Amerikadaniste

Amerikadan isteyeceğiniz dilediğiniz ürünü dilediğiniz adette getirtebilirsiniz. Amerikanpaketim olarak en uygun kargo ücreti, gümrük takılma riski olmadan 5 günde teslimat hizmetimizle kozmetikten sporcu gıdalarına, elektronik ürünlerden giyim ürünlerine aklınıza gelebilecek her kategoride, dilediğiniz ürünü sipariş verebilir, kapınıza getirtebilirsiniz.

 

Amerikanpaketim olarak sektördeki rakiplerimizden Amerikadaniste’den birçok konuda avantajımız olmak ile birlikte bunlardan bazılarını paylaşarak, bu doğrultuda fikrinizi belirlemenizi eksilerimiz ya da artılarımızı, kendi beklentilerinizle değerlendirip alışverişlerinizi tamamlamanızın daha doğru olduğunu düşünüyoruz.

 

 

Amerikanpaketim olarak, resmi ithalat yaptığımız için Amerikadaniste’ye nazaran dilediğiniz ürünün siparişini dilediğiniz adette verebilirsiniz. Giyimden kozmetiğe, cep telefonundan bilgisayara, sporcu gıdalarından sağlık ürünlerine, oto parçalarından müzik ekipmanlarına, elektronik ürünlerden koleksiyon ürünlere dilediğiniz her ürünü sipariş edebilirsiniz.

 

* Amerikadaniste 1 kg için kargo ücreti 40$’dır. Amerikanpaketim olarak 1 kg’a kadar olan paketleriniz için kargo ücretimiz 19$’dır.

 

* Amerikadaniste üzerinde üyelik ücreti 15$’dır. Amerikanpaketim için hiçbir işleminizde üyelik ücreti alınmaz.

 

* Ayrıca dilediğiniz kredi kartınızla 3 taksite kadar vade farksız alışveriş yapabilirsiniz. Amerikadaniste’de kredi kartınızla taksit yaptıramazsınız.

 

 

Bize Her Zaman Ulaşabilirsiniz

Aklınıza takılan tüm sorular için isterseniz +1 424 270 5308 numaralı Los Angeles WhatsApp hattımızdan (Türkçe ve İngilizce), isterseniz sosyal medya hesaplarımızdan, isterseniz de [email protected] mail adresimizden bize tüm sorularınızı iletebilirsiniz.

 

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

Benim İçin Satın Al

 

 

Kendim Satın Alacağım

 

 

 

Bu blog 11-01-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...