Amaffi Parfüm

Amaffi Parfüm

Amerikanpaketim hizmetleriyle alışverişinizi gerçekleştirebileceğiniz Amaffi parfümleri hem kadınlar hemde erkekler için özel esanslardan oluşmaktadır. Vergi, gümrük ve kargo işlemlerinin tamamlandığı servisler ile ilgili bilgilendirmelere ve Amaffi parfüm çeşitlerine yazının devamından ulaşabilirsiniz. 

 

 

 

Amaffi Parfüm Hakkında

 

Amaffi lüks bir parfüm markasıdır. Benzersiz esansları ile farklı tarzlara hitap eden parfüm çeşitleri bulunmaktadır. Erkekler ve kadınlar için üretilen Amaffi parfümlerin arasında unisex kokuları da yer almaktadır. 

 

 

 

 

Lavanta, nergis, gül, egzotik esanslar, narenciye özleri, odunsu kokular, bahar kokuları ve afrodizyak etkili esanslar ile Amaffi parfümlerinin kendine özgü bir dokusu vardır. Yoğun ve ilgi çekicisi kokuların yanı sıra daha hafif ve ferah kokulara sahip parfümler de bulunmaktadır. 

 

 

Amaffi Parfüm

 

 

Son derece kalıcı kokulardan oluşan Amaffi parfüm koleksiyonlarında esanslar kadar parfüm ambalajları da oldukça etkileyicidir. Parfüm esansları özellikle ciltle temas sonrası kendini belli etmektedir. Koku hafızası yaratan Amaffi parfümleri yapay renklendirici içermemektedir, yalnızca esans özlerinin renklerine sahiptir.  

 

 

Amaffi Parfüm

 

 

Kadın Amaffi parfümlerin arasında en çok beğeni alan kokular;

 • Power,
 • Richness,
 • Glory,
 • Arcanum,
 • 32 Jully,
 • Forever Tango vb. 

Erkek Amaffi parfümlerin arasında en çok beğeni alan kokular;

 • Havana,
 • Hot Heart,
 • Apollon,
 • Poseidon,
 • Caribs,
 • Secrecy,
 • Morpheus vb. 

Kokuların kalıcılığını arttırmak için parfüm konsantresinde sadece alkol kullanılmaktadır. Su eklenerek hazırlanan parfümlerin hem kalıcılığı hem de koku düzeyi yeterli olmamaktadır. Bu sebeple Amaffi üreticileri parfümlerin içerisinde suya yer vermez. 

 

 

Amaffi Parfüm

 

 

Hem koku esansı hem de kalite olarak lüks parfüm markaları arasında ilk sıralarda yer alan Amaffi, koleksiyonlarında her ortama uyum sağlayan parfüm türlerine yer verilmiştir. Parfümler genellikle 50 ml ve 75 ml boyutlarında bulunmaktadır. Parfümlerin esans konsantrasyon oranları ürün açıklamalarında belirtilmektedir. 

 

 

Amaffi Parfüm

 

 

50’ye yakın parfüm çeşitliliği bulunan Amaffi parfüm markası, şık şişe tasarımlarına da sahiptir. Parfüm şişelerinde kristal, altın ve gümüş materyaller kullanılmaktadır. 

 

 

Amaffi Parfüm

 

 

Amaffi parfümlerin Amerika Birleşik Devletleri, Avustralya, Kanada, Rusya, İngiltere ve Orta Doğu ülkeleri olmak üzere dünyanın birçok farklı bölgesine gönderimleri bulunmaktadır. 

 

 

Amaffi Parfüm

 

Amaffi Parfüm Satın Al 

 

Yurt dışı Amaffi parfüm siparişlerinizde Amerikanpaketim’in hazırlamış olduğu Kendim Satın Alacağım hizmetini kullandığınızda, ürün satın almasını tamamladıktan sonra geriye kalan vergi ve gümrük işlemleri servis aracılığıyla gerçekleşmektedir. Benim İçin Satın Al hizmeti kullanıldığında ise ürün satın almasının da dahil olduğu gümrük ve kargo uygulamaları servis kanalıyla yapılmaktadır. Alışverişlerinizi hızlandıran ve güvenilir bir teslimat süreci izleyen Amerikanpaketim’i daha yakından tanımak için aşağıdaki videolardan yararlanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 


Bu blog 15/02/2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp