Clinique Smart Clinical Repair

Clinique Smart Clinical Repair

Amerikanpaketim servisleriyle Clinique markasının en popüler ürünlerinden olan Smart Clinical Repair serumu rahatlıkla yurt dışından sipariş edebilirsiniz. Hizmetlerimizle beraber gümrük, vergi ve kargo işlemleriniz Amerikanpaketim tarafından üstlenilerek, hızlı bir teslimat süreci oluşturulmaktadır. Makaleyi okumayı sürdürerek Clinique serum ve hizmet detaylarımızı keşfedebilirsiniz. 

 

 

 

Clinique Smart Clinical Repair Hakkında

 

Amerika kökenli Clinique markası, parfümeri, kozmetik ve cilt bakım sektöründe hizmet vermektedir. 1968 yılında kurulan Clinique firmasının, bugün dünya genelinde tanınan, satışları bulunan ve güvenilir cilt bakım ürünleri sunan bir imajı vardır. Bahsedilen ana kategorilerin yanı sıra banyo ürünleri de yan ürün olarak Clinique markası altında yer almaktadır. 

 

 

 

 

Clinique’nin cilt bakım alanında hem genç hem de yaşlı ciltler için sayısız ürün alternatifi bulunmaktadır. Bakım ürünleri leke, akne, gözaltı torbası gibi cilt sorunlarını onarmak ile beraber, yorgun görünüm, kırışıklık, mimik çizgileri gibi cilt formunu bozan problemlerini de büyük ölçüde azaltmaktadır. 

 

 

Clinique Smart Clinical Repair

 

 

Lüks bir cilt bakım markası olan Clinique, ürünlerinin formülasyonları ve kısa sürede etki göstermeleri sebebiyle oldukça fazla kadın tarafından tercih edilmektedir. Smart Clinical Repair serum, markaya ait cilt bakım malzemeleri arasında beğenilen ve popüler ürünler içinde yer almaktadır. 

 

 

Clinique Smart Clinical Repair

 

 

Clinique Smart Clinical Repair temel olarak kırışıklıklar için üretilmiş bir cilt bakım ürünüdür. Cildi onarmaya, dolgunlaştırmaya ve yenilemeye yardımcı olan Smart Clinical Repair serum, gözle görülür farklar yaratmaktadır. Özellikle düzenli kullanımda ortalama olarak 16 hafta sonra etkileri gözlemlenmektedir. 

 

 

Clinique Smart Clinical Repair

 

 

Yoğun bir krem formunda olan Clinique Smart Clinical Repair serum, hızlı bir şekilde ciltte emilir. Tüm cilt tipleri için kullanımı uygundur. İçerisinde bulunan retinod bileşeni ve hyaluronik asit konsantresi sayesinde cildin pürüzsüzleşmesini sağlar. Yapay kokular, paraben, yağ, SLS, SLES, ftalat, sülfat ve alkol ürün içinde yer almayan maddelerdir. 

 

 

Clinique Smart Clinical Repair

 

 

Alın, dudak kenarları ve göz çevresinde faydalı olan Clinique Smart Clinical Repair serum, 3 farklı boyutta satılmaktadır. 30 ml, 50 ml ve 100 ml boyutlarındaki cilt bakım serumunu ilk kez deneyimleyecek kişiler için 30 ml’lik en küçük serum şişesi önerilmektedir. 

 

 

Clinique Smart Clinical Repair

 

Clinique Smart Clinical Repair Sipariş 

 

Clinique Smart Clinical Repair satın almalarında Amerikanpaketim servislerini kullanmayı tercih ederek, siparişlerinize ait vergi, kargo ve vergi ödemelerini hazır hale getirebilirsiniz. Kendim Satın Alacağım kanalı ve Benim İçin Satın Al kanalı olmak üzere iki farklı servis seçeneğiyle hem güvenli hem de pratik bir sipariş oluşturmanız mümkün hale gelmektedir. Her iki hizmetimizde de aynı satın alma süreci takip edilirken, yalnızca Benim İçin Satın al servisinde ürünün satın alma işleminin Amerikanpaketim tarafından yapılması nedeniyle %10 banka komisyonu farkı bulunmaktadır. Hizmet içeriklerini aşağıdaki videolardan öğrenebilirsiniz.

 

 

 

 

 


Bu blog 12/05/2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek
whatsapp