Penhaligon's Ürünleri

Penhaligon's Ürünleri

Penhaligon’sun yepyeni ve olağanüstü kokusu kadınların ve erkeklerin farklı yönlerinin ve zıtlıklarının ilhamıyla hayat buluyor.  Her şeyin içimizde saklı olduğuna inanan Penhaligon’su sizlere en canlı ve güçlü yönlerinizi  yükselten bir koku olarak sunuyoruz. 

 

 

 

Penhaligon’s Ürünleri Hakkında 

 

Penhaligon’s markası İngiltere’nin başkenti Londra’da kurulmuş olan bir parfüm üreticisidir. 1870 yılından günümüze kadar faaliyet göstermektedir. Köklü bir firma olası sebebiyle tercih edilebilirliği yüksektir. Başta İngiltere, Fransa ve daha sonra Tayvan, Hong Kong ve Singapur olmak üzere dünya genelinde 24 satış mağazası yer almaktadır. Ana üretim yeri Londra’dır. 

 

 

 

 

Penhaligon’s parfümleri hayvanlar üzerinde test edilmeden hazırlanmaktadır. Parfümlerin 24 saate kadar kalıcılığı bulunmaktadır. Ürünler yüksek alkol bazlı parfümlere kıyasla çok daha kalıcı bir kokuya sahiptir. Parfümlerin içeriklerinin bir kısmı vegandır. Şık ve gösterili şişe tasarımları vardır. Tüm şişeler cam olarak üretilmektedir. 

 

 

Penhaligon's Ürünleri

 

 

Parfümler hem kadın hem erkeklere hitap etmektedir. 100 ml, 75 ml, 30 ml boyutlarında satılmaktadır. Tüp formunda mini deneme parfüm ve setleri bulunmaktadır. Set halinde satılan parfümlerde 2 x 10 ml ve 5 x 5 ml boyutları vardır. Setler 3’lü 5’li ve 10’lu şekilde paketlenmiştir. Aynı serinin parfümlerini kapsayan bu setler, deneyimleyerek beğenilen kokuların daha büyük boylarını satın almak için idealdir. 

 

 

Penhaligon's Ürünleri

 

 

Baharatlı, çiçek ve bitki özlü, odunsu, meyveli olmak üzere geniş bir esans yelpazesi vardır. Portakal çiçeği, zambak, gül, lavanta, yasemin bazlı kokular en çok tercih edilenler arasındadır. Minimum 24 € ile başlayan parfümler, 50’ye yakın ürün çeşitliliği barındırmaktadır.  

 

 

Penhaligon's Ürünleri

 

 

Penhaligon’s parfüm şişeleri, satın alma işlemi esnasında kişiselleştirilebilir. Örneğin ön yüzünü isim soy isim yazdırmak, istenilen sembol veya şekli eklemek gibi. Parfüm özellikle bir hediye olarak satın alınıyorsa gayet kullanışlı bir özelliktir. Halfeti, İstanbul, Favori, Babil gibi kişiselleştirmeye uygun olan parfüm çeşitlerinde bu hizmetten faydalanılabilmektedir. 

 

 

Penhaligon's Ürünleri

 

 

25’ i geçkin ülkeye satışları bulunmaktadır. Bu ülkelerden bazıları: İngiltere, İtalya, İsveç, İsviçre, Portekiz, Hollanda, Polonya, İzlanda, Almanya ve diğerleri. Beymen, Boyner, Sephora, Rossman gibi global markaların satış mağazalarından da Penhaligon’s parfümlerine ulaşmak mümkündür. 

 

 

Penhaligon's Ürünleri

 

 

Satın alınan parfüm ürünlerinin yanında, seçilen 2 tane numune parfüm ücretsiz olarak gönderilmektedir. 75 €’u geçen çevrimiçi alışverişlerde kargo ücreti alınmamaktadır. Markaya ait web sitede bulunan “Mağaza Ara” seçeneği ile bulunulan konuma en yakın Penhaligon’s ürünleri satan mağazalara ulaşılabilmektedir. 

 

 

Penhaligon's Ürünleri

 

Penhaligon’s Siparis

 

Amerikanpaketim’de ayrıcalıklı bir alışveriş keyfi yaşarken size özel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. İsterseniz Benim için satın al servisimizle ürünü bize aldırabilir, isterseniz Kendim Satın Alacağım servisimizle sadece kargo ve gümrük hizmeti alabilirsiniz. Her iki servisimizi de nasıl kullanacağınız detaylarına aşağıdaki videolarımızdan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp