Garden of Life Primal Defense

Garden of Life Primal Defense

Artık ister kulaktan dolma, ister tecrübe ile tüm supplement siparişlerinizi sorunsuzca adresinize teslim ettiğimizi biliyorsunuz. Yine de henüz Amerikanpaketim ile tanışmayanlar için bir kez daha tekrar edelim Garden of Life Primal Defense de dahil olmak üzere dilediğiniz supplement siparişinizi verin, adresinize teslim edelim.

 

 

Garden of Life Primal Defense Hakkında

 

Primal Defense, Garden of Life markası tarafından üretilen ve Homeostatic® Toprak Organizmaları (HSO'lar) ile benzersiz bir bütün gıda harmanı içeren tek probiyotik formüldür.

 

 

Garden of Life kendi misyonunda da bahsettiği gibi ister vitamin ister probiyotik veya protein tozu yapıyor olsun, formüllerini üretmeye her zaman gerçek yiyeceklerle başlar. Dünyanın dört bir yanındaki devasa ticari laboratuvarlarda sentetik olarak yaratılan ve ‘’takviye’’ denilerek tanıtılan kimyasal karışımların aksine ürünlerini en doğal yöntemlerle üretmeye odaklanmıştır. Bu açıdan ürün içeriklerinin kalitesine önem verdiği kadar ürüne dahil etmediği GDO gibi modifikasyonlar konusunda da hassastır.  Daha fazla verim elde edebilmek için doğru hasat yöntemlerine uymayan, kimyasal madde içerikli ve hızlı üretim yapan fabrikaların aksine, ürünlerini güçlü ve besleyici gıda takviyesine dönüştürmek için yeterli güneş, hava ve su dengesine özen göstererek kaliteli ve sağlıklı üretime özellikle zaman ayırmaktadır.

 

 

Pastörize edilmiş, ışınlanmış ve dezenfekte edilmiş gıdalarımızın artık sağlamadığı değerli probiyotikleri yenilemek için Garden of Life tarafından üretilen Primal Defense, HSO Probiyotik Karışımı biçiminde 12 tür dayanıklı yararlı mikroorganizma içerir. Bu HSO'lar, pestisitler, herbisitler ve diğer yaygın olarak kullanılan kimyasallar tarafından dokunulmamış topraktan gelirse yiyecekler yoluyla bolca alacağınız önemli probiyotiklerdir.

 

 

Primal Defense içeriğindeki HSO Probiyotik Karışımı iyi ve potansiyel olarak zararlı bakterilerin normal gastrointestinal dengesini desteklemeye yardımcı olur. Düzenli bağırsak fonksiyonunu destekler ve hali hazırda sağlıklı bir bağışıklık sisteminin korunmasında etkilidir. Bağırsaktaki besin maddelerinin normal emilimini ve asimilasyonunu destekleyerek sağlıklı bir diyetin faydalarını en üst düzeye çıkarır. Garden of Life’ın diğer ürünleri gibi USDA sertifikalı olan Primal Defense Primal içeriğindeki seçkin bileşenler ve anahtar probiyotikler sayesinde, mide ve safra asitlerini engellemede ve besinleri vücuda daha uygun hale getirmekte oldukça etkili ve güvenilir bir karışımdır.

 

 

Garden of Life Primal Defense Satın Al

 

Garden of Life Primal Defense satın almak için birçok websitesini kullanabileceğiniz gibi her iki servisimizi de kullanabilirsiniz. Kısaca hatırlatmakta fayda var, nedir bunlar ; Benim için satın al ve Kendim satın alacağım. Bu iki servisimizin de kısa videoları hemen aşağıda. Videolarımızdan da anlayacağınız gibi isterseniz Garden of Life Primal Defense siz satın alın, size vereceğimiz Amerika adresinize yönlendirin, isterseniz de bize satın aldırın. Her iki serviste de tüm kargo ve gümrük işlemlerinizi yaparak adresinize teslim ediyor olacağız. Tüm sorularınız için Whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

 


Bu blog 15/03/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp