Amerikadaniste

Amerikadan isteyeceğiniz dilediğiniz ürünü dilediğiniz adette getirtebilirsiniz. Amerikapaketim olarak en uygun kargo ücreti, gümrük takılma riski olmadan 5 günde teslimat hizmetimizle kozmetikten sporcu gıdalarına, elektronik ürünlerden giyim ürünlerine aklınıza gelebilecek her kategoride, dilediğiniz ürünü sipariş verebilir, kapınıza getirtebilirsiniz.


Amerikapaketim olarak sektördeki rakiplerimizden Amerikadaniste’den birçok konuda avantajımız olmak ile birlikte bunlardan bazılarını paylaşarak, bu doğrultuda fikrinizi belirlemenizi eksilerimiz ya da artılarımızı, kendi beklentilerinizle değerlendirip alışverişlerinizi tamamlamanızın daha doğru olduğunu düşünüyoruz.Amerikapaketim olarak, resmi ithalat yaptığımız için Amerikadaniste’ye nazaran dilediğiniz ürünün siparişini dilediğiniz adette verebilirsiniz. Giyimden kozmetiğe, cep telefonundan bilgisayara, sporcu gıdalarından sağlık ürünlerine, oto parçalarından müzik ekipmanlarına, elektronik ürünlerden koleksiyon ürünlere dilediğiniz her ürünü sipariş edebilirsiniz.


* Amerikadaniste 1 kg için kargo ücreti 40$’dır. Amerikapaketim olarak 1 kg’a kadar olan paketleriniz için kargo ücretimiz 19$’dır.


* Amerikadaniste üzerinde üyelik ücreti 15$’dır. Amerikapaketim için hiçbir işleminizde üyelik ücreti alınmaz.


* Ayrıca dilediğiniz kredi kartınızla 3 taksite kadar vade farksız alışveriş yapabilirsiniz. Amerikadaniste’de kredi kartınızla taksit yaptıramazsınız.
Bize Her Zaman Ulaşabilirsiniz

Aklınıza takılan tüm sorular için isterseniz +1 424 270 5308 numaralı Los Angeles WhatsApp hattımızdan (Türkçe ve İngilizce), isterseniz 0850 840 0402 numaralı müşteri hizmetlerimizden, isterseniz sosyal medya hesaplarımızdan, isterseniz de destek@amerikapaketim.com mail adresimizden bize tüm sorularınızı iletebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular