özel bir koku ile esanslanır. Şık, zarif ve enerjik çiçek meyvesi kokusuna sahiptirler. Yaratıcı parfümcü Michel Almairac tarafından imzalanan kokular, taze bergamot, elma çiçeği notaları ile açılır ve yasemin ile son bulur.

 

 

Günümüzde Chloe markası, kadınsı ama son derece bağımsız bir kişilik imajı çizmek isteyen kadınlar tarafında favori marka olarak tercih ediliyor. Chloe çantaları çoğunlukla İtalya'da yapılır. Ayrıca Fransa, Romanya, Bulgaristan ve İspanya gibi ülkelerde de üretim tesisleri mevcuttur. Chloe’nin merkezi Paris'in 8. bölgesinde Avenue Percier'de yer alır. Bölge ofisleri ise New York, Tokyo, Şangay, Hong Kong ve Dubai'de bulunur. Toronto, Las Vegas, New York, Pekin, Sydney, Shanghai, Shenzen, Hong Kong, Singapur, Kahire, Taipei, Bangkok, Algeciras, Paris, Münih, Porto Cervo, Moskova, Marbella, Londra, Tokyo, Nagoya, Salmiya, Beyrut, Doha, Seul, Zürih, Kuveyt ve İstanbul’da şubeleri bulunur.

 

 

Chloe Satın Al

 

Chloe ürünlerini Amerika’nın ünlü department storelarından satın alabilir ya da doğrudan Chloe websitesinden satın alabilirsiniz. Amerika’dan yapacağınız bu alışverişleriniz isterseniz kendiniz satın alıp, size vermiş olduğumuz Amerika adresinize yönlendirebilirsiniz. Ya da doğrudan sipariş vermek istediğiniz ürünü bize iletebilir, tüm işlemlerinizi bizim yapmamızı isteyebilirsiniz. Her iki servisimizi de aşağıdaki videolarımızdan inceleyebilirsiniz.

 

 

Bu blog 04-06-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...