Türkiye'ye Kargo Gönderimi

Türkiye'ye Kargo Gönderimi

Amerika'da yaşayanlar, Türkiye'de ticaret yapmak isteyip nasıl gönderim yapacaklarını bilemeyenler, UPS'e gittiğinde fahiş kargo fiyatları ile karşılaşanlar, arkadaşına hediye göndermek isteyenler, ailesine ilaç göndermek isteyenler, bavulunu unutup getirtmek isteyenler, kısacası Amerika'dan Türkiye'ye kargo göndermek isteyenle, yaklaşın, nasıl yapılacağını anlatacağız.


Amerika'da ikamet edenler bilir. Türkiye'ye gönderim yapmak büyük bir işkencedir. Fiyatları, gümrüğü, paketlemesi derken kimse uğraşmak istemez. Amerikanpaketim olarak kullanıcı hedef kitlemiz, Türkiye'de yaşayan kullanıcılarımızın yurtdışından getirtmek istedikleri ürünlerin sevkiyat ve gümrük hizmetini vermek ancak farkettik ki, Amerika'da yaşayanların da yakasını bırakmıyor vatan toprağı. Playstation isteyenler, ilaç isteyenler, burda yok orda varmış göndersene diyenlere sahip olanlara uygun fiyatla ve sorunsuz nasıl gönderim yapacağınızı, nasıl Amerika'da yaşadığınızın havasını atacağınızdan bahsedeceğiz.


4 tane çok temel soru/talebi derledik. Siz de muhtemelen bunlardan birisiniz ;


1 - Bir yakınıma ilaç lazım, gönderebilir misiniz.

2 - Amerika'da bavulum var, gönderebilir misiniz.

3 - Türkiye'ye düzenli olarak çanta, ayakkabı, supplement göndermek istiyorum. Gönderebilir misiniz.

4 - Bir arkadaşıma hediye göndermek istiyorum, gönderebilir misiniz.


Bu 4 sorunun cevabı da EVET. Amerika'dan ister ticari amaçlı ister bireysel kullanım için, hiçbir limitiniz olmadan dilediğiniz her ürünün gönderimini yapabiliriz. Tek yapmanız gereken, göndermek istediğiniz paketi Santa Monica, CA'daki adresimize göndermek. Sonrasında paketinizin gümrük ve sevkiyat işlemlerinizi tamamlayarak sorunsuz şekilde Türkiye'de ileteceğiniz adrese teslim edeceğiz. Ticaret yapmak isterseniz, farklı sorularınız varsa çekinmeyin. tüm sorularınıza muhakkak bir çözüm bulabileceğimize emin olun. Amerika içinde bize 424-270-5308 numaralı telefon hattından, phone call, text ya da whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. Size özel fiyat teklifi hazırlayarak paketinizi sorunsuz şekilde, gümrük takılma riski ve ek maliyetler olmadan, en uygun fiyatlarla teslim edeceğiz.Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız


Benim İçin Satın AlKendim Satın Alacağım

Bu blog 12/01/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp