Hemoroid (Basur) Tedavisi

Hemoroid (Basur) Tedavisi

Hemoroid / Basur Tedavisi

Hemoroid / Basur Hakkında

 

Bugün hem sahip olanların hem de olmayanların hem konuşmaktan hem de okumaktan çok da hoşlanmadığı bir konuyu işleyeceğiz. Her ne kadar hoşnut olunmasa da her yaşta yaşanabilecek, tedavisi olan bir hastalık hemoroid (basur). Biliyorsunuz, konularımızı seçerken kullanıcılarımızın ağırlıkta sipariş verdiği, Türkiye’ye getirttiği konuları seçiyoruz. Hemoroid (basur) ilaçları da bunlardan biri.

 

“hemoroid basur ilaçları

 

En doğru analizi yapan sizzler olduğunuz için siparişin ağırlıkta biriktiği ürün grubu bize her zaman fikir veriyor. Hemoroid (basur) tedavisi için de en çok getirtilen 6 ürünü sizzler için seçtik. Yazımızın devamında paylaşacağız.

 

“hemoroid basur ilaçları

 

Hemoroid (Basur) İlaçları

 

Her yazımızı Amerikanpaketim yani bizlerle yeni tanışanlar okuyormuşcasına yazıyoruz. Bu nedenle kendimizi tekrara girdiğimiz için lütfen bize kızmayın. Ancak herkes bizden nasıl alışveriş yapacağını bilemeyebiliyor. Önce genel bilgi verelim, Amerikanpaketim olarak doğrudan ürün satışı yapmıyoruz. Yurtdışından getirmek istediğiniz ürünlerin sevkiyat, gümrük işlemlerini yaparak Türkiye adresinize teslim ediyoruz. Dolayısıyla `ben bir ürün biliyorum aşağıdakilerden daha iyi, onu almam lazım` diyorsanız siz de hoşgeldiniz. Tek yapmanız gereken sipariş vermek istediğiniz ürün linkini anasayfamızdaki ilgili alana yapıştırmak ya da kendim satın alacağım servisini kullanarak paketinizi bize yönlendirmek. Çok mu karışık geldi, endişelenmeyin, ilk siparişler daima zordur. Eğer hemoroid (basur) tedavisi için ürün satın almak istiyorsanız sayfamızın sol altında yeşil bir whatsapp ikonu var, oradan bize ulaşın nasıl sipariş vereceğinizi anlatalım.

 

“hemoroid basur ilaçları

 

Benim İçin Satın Al Servisi

 

Bu servisi Türk kredi kartı geçmeyen sitelerde ya da ingilizce konusunda sorun yaşayan kullanıcılarımız tercih ediyor. Tek yapmanız gereken sipariş vermek istediğiniz hemoroid (basur) ürün website linkini anasayfamızdaki Sipariş Oluştur butonu yanındaki kutucuğa yapıştırıp siparişinizi tamamlamak.

 

Kendim Satın Alacağım Servisi

 

Bu servisi banka komisyonu ödemek istemeyen kullanıcılarımız tercih ediyorlar. Yapmanız gereken ilgili siteden siparişinizi verirken teslimat adresi olarak size verdiğimiz, aşağıda da bulunan Amerika adresinizi yasmak ve siparişinizi vermek. Ardından paketinizi teslim alacak ve Türkiye adresinize kargolayacağız.

 

Ne Kadar Öderim

 

Hemoroid (basur) ürününü hangi servisle alırsanız alın, paketiniz Amerika sevkiyat merkezimize ulaştığında size kargo ve vegi ücreti ileteceğiz. Kargo ücreti 1 kg’a kadar 19$ dır. Yani bireysel bir kullanıcı için sipariş vereceği 3-4 parçalık set toplamı 19$ olacaktır. Ticaret yapmak isteyen kullanıcılarımız detay bilgi için bize ulaşabilirsiniz. Vergi ücreti ise ürün birim fiyatının %20’sidir. Örneğin toplam 100$ lık bir ürün aldıysanız, 20$ olacaktır. Bu kadar basit.

 

“hemoroid basur ilaçları

 

 

 

 

 

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

Benim İçin Satın Al

 

 

Kendim Satın Alacağım

 

 

 

Popüler Hemoroid (Basur) Tedavisi Ürünleri

Preparation H Flushable Medicated Hemorrhoid Wipes

$22.17
SATIN AL
 

Preparation H Hemorrhoid Symptom Treatment Cream

$12.99
SATIN AL
 

Hemorrwedge Hemorrhoid Treatment Ice Pack

$10.95
SATIN AL
 

PREPARATION H Rapid Relief with Lidocaine Hemorrhoid Symptom Treatment Cream

$17.55
SATIN AL
 

Kieba Hemorrhoid Treatment Donut Tailbone Cushion

$31.95
SATIN AL
 

Tucks Md Cool Hemorrhoid Pad

$6.63
SATIN AL
 

Bu blog 11/01/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek
whatsapp