Meater Termometre

İçi çiğ kalmış etlerden veya çok pişirdiğiniz için yanan etlerden bıktınız mı? Peki istediğiniz derecede et pişirmeyi kolay bir şekilde yapabileceğinizi söylesek? Meater Termometreleri ile pişirmek istediğiniz ürünü istediğiniz derecede hiç zorlanmadan pişirebilirsiniz. Meater termometrelerini Amerika'dan sipariş etmek isterseniz, Amerikanpaketim olarak size dilediğiniz ürünü kapınıza kadar kargoluyoruz. Meater ürünleri ve Amerikanpaketim hakkında detaylı bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

 

 

Meater Termometleri Hakkında

Apption Labs, internete bağlı ve mobil cihazlar tarafından kontrol edilen daha akıllı tüketici ürünleri geliştirmeye adanmış yenilikçi bir teknoloji girişimidir. Donanım ve yazılım tasarımında sınırları zorlayarak, günlük tüketici sorunlarını daha akıllı ürünlerle çözmek için en son teknolojiden yararlanmaya odaklanan bir şirkettir.

 

 

Şirket, 30 yılı aşkın birleşik donanım ve yazılım mühendisliği deneyimine sahip 3 kurucu ortak arasında 2015 yılında kurulmuştur. Yakın arkadaşlar olarak, kurucular bir barbekü akşam yemeğinde bir araya geldiler ve sorunlarını kendi ellerine almaya ve başka birinin çözmesini beklemeyi bırakmaya karar verdiler. Bu zihniyet, ilerici fikirlere, olumlu düşünceye ve yeniliğe izin veren şirket kültüründe ileri itici bir güç olmuştur.

 

Meater Termometre

 

Apption Labs'ın genel merkezi Leicester, Birleşik Krallık'tadır ve ayrıca Los Angeles, CA, ABD ve Hsinchu, Tayvan'da ofisleri vardır. Çok kıtalı geçmişleri, yalnızca ürünleri için küresel bir pazara ulaşmak için bir avantaj sağlamakla kalmayıp, ayrıca doğru özellik ve işlevselliğe sahip ürünleri oluşturmaya ve şekillendirmeye yardımcı olmak için farklı kültürlerden insanlardan bilgi ve geri bildirim toplamalarına olanak tanır. Böylece ürünlerini neye ihtiyaç varsa ona göre tasaralrlar.

 

Meater Termometre

 

Mobil bir cihaz kullanarak etinizin pişme derecesini ayarlayıp, etinizin durumunuzu kontrol etmenizi sağlayan Meater termometreleri, son dönemde özellikle Amerika'da en çok kullanılan ürünler arasındadır. Barbekü partilerinde, evinizde, doğada rahatlıkla kullanabileceğiniz Meater termometreleri ile etiniz her zaman istediğiniz gibi olacak. 

 

Meater Termometre

 

Meater Termometre Türkiye Satın Al

Meater Termometrelerini Amerika'dan sipariş etmeniz artık çok kolay. Amerikanpaketim olarak bu işi sizin için zahmetsiz bir hale getiriyoruz. Sitemizi ziyaret ederek dilediğiniz ürünü Amerika'dan sipariş verebilirsiniz. Hizmetlerimiz arasında yer alan “Kendim Satın Alacağım” ve “Benim İçin Satın Al” seçenekleri ile Amerika’dan Türkiye’ye en kolay şekilde siparişini tamamlayıp Meater ürünlerine sahip olabilirsiniz. Hizmetlerimizi nasıl kullanacağınızla ilgili detaylı bilgiye internet sitemizden ve aşağıda yer alan videolardan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

Bu blog 03-05-2023 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...