Rip Curl Wetsuits

Rip Curl Wetsuits

Bugün oldukça niş bir konuyla karşınızdayız. Türkiye’de talebi çok fazla olmayan dalış gibi, surf dalları gibi konulara ilgiliyseniz, wetsuit bulmakta oldukça zorlanıyorsunuzdur. Ancak Rip Curl Wetsuits de dahil olmak üzere dilediğiniz ürünü kapınıza getiriyoruz.

 

 

Rip Curl Wetsuits Hakkında

 

Alanında dünyanın en önde gelen ve saygın markalarından biri olarak karşımıza çıkan Rip Curl, 1969 yılında kurulduğundan bugüne kadar başta dalgıç ve sörf giysisi olmak üzere, sörf malzemeleri, deniz gereçleri ve deniz arama kurtarma operasyon materyalleri satan bir şirkettir. Rip Curl tarafından üretilen dalgıç ve sörf giysileri, alanında en iyi kaliteye sahip dalgıç ve sörf giysileri olarka ön plana çıkmaktadır. Son derece kaliteli neopren ve inovatif kauçuk teknoloji kullanılarak tasarlanan Rip Curl Wetsuits, sizi benzerlerine kıyasla çok daha uzun süre suda tutabilecek kalite ve kapasiteye sahiptir.
 

 

Rip Curl Wetsuits ürünleri; takım giysi, ceket ve yeleğe kadar oldukça geniş bir yelpazede ve ürün çeşitliliğiyle hizmetinizdedir. Boy, ebat ve giysi kalınlığı konusunda da her vücuda ve isteğe göre ürün çeşitliliği barındıran Rip Curl, aynı zamanda kendini için doğru boyutu ve uygun ürünü belirleyebilmenize yardımcı olabilmek için bir boy kılavuzu sunar. Bu kılavuzu kullanarak bir dalgıç veya sörf kıyafeti almak istediğinizde hangi ebatlarda almanız gerektiğini rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

 

 

Rip Curl Wetsuits seçeneklerini yalnızca kendiniz için değil aynı zamanda dalış veya sörf hobisi olan arkadaşlarınıza hediye almak için de tercih edebilirsiniz. Sunduğu e-hediye kartlarını online olarak satın alabilirsiniz ve istediği ürünü sipariş edebilmesi için bu kartları arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.

 

 

Rip Curl markası sörf endüstrisinde teknik ürünler ve yenilikler üretmekle ünlü bir firmadır ve SİMA (Surf Industry Manufactures Association) ödülü sahibidir. Bunun yanı sıra Avustralya'daki 2017 SBIA ödüllerinde altı galibiyeti bulunmaktadır. Erkeklerden kadınlara, kadınlardan çocuklara kadar her cinsiyet ve yaş için ürünler geliştiren Rip Curl, sörfçüler tarafından kurulan bir şirket olarak 50 yılı aşkın bir süredir pazar lideridir. En iyi ürünleri üretmeye, en iyi etkinlikleri yürütmeye, en iyi sporcuları desteklemeye, en iyi müşteri hizmetini sunmaya, en iyi marka mesajını iletmeye ve en iyi insan ekibine sahip olmayı misyon edinmiştir. Bu bağlamda başta sörf veya dalış olmak üzere deniz hobileriniz kapsamında ihtiyaç duyacağınız araçlar için Rip Curl Wetsuits biçilmiş bir kaftan.

 

 

Rip Curl Wetsuits Sipariş

 

Rip Curl Wetsuits ürünlerini kendi sitesinde, çeşitli surf sitelerinde, Amazon Amerika’da hatta ikinci elini ebay’de bile bulabilirsiniz. Henüz Amerikanpaketim ile yani bizimle tanışmadıysanız hemen aşağıdaki videolarımızda Rip Curl Wetsuits ürünlerini nasıl sipariş verip, nasıl getirteceğiniz bilgilerini bulabilirsiniz. Aklınıza takılan sorular için de bize Whatsapp destek hattımızdan yazmayı unutmayın.

 

 

Bu blog 27/04/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp