Serrapeptase

Serrapeptase

Klinik olarak kronik hastalıkların son derece arttığını biliyoruz. Kronik hastalıkların sebep olduğu semptomları hafifletmek amacıyla çeşitli gıda takviyeleri kullanılıyor. Serrapeptase bu gıda takviyelerinden bir tanesi. Serrapeptase, Amerikan markası bir ürün sizler için gümrük işlemlerinden geçirerek ürünü Türkiye adresinize kadar ulaştırıyoruz. Ürün hakkında bilgi ve ürünü nasıl sipariş edeceğinize dair detaylar yazının devamında.

 

 

 

Serrapeptase Hakkında

 

Serrapeptase, çeşitli ağrılı hastalıkların semptomlarını gidermek amacıyla üretilmiştir. Etken madde olarak içerisinde serrapeptaz denilen madde bulunmaktadır. Serrapeptaz ipekböceğinden elde edilen kimyasal bir maddedir. Amerika Birleşik Devletleri’nde serrapeptaz bir diyet takviyesi olarak sınıflandırılmaktadır. İlaç olarak yaygın kullanımı ise Japonya ve Avrupa ülkeleridir. 

 

 

 

 

Serrapeptase; Romatoid artrit, osteoartrit hastalıklarının semptomlarını hafifletmede etkilidir. Ayrıca sırt ağrısı, bel ağrısı gibi ağrılar ve iltihaplı şişlik durumlarında destekleyicidir. Yan etki bakımından oldukça güvenilir bir yapısı bulunmaktadır. Yetişkinler için tavsiye edilir ve 4 hafta ağız yoluyla kullanımında herhangi bir sorun gözlenmez. 4 Haftadan uzun süreli bir kullanım tavsiye edilmemektedir. Hamilelik durumunda kullanımına dair ise herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. 

 

 

Serrapeptase

 

 

Kullanımının riskli olduğu ve dikkat edilmesi gereken durumlar ise diğer ilaç kullanım durumlarıdır. Kanın pıhtılaşmasını yavaşlatan ilaçlar yani antikoagülanlar ile birlikte Serrapeptase kullanılmaması gerekir. Çünkü serrapeptaz da kan pıhtılaşmasını azaltmaktadır. Beraber kullanımında morarma ve kanama riski artar. Daha açıklayıcı olması açısından kanın pıhtılaşmasını yavaşlatan antikoagülan ilaçlara örnek: aspirin, klopidogrel, dikolfenak, ibuprofen, naproksen, dalteparin, enoksaparin, Heparin ve diğerleri. 

 

 

Serrapeptase

 

 

İlaç olarak yan etkisiz oluşu ve ağrılarda gösterdiği olumlu etki sebebiyle yurtdışında oldukça yaygın olarak tüketilmektedir. Kullanıma karar verildiyse mutlaka bir doktora danışmalı ve takviye edici, tamamlayıcı olarak düşünülmelidir. 

 

 

Serrapeptase

 

Serrapeptase Türkiye Sipariş

 

Amerikan menşeli bir ilaç olduğunu belirtmiştik. Türkiye’de satın almak için resmi satış temsilcileri ile iletişime geçebilir veya diğer aracı kurumlardan sipariş verebilirsiniz. Nasıl almaya karar verdiğinize bakmaksızın sizler için iki farklı hizmet sunmaktayız. Birinci hizmetimiz olan “Benim için satın al” hizmeti ile Serrapeptase ürününü sizler için satın alarak kargo ve gümrük işlemlerini hallederek teslim etmekteyiz. İkinci hizmetimiz olan “kendim satın alacağım” hizmeti ile de ürünü satın aldıktan sonraki kargo v gümrük işlemlerini bize emanet edebilirsiniz. İki hizmetin de temel gayesi kargo ve gümrük işlemlerinde sorun yaşamaksızın ürünü Türkiye adresinize teslim etmektir. Hizmetlerimizi nasıl kullanacağınız hakkında tanıtım videoları aşağıdadır.

 

 

 

 

 

 

Bu blog 18/08/2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp