Nasıl Para Kazanılır?

Nasıl Para Kazanılır?

İnternetten Para Kazanma Yolları

Bugünkü yazımızın konusu bir başarı hikayesi üzerine. Yazmaktan büyük mutluluk ve gurur duyduğumuz 2018 Kasım ayında tanıştığımız, o günden bugüne aylık cirosunu 120.000 TL’ye çıkarmış bir kullanıcımızın hikayesi. Sizi de heyecanlandırdı değil mi, çok küçük bir sermayeyle, doğru ürünleri seçerek, yeterli zamanı harcayarak gelinen nokta. Hadi detaylarına bakalım birlikte, neler yaşanmış, bu sürece nasıl gelinmiş, nasıl ürün seçilmiş gibi gibi gibi…
Kullanıcımız soyismini kullanmadan ismini yazmamıza izin verdi. Burhan Bey ile Amerikanpaketim ailesi olarak tanışmamız Kasım 2018’e dayanıyor. Burhan Bey, ticaret yapmak istediğini, Amerika’dan ürün getirip Türkiye’de satabilip satamayacağını sordu. Kulaktan dolma bilgiler vermek istemiyoruz Türkiye satışı hakkında çünkü bu konuda yeterli bilgi sahibi değiliz. Ancak gittigidiyor, hepsiburada, n11, sahibinden gibi sitelerde bireysel hesaplar açarak belirli bir komisyon karşılığında ürünlerinizi satabilirsiniz.


Kendi sitemi açayım hevesine hemen girmeyin, çünkü bu gibi sitelerin ziyaretçi sayıları çok yüksek olduğundan görünürlüğünüz daha fazla olacaktır. Bu da satışlarınızı artıracaktır.


Bizi ilgilendiren kısım ile ilgili ise gerek cevapları verdik Burhan Bey’e. Kendisinin aklına takılan, hemen birçoğunuzun da aklına takılmış ya da takılacaktır. Bu soruları derleyip, Amerika’dan ticaret yapmak, kendine ek gelir sağlamak, belki de 9-5 işini bırakıp, daha rahat, kendinize zaman ayırabileceğiniz bir iş yapmak istiyor olabilirsiniz. Yalnız unutmayın, Amerika’dan ürün getirdim, internette hesap açtım, ürünü de koydum, hadi satışlar diye bir şey yok. Zaman harcamanız, konu hakkında bilgi edinmeniz, kendinizi geliştirmeniz gerekiyor. İlettiğimiz gibi Türkiye ayağında yorum yapmaktan kaçınacağız, hadi buyrun Amerika ayağının nasıl işlediğine.


Hangi ürünleri satmalıyım?


Türkiye’de sahtesi bolca olan ürünlerden uzak durun. Gerçeğinden ayrılamayacağı ve fiyat rekabetinin yüksek olmasından ötürü, unique (özgün) ürünler seçin. Türkiye olmayan ürünlere yönelin. Bu noktada farklı grupların, örneğin saç dökülme sorunu yaşayanlar, aşırı tüylüler, anneler, babalar, bebekler gibi bir kategori belirleyip ürünleri araştırın. Burada size ürün bilgisi vermeyeceğiz haksız rekabet olmaması açısından. Ancak en çok satanlar sayfamızın linkini aşağıda göreceksiniz. Buradan fikir edinebilirsiniz.
Nasıl satın alacağım?


Bildiğiniz gibi Kendim Satın Alacağım ve Benim İçin Satın Al olmak üzere iki hizmet çeşidimiz var. Sizin için birinci öncelik ürünü ucuza mal etmek olduğu için seçtiğiniz ürünü ilgili siteden kendiniz satın alıp bize gönderin. Amazon ilk bakmanız gereken sayfa olmalıdır.
Ne kadar kargo ücreti ödeyeceğim?


Buradaki püf nokta paket birleştirme. Ne kadar çok ürün alırsanız, birim ürün başına düşen kargo maliyeti o kadar azalacaktır. Dolayısıyla 1 tane ürünle hem para kazanamazsınız hem de kargo ücretiniz pahalıya gelir. Farklı sitelerde yapacağınız alışverişleri de tek pakette birleştirebilirsiniz.


Gümrük işlemleri nasıl olacak?


Kullanıcılarımızın en çok sevdikleri özelliğimiz bu. Tüm gümrük işlemleriniz tarafımızdan yapılacak ve siz adres teslim alacaksınız. Ayda 5 paket gönderim sınırı gibi bir derdiniz de yok. Neden mi? Amerikanpaketim olarak Amerika’da ve Türkiye’de iki şirketimiz var. Tüm gönderilerimiz bu iki şirket arasında gerçekleşiyor ve resmi ithalat yapılıyor. Bu hem dilediğiniz ürünü sipariş vermenizi sağlıyor, hem de herhangi bir limitiniz olmamasını. Siz ise sanki Türkiye’den alışveriş yapmış gibi teslim alıyorsunuz.
Ne kadar sürede teslim alacağım?


Paketiniz Amerika sevkiyat merkezimize ulaştıktan sonra 3-8 iş günü içerisinde adresinizde olacak.
Bonus soru : Hakkınızda şikayetler gördüm nedir bunun aslı astarı?


Amerikanpaketim 2014 yılından beri hizmet vermektedir. An itibariyle 300.000’den fazla paket teslimi yaptık. Tabii ki zaman zaman çeşitli nedenlerle gecikmeler de yaşandığı oldu ancak hepsini telafi ettik. O nedenle içinizi ferah tutarak ilk siparişinizi verebilir, Amerikanpaketim deneyimini yaşayabilirsiniz.


Sorularının cevaplarını aldıktan sonra ilk siparişlerini alıp, teslim ettik ve satışa başladı Burhan Bey. Temmuz ayında kendisiyle görüştüğümüzde, websitesi tasarlattığını ve aylık cirosunun 120.000 TL yi geçtiğini ileterek teşekkür etti. Bir de Türkiye’den baklava göndereceğim illa dedi. Çok yaşayın Burhan Bey :)


Umarız bu makalemiz ve Burhan Bey’in başarı hikayesi size de ilham olur ve biz de buna vesile olmuş oluruz. Tüm sorularınız için sayfamızın sol altındaki whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki butona tıklayarak sürekli güncellenen En Çok Satan ürünlere ulaşabilirsiniz.Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız


Benim İçin Satın AlKendim Satın Alacağım
Bu blog 11/01/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp