Pattern Shampoo

Pattern Shampoo

Saç bakım ve onarımı ile alakalı tüm Pattern ürünleri için yurtdışı siparişinizde bulunan veri, kargo ve gümrük uygulamalarını üstlenerek, sizlere daha kolay bir alışveriş deneyimi sunuyoruz. Hizmetlerimizi ve Pattern saç bakım ürünlerini daha yakından tanımak için makalenin devamına göz atabilirsiniz. 

 

 

 

Pattern Shampoo Hakkında

 

Saç şekillendirmeye yardımcı krem ve spreyler, saç aksesuarları ve saç bakım ürünlerinin üreticisi Pattern, özellikle kabarık ve bukleli saçlar için formülasyonlar geliştirmektedir. Üretimlerini Amerika bölgesinde yapan markanın her saç türü için bakım ve onarım ürünleri bulunmaktadır. Ürünler silikon, paraben, SLES ve SLS içermemektedir. Birçok üründe de glüten bulunmamaktadır. Ürünler hayvanlar üzerinde denenmemektedir. 

 

 

 

 

Pattern ürünlerinden olan “Hidrasyon Şampuan” için üç ayrı gramaj vardır. 88.7 ml – 289.8 ml – 740 ml olmak üzere çeşitli boyutlardaki kremsi yapılı şampuanın saç köklerini nemlendirme özelliğinin yanı sıra saç buklelerini belirginleştirici özelliği de bulunmaktadır. İçeriğinde bal, aleo vera ve hindistan cevizi yağı doğal maddeler yer almaktadır. Her banyoda rahatlıkla kullanılabilir bir saç şampuanıdır. Hidrasyon Şampuanın en küçük ve orta boyu tüp şeklinde, en büyük boyu ise plastik basmalı şişede satılmaktadır.  

 

 

Pattern Shampoo

 

 

Markanın saç bakım ürünleri için hedefleri saç köklerini beslemek, nemlendirmek ve daha canlı bir görünüme kavuşturmaktır. Bu sayede dalgalı ve kıvırcık saç tiplerinin de daha sağlıklı ve daha az kabarık olması sağlanır. 

 

 

Pattern Shampoo

 

 

Pattern, bütün paketlemelerinde geri dönüştürülebilir maddeler kullanarak ürün ambalajları hazırlamaktadır. Markaya ait saç bakım ürünlerinde 6 yaş sınırı vardır. 6 yaşından küçük çocuklar için kullanımları önerilmemektedir. Ürünlerin küçük boylarının bulunması deneme için oldukça idealdir. 

 

 

Pattern Shampoo

 

 

Pattern saç bakım ürünlerinin içeriğinde badem gibi bazı kuruyemişler yer almaktadır. Bu sebeple markaya ait ürünleri satın alacak kişilerin kuruyemiş alerjileri mevcut ise ilgili doktora danışmadan kullanmamalıdır. Alerjik reaksiyonlara sebep olabilir. 

 

 

Pattern Shampoo

 

 

Pattern, 39 farklı ülkeye ürün gönderimi yapmaktadır. Ülkelerin bölgelerine göre kargo ücretleri 5$ ile 50$ dolar aralığında farklılık göstermektedir. Ürünlere Pattern web sitesinden ulaşılabilmektedir. Pattern ürünlerini abone olarak satın almada %10 tasarruf imkânı sunulmaktadır. 

 

 

Pattern Shampoo

 

Pattern Shampoo Satın Al

 

Pattern Shampoo satın almak için Amerikanpaketim hizmetlerini tercih ederek alışverişlerinizi kolaylaştırabilir ve daha güvenli hale getirebilirsiniz. İsterseniz Kendim Satın Alacağım servisini, isterseniz de Benim İçin Satın Al servisini kullanarak tüm vergi, kargo ve gümrük işlemlerinden kurtulabilirsiniz. Talep ettiğiniz ürünün linkini bize göndermenizden sonra, yurt dışı alışverişinizi sizler için tamamlıyoruz. Hizmetlerin diğer detaylarına aşağıda bulunan videolardan ulaşabilirsiniz. 

 

 

 

 

 

 


Bu blog 19/11/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp