Zwilling Bıçak Setleri

Zwilling Bıçak Setleri

Zwilling bıçak setleri, uzun zamandır üzerinde paylaşımda bulunmadığımız ''Ev ve Bahçe Ürünleri'' kategorisine hitaben sizlerin talebiyle gerçekleşiyor. Yurt dışından getirmesi en zor olan ürün gruplarından bıçak setleri, her kategoride olduğu gibi sorunsuz teslimatıyla yurt dışından bıçak satın alma konusuna da çözüm olan Amerikanpaketim ile çözülüyor.

 

Akılda kalan logosu ile kadınların gittikleri her yerde göz aşinalığı yaşadığı bu evladiyelik Zwilling bıçaklar Türkiye’de ne yazık ki bulunmuyor ya da çok pahalı. Zwilling bıçak fiyatlarına birazdan değineceğiz ancak şimdilik marka hakkında kısa birkaç bilgi paylaşmakta yarar var.

Amerika’nın en çok satılan profesyonel ve yarı profesyonel bıçak seti markalarının başında gelen Zwilling hakkında bazı kullanıcı yorumları aşağıdaki gibi.

*** ''Bugüne kadar kullandığım en mükemmel bıçaklar. Sadece birkaç aydır kullanmama rağmen hafifliği ve hissiyatı mükemmel. Bir ev kullanıcısı olan benim için yeterince keskin ve körelmiyor. Daha keskin ve daha pahalı bıçaklar olduğunu biliyorum ancak fiyat/kalite açısından Zwilling bıçak seti, gördüğüm en iyisi.'' Pamela

*** ''Babama Noel için satın aldım. Oldukça keskin ve mükemmel çalışıyor. Şimdiye kadar hiçbir sorunla karşılaşmadık.'' Alan

*** ''Yarı profesyonel olarak aşçılık yapıyorum. Bugüne kadar farklı özelliklerde birçok bıçak seti kullandım. Tutuş hissiyatı, keskinliği ve körelmemesi benim için en önemli kriterdi. Zwilling bıçak seti asla körelmiyor, tutuşu mükemmel ve yeterince keskin.'' R. Wong

 

Amerika’da fiyat/kalite olarak en çok bıçak setlerinin başında gelen Zwilling, Türkiye’de de artan bir hayran kitlesine sahip. Bilenler bilmeyenlere anlatsın, bizi duymayanlar da duysun diye bir kez daha iletiyoruz. Zwilling bıçak setlerini amerikanpaketim.com aracılığıyla Türkiye’ye getirebilirsiniz. Bir kere satın alacağınız ve bir ömür kullanacağınız bu bıçak setleri için yurt dışına gitmenize, arkadaşlarınıza rica etmenize gerek yok. Yapmanız gerekenleri maddeler halinde aşağıda anlatacak, ardından en çok satan Zwilling bıçak setlerine, fiyatlarıyla birlikte değineceğiz.

 

Benim İçin Satın Alın

1 - https://www.zwillingonline.com/ sayfasına giriyorsunuz. Beğendiğiniz ürünün linkini kopyalıyorsunuz.

2 - Amerikanpaketim.com ana sayfamızdaki ''Hemen Al'' butonu yanındaki kutucuğa yapıştırıyorsunuz.

3 - ''Hemen Al'' butonuna tıklayıp siparişinizi tamamlıyorsunuz.

4 - Uzman satın alma ekibimiz, sizin için göndermiş olduğunuz linkten ürünü satın alıyor.

5 - Ürününüz Los Angeles sevkiyat merkezimize geldikten sonra tarafınıza kargo ve varsa vergi bedeli iletiyor.

6 - Siz kargo onayı verdikten sonra hiçbir gümrük işlemi ile uğraşmadan 3 ile 5 iş günü içerisinde kapınıza teslim ediyoruz.

 

 

Kendim Satın Alacağım

1 - https://www.zwillingonline.com/ sayfasına giriyorsunuz. Beğendiğiniz ürünü satın alıyorsunuz.

2 - Satın alırken Amerikanpaketim.com Los Angeles Sevkiyat Merkezi adresini yazıyorsunuz.

 

Kendi Adınız

1625 Franklin St. Unit A

Santa Monica, CA 90404

 

3 - Ürününüz Los Angeles sevkiyat merkezimize geldikten sonra tarafınıza kargo ve varsa vergi bedeli iletiyor.

4 - Siz kargo onayı verdikten sonra hiçbir gümrük işlemi ile uğraşmadan 4 ile 6 iş günü içerisinde kapınıza teslim ediyoruz.

 

 

İşte Bu kadar basit:)

 

Zwilling markasının bıçak setleri kadar popüler olan mutfak gereçlerinden dilediğinizi de sipariş verebilirsiniz. Detaylı bilgi için WhatsApp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

 

 

Bu blog 07/01/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp