Bootydream

Bootydream, ismini güzel bir kalçaya sahip olmak isteyen kadınların arzusundan alıyor. Amerikanpaketim olarak güvenli alışveriş ve ödeme imkânlarıyla, gümrüğe takılmadan Bootydream Bum Haplarını sizin alıyor ve adresinize teslim ediyoruz. Yazımızın devamında ürün hakkındaki bilgileri ve hizmetlerimize nasıl ulaşabileceğinizi bulabilirsiniz. 

 

 

 

Bootydream Hakkında

 

İnternette en çok aratılan sorulardan bir tanesi “Nasıl daha büyük bir popo elde edilir?” sorusu. Bootydream bu soruya cevap olarak piyasaya sürülmüş bir ürün. Kalça büyütmek isteyen kadınlar, Bootydream’in haplarını kullanarak bu isteklerini gerçekleştirebilirler. 

 

 

 

 

Bootydream haplarında “fibro östrojen” olarak işlev gören bileşikler yer alıyor. Bu bileşiklerle kalça etrafındaki yağ depolama alanları hedef alınıyor ve kas büyümesi arttırılıyor. Ayrıca bu bileşikler hormonları ve ruh halini dengeliyor. Fibro Östrojen bileşikler ise tamamen bitkisel bazlı. 

 

 

 

Bootydream

 

 

Ana malzemeler arasında Maca kökü, dong quai, saw palmetto, genistein ve yabani yam sayılabilir. Maca kökü protein ve besin içeriği yüksek bir besin. Kas kütlesini geliştirerek ruh halini dengeliyor. Dong Quai, bir Çin bitkisidir. Bu bitki yaşlanmayı önler ve sinir sistemini dengeler. Antioksidan özelliğiyle Saw Palmetto, iltihabı azaltır ve kasların daha hızlı büyümesine yardımcı olur. Genistein vücudu dengeler ve yağların kalça çevresinde depolanmasına yardımcı olur. Yabani Yam, cilt yaşlanmasını önleyen ürünlerde bulunan önemli bir bileşik ve hormon seviyelerini uyararak kas gelişimini arttırıyor. 

 

 

Bootydream

 

 

Ana malzemelerin yanında yardımcı bileşenler de bulunuyor. Bu bileşenler arasında kuşburnu, karahindiba, narenciye bioflavonoidleri sayılabilir. Ürünün içeriğiyle ve fiyatıyla alakalı daha detaylı bilgi için Gluteboost internet sitesinde yer alan bilgilere bakmanız yeterli. 

 

 

Bootydream

 

 

Bootydream ABD’de üretiliyor ve üretimi sırasında hayvanlar üzerinde deney yapmak söz konusu değil. FDA onaylı Bootydream Hapları, paraben içermiyor. Marka kullanıcılarına doğal malzemelerle dengeli hormonları, düzenli artan kas kütlesini, gelişmiş enerjiyi ve arzu edilen bir kalçayı vaat ediyor. Egzersizlerinden önce büyük bir bardak suyun içerisine Bootydream hapı atmanız gerekiyor. Günde en fazla 2 tane alabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için ürünün internet sitesinden faydalanabilirsiniz.

 

 

Bootydream

 

Bootydream Türkiye Sipariş

 

Büyük ve şekilli bir popoya sahip olmak için çeşitli internet siteleri üzerinden Bootydream ürününü satın alabilirsiniz. Bizler de sizin güvenliğinizi önemsiyor ve gümrükle uğraşmadan Bootydream’e sahip olmanızı sağlıyoruz. Ayrıca dilerseniz sizin için Bootydream ürününü satın alarak teslim ediyoruz. Eğer “Kendim Satın Alacağım” seçeneği ile alışveriş yapacaksanız yapmanız gereken tek şey ilgili ürünü hangi siteden alırsanız alın sevkiyat merkezimize kargolatmanız. Ardından sandalyenize yaslanarak ürününüzün elinize sorunsuz şekilde ulaşmasını bekleyebilirsiniz. Ya da “Benim İçin Satın Al” hizmetimizden faydalanabilir, yurt dışında geçerli bir kredi kartına sahip olmadan ya da kart bilgilerinizi hiçbir siteyle paylaşmadan Amerika’dan alışveriş yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Bu blog 29-06-2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...