Burton Snowboard Modelleri

Burton Snowboard Modelleri

Burton Snowboard modelleri her ne kadar Türkiye’de nadir bulunan mağazalarda satılsa da, istenen Burton snowboard modelleri, vintage snowboardlar ya da diğer Burton modelleri bulunamıyor. Bu nedenle Burton sevenler Amerika’dan ya da dünyanın çeşitli ülkelerinden getirmeye çalışıyorlar. Bu da birçok farklı probleme neden oluyor ; gümrük problemi, güvenli taşıma, zamanında teslimat, pahalı kargo fiyatları gibi. Ancak Amerikanpaketim.com olarak bu sorunlarınızın tamamına çözüm oluyoruz. Hem dilediğiniz Burton snowboard modelini getirtebilir, sorunsuz şekilde gümrük hizmetini tarafımızdan alabilir, güvenli şekilde, en uygun kargo fiyatlarıyla kapınıza kadar getirtebilirsiniz.

 

Burton snowboardları Jake Burton Carpenter tarafından 1977’de kurulmuştur. Şirketin öncülüğünü yaptığı ürün grubu snowboardlar, bindingler, botlar, dış giyim ve aksesuar ürünleridir. Zamanda snowboard tutkunlarının en cool markası haline gelen Burton, adeta bir statü simgesi haline gelmiştir.

 

 

 

 

Burton snowboardları ister siz satın alıp tarafımızdan kargo ve gümrük hizmetini talep edebilir, dilerseniz de bizim tarafımızdan satın alınmasını talep edebilirsiniz. Burton snowboardlar, fiyatları ve ürün grubu sebebeiyle gümrüğe tabidir. Ancak endişelenmeyin hemen, Amerikanpaketim olarak diğer tüm ürün gruplarında olduğu gibi, snowboard ve aksesuarları konusunda da gümrük işlemlerinizi hiçbir belge ya da hizmet bedeli talep etmeden yapıyoruz. Size ise sadece güvenli bir şekilde sürüş ve keyfini çıkaracağınız bir kış tatili yapmak kalıyor. Peki nasıl oluyor bu işlemler? İster siz satın alın, isterseniz benim için satın al servisini kullanın siparişiniz Los Angeles sevkiyat merkezi adresimize ulaştığında ürün bedeli üzerinden %20 gümrük vergisi + kargo ücreti talep edilmektedir. Ödemenizi tamamlamanız ardından 5 iş günü içerisinde adresinize teslim edilmektedir. Dilerseniz gideceğiniz kayak merkezine doğru yola çıkın, siz bavullarınızı yerleştirmeden Burton snowboard ve ekipmanlarınızı otelinize teslim etmiş olacağız.

 

Burton snowboardlar hakkında birkaç ipucu vermek, nadir bulunan modelleri satın alabilmek, daha uygun fiyatlara satın almak, genel olarak nasıl satın alacağınızı göstermek adına sizlere kısa bir video hazırladık. Keyifli seyirler dilemeden önce, bize nasıl ulaşacağınız ve sizin için seçtiğimiz modellere de aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

Sadece Burton snowboard ve ekipmanları değil, dilediğiniz herhangi bir markanın herhangi bir ürününü de bizim aracılığımızla getirtebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için [email protected] adresimize email gönderebilir, dilerseniz de +1 424 270 53 08 numaralı Los Angeles WhatsApp hattımıza mesaj gönderebilirsiniz.

 

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

Benim İçin Satın Al

 

 

Kendim Satın Alacağım

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp