Ralph Lauren'den Alışveriş

Ralph Lauren'den Alışveriş

RALPH LAUREN alışveriş sitesinden nasıl alışveriş yapacaksınız, hangi ürünleri sipariş verebilirsiniz, işlemlerinizi nasıl yapacaksınız, kısaca bunları özetleyeceğiz.


RALPH LAUREN alışveriş sitesinde satışı gerçekleştirilen ürünler kozmetik ürünler hariç giyim ağırlıklı ürünlerdir. Kozmetik ürünleri ise bildiğiniz gibi bireysel gönderimde yasaklı ürünlerdir. Tam da bu noktada amerikanpaketim olarak işlemlerinizde yardımcı olarak dilediğiniz ürünü sipariş vermenizi sağlayacağız.


RALPH LAUREN alışveriş sitesinde satılan ürünleri bireysel gönderimde yasaklı ve bireysel gönderime elverişli olarak ikiye ayıralım ve ayrı ayrı özetleyelim.


Bireysel gönderimi yasaklı olan kozmetik kategorisinde Amerikanpaketim olarak tüm gümrük işlemlerinizi yaparak, kurumsal ithalat yapıyor olmamızdan kaynaklı alışverişlerinize yardımcı olacağız. Özetle, bireysel olarak getirtemediğiniz kozmetik kategorisi ürünlerini, makyaj malzemeleri, parfümleri, bizim aracıliğımızla sorunsuz bir şekilde, gümrük işlemleri ile uğraşmadan getirtebileceksiniz.


Bireysel gönderime elverişli ürünlerde ise, giyim ürünleri gibi, yine bizim aracılığımızla, fahiş gümrük ücretleri ve yüksek kargo ücretlerinden kurtulacaksınız. Giyim kategorisi gümrük ücretleri için whatsapp destek hattımızdan yardım alabilirsiniz. Kargo ücretlerinden tasarruf etmek için hem RALPH LAUREN alışveriş sitesindan farklı zamanlarda yaptığınız alışverişleri, hem de diğer sitelerden yaptığınız alışverişlerle RALPH LAUREN alışveriş sitesinden yaptığınız alışveriş paketlerinizi birleştirebilirsiniz.


Bildiğiniz gibi yurt dışındaki birçok alışveriş sitesi Türk kredi kartı ile alışverişi kabul etmemektedir ya da doğrudan Türkiye’ye kargo gönderimi yapmamaktadır. RALPH LAUREN alışveriş sitesi bunun aksine Türk kredi kartınızı kabul etmekte ve alışveriş imkanı sağlamaktadır. Kargo gönderim seçeneği olarak Türkiye adresinizi girmenize izin veriyor olsa da paketiniz Türkiye gümrüğüne geldiğinde yüksek gümrük maliyetlerine katlanacak hatta paketinizi alamayacaksanız.


RALPH LAUREN alışveriş sitesinden alışveriş yapabilmek için yapmanız gerekenleri aşağıda adım adım sıraladık.


1 - Amerikanpaketim sitemize ücretsiz üye olarak Amerika adresinizi alınız.


2 - RALPH LAUREN Alışveriş sitesinden alışverişinizi oluşturup, teslimat adresi olarak, size vermiş olduğumuz adresi giriniz.


Not : Fatura adresi olarak kredi kartınızın bağlı olduğu Türkiye adresinizi yazınız.


3 - Siparişinizi tamamlayarak RALPH LAUREN alışveriş sitesinin, paketinizi Amerikanpaketim Amerika sevkiyat merkezine göndermesini sağlayınız.


Not : Bazı alışveriş siteleri, fatura ve teslimat adresi farklı olduğunda güvenlik gerekçesiyle size mail atarak, siparişin size ait olup olmadığını sorgulayabilir. Siparişinizi vermeniz ardından maillerinizi düzenli kontrol ediniz ve RALPH LAUREN alışveriş sitesinin kargo gönderimi yaptığına dair göndereceği maili bekleyiniz.


4 - Amerikanpaketim sayfanızda, Kendin Satın Alacağım servisini kullanacağınız için, bu butona tıklayıp, açılan formu doldurunuz. Bu form sayesinde gelen paketinizi, formunuzla eşleştirerek takibini yapacağız.


5 - Paketiniz ulaştığında kargo ve vergi ücretini içeren bir mail ve sms göndereceğiz. Ödemenizi tamamlamanız ardından 1 iş günü içerisinde paketinizi Türkiye adresinize kargolayacağız. Paketinizle ilgili tüm sevkiyat ve gümrük işlemlerinizi tamamlayarak, Türkiye adresinize sorunsuz şekilde teslim edeceğiz.


Tüm sorularınız için whatsapp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir sorularınızı iletebilirsiniz.


RALPH LAUREN alışveriş sitesinden yapacağınız alışverişler hakkında daha detaylı bilgi için youtube hesabımızdaki videomuzu da izleyebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.
Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız


Benim İçin Satın AlKendim Satın Alacağım
Bu blog 12/01/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp