Foxxy Doc CoQ10

Foxxy Doc CoQ10

Amerikanpaketim servisleriyle sipariş verebileceğiniz Foxxy Doc CoQ10 desteğinde, gümrük, kargo ve vergi işlemleri alışverişleriniz için hazır hale getirilir. Tüm hizmet çerçevesine ve Foxxy Doc CoQ10 takviyesi hakkında daha geniş bilgilendirmeye sahip olmak için makaleyi incelemeye devam edin.

 

 

 

Foxxy Doc CoQ10 Hakkında

 

Foxxy Doc tarafından üretilen CoQ10 takviyesi, Amerika’da üretimi ve satışı bulunan bir besin desteğidir. Foxxy Doc takviyeleri 7 farklı seçeneğiyle uzun vadeli kullanımlarda etkisini gösteren ürünlerdir. Ürün çeşitlerinde insan vücudunun ihtiyaç duyduğu eksik hücre, kas, kalp ve beyin desteği sunulmaktadır. Foxxy Doc CoQ10 takviyesinin özellikleri:

  • Yaşlanmayı geciktirir,
  • Vücudun enerji seviyesini arttırır,
  • Bilişsel ve beyinsel işlevleri destekler,
  • Kardiyak rahatsızlıkları için antioksidan sağlar. 

 

 

 

 

Kapsül formunda üretilen Foxxy Doc CoQ10 takviyesi 200 kapsül den oluşan bir kutuda satılmaktadır. Günde 1 kez olmak üzere kullanımı tavsiye edilen takviyenin beden sağlığı için pek çok yararı bulunmaktadır. Aç veya tok olarak tüketilebilmektedir. Doğal içerikler kullanılarak hazırlanan CoQ10 desteğinin sağladığı yararlardan bazıları şunlardır:

  • Kalp hastalıklarını önler,
  • İlerleyen yaşlarda meydana gelen beyin işlevselliğinin azalmasında etkilidir,
  • İlerleyen yaşlarda azalan enerji kaybını destekler,
  • Sağlık açısından gerekli besin ögelerini sağlar. 

 

 

Foxxy Doc CoQ10

 

 

Ora yaş ve üzerinde hücre yenilenmesinin yavaşlaması ile birlikte ortaya çıkan rahatsızlıklar için üretilen Foxxy Doc takviyeleri, vücut için faydalı olan tüm bileşenleri içermektedir. Vücuda dışarıdan destek sunan Foxxy Doc takviyeleri daha zinde, enerjik ve sağlıklı hissetmeyi sağlar. 

 

 

Foxxy Doc CoQ10

 

 

Kolay tüketilebilen jel kapsül sayesinde Foxxy Doc takviyelerinin kullanımları kolaydır. Ürün kullanımı için belirlenen alt yaş sınırı bulunmamaktadır. Doktor tavsiyesi ile tüketimi önerilmektedir. 

 

 

Foxxy Doc CoQ10

 

 

Ürün içeriğinde GDO, yapay dolgu maddeleri, gluten, soya yağı, laktoz, süt ve süt ürünleri bulunmamaktadır. Foxxy Doc takviyeleri laboratuvar ortamında üretilen ve GMP sertifikalı ürünlerdir.

 

 

Foxxy Doc CoQ10

 

 

Diğer Foxxy Doc takviyeleriyle hücre desteği, besin desteği, kardiyo desteği, probiyotik desteği ve kemik oranı desteği sağlanmaktadır. Ürünlerin bilinen yan etkileri bulunmamaktadır.  

Walmart, Amazon ve Ubuy alışveriş sitelerinden CoQ10 takviyesi ve diğer Foxxy Doc ürünleri satın alınabilmektedir. 

 

 

Foxxy Doc CoQ10

 

Foxxy Doc CoQ10 Türkiye

 

Türkiye’den Amerikanpaketim üzerinden sipariş vereceğiniz Foxxy Doc CoQ10 takviyesi, iki hizmet kanalından seçilen bir servis ile size hızlı ve güvenli şekilde ulaştırılır. Hizmet kanallarından ilki Benim İçin Satın Al servisidir. Bu hizmette ürünün satın alımı, gerekli ödeme işlemlerinin ardından Amerikanpaketim tarafından tamamlanmaktadır. Bir diğer hizmet kanalı ise Kendim Satın Alacağım servisidir. Ürünün siz tarafından satın alınmasının ardından vergi ve diğer işlemler Amerikanpaketim tarafından tamamlanır. Aşağıya eklenmiş olan videoları seyrederek hizmet seçeneklerini daha yakından tanıyabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 


Bu blog 04/03/2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp