Walmart Alışveriş

Walmart Alışveriş

Walmart, ürün çeşitliliği derya deniz olan bu mega marketten dilediğinizi satın alın, sizin için kapınıza getirelim. Evet dilediğiniz ürünü. Tüm detaylar, satın alma alternatifleri, gümrük işlemleri ve daha fazlası bu makalemizde.

 

 

Walmart Hakkında

Walmart, Amerika’da perakende satış yapan zincir mağazalardan biri ve son dönemlerde yaşadığı sıçramalar sayesinde ismini duymuş olabilirsiniz. Dünyanın en büyük perakende satış mağazası olan Walmart, Amerika’nın dışında İngiltere, Japonya, Kanada ve diğer 27 ülkede faaliyet gösterir. Almanya ve Çin’den çekilen mağaza, hala cirosu en yüksek zincir marketlerin başında geliyor denebilir.

 

 

524 milyar USD geliri olan Walmart’ın mevcutta yaklaşık 2 milyon çalışanı var.Son bir senedir mağaza satış kanalının hızlanmasının asıl sebebi; Walmart’ın Çin pazarından çekilmesidir. Ucuz üretim yolları arayan zincir mağaza Türkiye, Hindistan ve Vietnam benzeri ülkelerle irtibata geçer. Walmart’ta plastik, yiyecek, bahçe ürünleri, giyecek, evcil hayvan ürünleri ve akla gelebilecek neredeyse her şey bulunur ve Walmart için Türkiye artık bir alternatiftir.

 

Walmart Alışveriş

 

Walmart’a satış yapan firmalar arasında Keramika, Titiz Plastik, Paşabahçe ve Lux Plastik gibi isimler mevcut. Walmart online sitesi kullanımı oldukça rahat ve özel tasarlandığı için dikkat çekicidir. Web site üzerinde minimum alışveriş tutarı zorunluluğu olmaması ise tercih edilmesindeki sebeplerden biridir. 55 farklı markayla çalışan Walmart, kendi markasını oluşturmak yerine indirim mağazaları ile faaliyetine devam ederek cirosunu katlamayı seçer. Bunun en önemli örneği ise İngiltere’nin büyük market zinciri olan Asda’yı bünyesine katmasıdır. Kıyafet, giyim ve yiyecek gibi temel ihtiyaçların dışında Walmart eczane hizmetleri de sunarak farklı bir boyutta faaliyet yürütür. Kanada’da Walmart Supercentre isimli mağaza, eczane hizmeti de vererek her alanda hizmet verir.

 

Walmart Alışveriş

 

Eczane hizmetiyle birlikte kişisel bakım ve hijyen konusunda da geniş ürün skalasına sahip zincir mağazanın, tekstil ürünleri oldukça fazla talep görür. Bebek ürünleri, araba lastikleri ve ev dekorasyon için gereken her şey burada bulunabilir. Walmart’ta Türk ürünlerinin görülmeye başlamasının aynı sıra Türkiye’den de mağazanın ürünlerine ilgi gün geçtikte artmaktadır.

 

Walmart Alışveriş

 

Walmart Sipariş / Ürün Getirme

 

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Walmart’ta satılan dilediğiniz ürünü ister siz satın alıp, size vermiş olduğumuz Amerika adresinize yönlendirin, isterseniz de istediğiniz ürünleri bize iletin, sizin için satın alalım. Adeti kaç olursa olsun, ürün ne olursa olsun tüm gümrük işlemlerinizi yaparak adresinize teslim edelim. Detaylar için aşağıdaki videolarımızı inceleyin, dilerseniz Whatsapp hattımızdan bize yazın.

 

 


Bu blog 04/03/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp