Virginskin

Yurt dışından getirmek istediğiniz Virginskin markalı ürünleri, Amerikanpaketim servis kanallarını kullanarak tedarik edebilir, güvenilir ve kolay bir şekilde sipariş oluşturabilirsiniz. İşlemlerinize ait gümrük, kargo ve vergi uygulamalarını üstlenen hizmetlerimizden dilediğinizi seçerek alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz. Makaleyi okumayı sürdürerek hizmet çerçevesini ve Virginskin markalı ürünleri daha yakından tanıyabilir, siparişlerinizi hızlıca oluşturabilirsiniz.

 

 

 

Virginskin Hakkında

 

Virginskin, kaliteli doğal içeriklerle hazırlanan reçetesiz cilt bakımları üreticisi markadır. Dermatoloji alanında uzman kişilerce formülize edilen Virginskin bakım ürünleri, sağlıklı bir cilt formu vadetmektedir. Doğadan gelen aktif maddelerin kullanıldığı bakım ürünlerinde cildi gençleştirmek, daha pürüzsüz bir görünüm elde etmek ve makyajsız güzelliği ortaya çıkarmak amaçlanmaktadır. 

 

 

 

 

Yüz için gerekli vitamin ve bitki özleri kullanılarak hazırlanan Virginskin cilt bakım ürünü Fransa’da üretilmektedir. Sitrik asit ve E vitamini sağlayıcısı Tokoferol haricinde cilt bakım ürününde kullanılan diğer bitki ve özler:

  • Aloe vera yaprağı,
  • Akasya çiçeği,
  • Ayçiçeği,
  • Badem yağı,
  • Shea yağı,
  • Jojoba tohumu,
  • Mimoza çiçeği vb. 

 

 

Virginskin

 

 

Virginskin cilt bakım malzemesinin temel amacı cilt yaşlanmasını önlemek, cildin sağlıklı kalmasını sağlamak, cilt temizliğini ve bakımını yapmaktır. Zengin içeriklere sahip bakım ürünü kuru, karma ve yağlı ciltler için son derece uygundur. Ürün gece kremi olarak, yaşlanma belirtileri gösteren bölgeler için (göz kenarları, dudak kenarları vb.), nemlendirme için ve tahriş olmuş yüz bölgeleri için üzere çeşitli yerlerde kullanabilmekte ve birden çok amaca hizmet etmektedir. 

 

 

Virginskin

 

 

Tüp formunda bulunan Anti-Aging Cream bakım ürününün uygulanması kolay ve zahmetsizdir. Az miktarda alınan ürün tüm yüze eşit şekilde yayılarak uygulanması tavsiye edilmektedir.

Virginskin nemlendirici ürününün 14 gün boyunca düzenli kullanılmasının arından gözle görülür sonuçlar meydana gelmektedir. Markaya ait nemlendirici bakım ürünü aynı zamanda makyaj altı bazı olarak da tercih edilmektedir. 50 ml ve 10 ml olmak üzere iki boyda satılan Anti-Aging Cream’in büyük boyu 135 $ ve küçük boyu 35$ üzerinden satışa sunulmuştur. 

 

 

Virginskin

 

 

Memnuniyet garantisi veren Virginskin yaşlanma karşıtı ürün, hayvanlar üzerinde test edilmeden üretilmektedir. Amerika, Malezya ve Birleşik Krallık bölgelerine Virginskin Anti-Aging Cream teslimatı bulunmaktadır. 

 

 

Virginskin

 

Virginskin Türkiye

 

Virginskin bakım ürünleri için Türkiye’den oluşturacağınız siparişlerinizde Amerikanpaketim’in kolaylık sunan alışveriş kanallarını kullanabilirsiniz. Kendim Satın Alacağım servisini kullandığınızda ürünün satın alma işlemini gerçekleştirdikten sonra gerekli ödemeler, vergiler, kargo ve gümrük uygulamaları Amerikanpaketim tarafından hazır hale getirilir. Benim İçin Satın Al servisiyle ürünün satın almasını da üstlendiğimiz hizmetimiz siparişinizin teslimatına kadarki işlemleri sizler için tamamlamaktadır. Diğer detaylar ve bilgilendirmeler için aşağıdaki videolara göz atabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Bu blog 21-03-2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...