Louis Vuitton Gmt Tourbillion Watch

Louis Vuitton Gmt Tourbillion Watch

Louis Vuitton GMT Tourbillion Watch 2021 yılında piyasaya sürülmüştür. Ünlü markanın bu ürününe ulaşmak ise Amerikanpaketim ile zahmetsiz ve güvenilir. Sizlere gümrükle uğraşmadan tüm kargo işlemlerinizi hallederek güvenilir alışverişin kapılarını açıyoruz. Louis Vuitton GMT Tourbillion Watch ürününün özellikleriyle ilgili bilgi edinmek için yazının devamını okumanızı öneririz.

 

 

 

Louis Vuitton Gmt Tourbillion Watch Hakkında

 

1854 yılında kurulan ve günümüzün en ünlü markalarından biri olan Louis Vuitton, başlangıçta seyahat malzemeleri tedarik ediyordu. Ürün yelpazesi oldukça geniş olan markanın ilk saatini piyasaya sürmesi 2002 yılına rastlamaktadır.

Louis Vuitton GMT Tourbillion Watch, kendine özgü, Japon Taiko davullarından ilham alan kasa şekline sahip. Fransızca “davul” anlamına gelen ve “Tambour” olarak adlandırılan bu kasa şekli, Louis Vuitton GMT Tourbillion Watch’ın ve diğer saatlerin temelini oluşturuyor. Marka, saat üretimine başladıktan sonra kadameli olarak uzman isimleri kadrosuna katmıştır. 

 

 

 

 

Bu saatin kasası oldukça erkeksi ve 46 mm’lik geniş bir çapa sahip. Kasanın dairesel formu ve esnek özelliği dikkat çekiyor. Bezel ve safir kristal, dışbükey bir kubbe olarak şekillendirilmiş. 

 

 

 

Louis Vuitton Gmt Tourbillion Watch

 

 

Bu saati tercih edecekler için 2 farklı tasarım seçeneği mevcut. Bunlardan bir tanesi tamamının titanyum görünüme sahip olduğu tasarımdır. Bir diğeri ise uyumlu kurma kolu ve butonlarla beraber 18 ayar pembe altından yapılmış belirgin çıkıntılara sahip 2 tonlu kasa seçeneğidir. Bu saatin bir diğer özelliği de önceki Tambour tasarımlı kasalarının aksine kenarda Louis Vitton kabartmalı yazısının bulunmaması. Kasanın üzerinde üreticinin ismi yer almasa da yer edinmiş tarzıyla kendisini belli edebiliyor.

 

 

Louis Vuitton Gmt Tourbillion Watch

 

 

Louis Vitton GMT Tourbilion Watch, markanın en hafif saatleri arasında yer almasa da düşük kütleli Grade 5 Titanyum alaşımdan yapılma. Saatin işaretleri katı Super-LumiNova bloklarından üretiliyor. Ayrıca daha gösterişli bir seçenek tercih etmek isteyenler aynı modelin elmas bagetten yapılma saat işaretli versiyonunu da tercih edebilirler. Saatin GMT özelliği saat 3 konumunda küçük bir kadran içerisinde sunuluyor. Kayışı plastik sağlam bir siyah banttan oluşur ve üzerinde Louis Vuitton ismi işlenmiştir. 

 

 

Louis Vuitton Gmt Tourbillion Watch

 

Louis Vuitton Gmt Tourbillion Watch Türkiye 

 

Göz alıcı özellikleriyle Louis Vuitton tarzını ortaya koyan Louis Vuitton GMT Tourbillion Watch, Amerikanpaketim ile birkaç adım uzağınızda. Bu saate sahip olmak isterseniz sitemizde bulunan satın alma seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. Benim için satın al seçeneğinde ürün linkini sepetinize eklemeniz yeterli. Kendim satın alacağım seçeneğiyle istediğiniz siteden ürünü satın alarak sevkiyat merkezimize kargolatabilirsiniz. İki seçenek arasında yalnızca %10’luk bir komisyon farkı bulunuyor.

 

 

 

 

 

 


Bu blog 02/07/2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp