Neutrogena Rapid Tone Repair

Neutrogena Rapid Tone Repair

Pürüzsüz bir görünüm için en iyi makyaj bazlarından biri olan Neutrogena Rapid Tone Repair ürünün sizler için tedarik ederek, yurt dışı alışverişlerinde bulunan vergi ve gümrük uygulamalarını üstleniyoruz. Rapid Tone Repair özelliklerini ve hizmet koşullarımızı öğrenmek için yazının devamını okuyabilirsiniz. 

 

 

 

Neutrogena Rapid Tone Repair Hakkında

 

1930 yılında kurulan Neutrogena, Amerikan cilt bakım markalarının en ünlü isimlerdendir. Kozmetik, cilt, vücut ve saç bakımı alanlarında markalaşmış firma, hemen tüm kozmetik mağazaların raflarında yer almaktadır. Markanın geliştirdiği cilt bakım ürünlerinden biri olan Rapid Tone Repair, tüm cilt tipleri için uygun olan bir makyaj altı bazıdır. Tek başına da kullanabilen Rapid Tone Repair astar ürününün faydaları:

  • Yüzdeki koyu lekeleri kapatarak renk tonunu eşitler,
  • Gözenekleri tıkamadan nemlendirme etkisi sağlar,
  • Cilt tonunu aydınlatır,
  • Ürün üstüne yapılan makyajın daha sağlıklı ve canlı durmasına yardımcı olur,
  • Akne ve yara izlerinde örtücülük sağlar. 

Rapid Tone Repair ana ürün bileşenleri:

  • C vitamini,
  • Hızlandırılmış retinol,
  • Su,
  • Sodyum hidroksit,
  • Sodyum laktat. 

 

 

 

 

29 ml boyutunda satılan Rapid Tone Repair astar ürünü, benzer markaların baz ürünlerine kıyasla düzenli kullanımda fark edilebilir değişikliklere ve canlanmaya ulaştırır. Daha pürüzsüz ve tek renk bir cilt tonu oluşturan baz ürünü içerisinde renklendirici boya ve mineral yağ bulunmamaktadır. 

 

 

Neutrogena Rapid Tone Repair

 

 

Ürün bileşenlerinde yer alan retinol sayesinde, yorgun ve yaşlı görünümlü cilt tiplerinde kırışıklık ve çizgiler için son derece etkilidir. Rapid Tone Repair kuru ciltlere de ihtiyacı olan nem miktarını sağlayabilecek bir cilt bakım ürünüdür. 

 

 

Neutrogena Rapid Tone Repair

 

 

Hassas ciltlerin de rahatlıkla tercih edebileceği Rapid Tone Repair, her gün kullanılabilir. Temizlenmiş cilde az miktarda ürünün emilene kadar masaj yaparak yedirilmesi önerilmektedir. Ürünün düzenli kullanımında renk tonu eşitsizliği ve koyu lekeler azalmaktadır. Yüzdeki canlanmayı ve cilt görünümünü yenilemeye odaklanan Rapid Tone Repair, uygun fiyatlı Neutrogena cilt bakımları arasında rağbet gören ürünlerdendir. 

 

 

Neutrogena Rapid Tone Repair

 

 

Neutrogena’nın resmî web sitesinden yapılacak olan Rapid Tone Repair alışverişlerinde, abonelik ile birlikte kullanım sıklığına göre ürün gönderimi düzenli olarak sağlanmaktadır. Bu sayede ürünün düzenli kullanımı aksamadan tekrarlanır. 

 

 

Neutrogena Rapid Tone Repair

 

Neutrogena Rapid Tone Repair Satın Al

 

Tüm Neutrogena ürünlerine ve Rapid Tone Repair cilt bazına Amerikanpaketim hizmetleriyle sahip olabilirsiniz. Kendim Satın Alacağım ve Benim İçin Satın Al olmak üzere iki servisi bulunan Amerikanpaketim’de vergi işlemleriniz, gümrük ve teslimat süreciniz tamamlanarak siparişinizin adresinize gönderimi sağlanmaktadır. Benim İçin Satın Al servisini Kendim Satın Alacağım servisinden ayıran tek fark, ürün satın alma işlemini de üstlendiğimiz hizmet şartlarımızın %10 banka komisyonuna tabi olmasıdır. Aşağıdaki videolardan hizmetlerin tamamını öğrenebilirsiniz. 

 

 

 

 

 


Bu blog 07/01/2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp