Indiegogo.com

Indiegogo.com

Indiegogo.com diğer alışveriş sitelerinden farklı olarak projelere yatırım yapılan, hem proje sahiplerinin projelerini hayata geçirdikleri, hem de inandığı projeye destek vererek sonrasında kar elde edebilen kişilerin alışveriş yaptığı bir mecradır. Biliyoruz ki Türkiye’den de Indiegogo.com gibi yaratıcılığın tavana vurduğu projelerde yer alıp yatırım yapmak isteyen, projelerini Indiegogo.com’da sunmak isteyen bir yığın kullanıcı var.


Indiegogo


Ancak şöyle bir durum da var ki Indiegogo.com’da TR kredi kartı geçmiyor. Yani eğer bir projeye inanıp yatırım yaparak sonradan kar elde edebileceğiniz bir alışveriş yapmak istiyorsanız ya da kendi projenize hibe aramak için Indiegogo.com’da hibe toplamak istiyorsanız Amerikanpaketim.com gibi aracı bir kuruma ihtiyacınız olabilir. Onu da biz her alışverişte olduğu gibi, projelere yönelik alışveriş yapılan Indiegogo.com bile sizin için sağlayabiliyoruz.


Indiegogo


Eğer Indiegogo.com’da herhangi bir projeyle ilgili alışveriş yapmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin lütfen. Daha önce Amerikanpaketim.com vasıtasıyla yurt dışından sipariş verdiyseniz Indiegogo.com alışveriş sürecinde ‘’benim için satın al’’ hizmetimiz daha elverişli olacaktır. Çünkü biliyorsunuz normalde yurt dışından alışveriş yaparken istediğiniz her ürün için ödemelerinizi TR kredi kartıyla tek çekim, taksitle ya da havale yoluyla yapabiliyordunuz. Ancak Indiegogo.com alışverişi için TR kredi kartı geçerli olmadığı için ‘’benim için satın al’’ hizmetimizle Indiegogo.com alışverişinizi biz sizin adınıza yaparak tüm süreci yürütüyoruz.


Indiegogo


Yatırım yapmak için desteklemek istediğiniz bir Indiegogo.com projesi varsa ya da kendi projenizi Indiegogo.com’da yayınlayarak destek almak istiyorsanız Amerikanpaketim.com’daki whatsapp hattımızdan ya da [email protected] adreslerinden bizlerle iletişim kurun lütfen. Tüm süreçle başından sonuna kadar ilgilenebiliriz.


Indiegogo


Indiegogo.com gibi spesifik bir alışveriş biçimi dışında daha önce Amerikanpaketim.com vasıtasıyla alışveriş yapmayanlar için hatırlatmak gerekirse, Indiegogo.com gibi proje içeren sitelerden alışveriş yapmak da dahil olmak üzere Amerika’ya gönderimi yapılan her türlü ürünü (kozmetik, supplement, vitamin, yapı market vs.) gümrüğe takılma riski olmadan bulunduğunuz adrese teslim ediyoruz.


Indiegogo


Bunun için ister Indiegogo.com’dan alışveriş yapın isterseniz başka yerlerden aldığınız ürünlerin bizim Amerika’daki teslimat birimimize ulaşması kafi. Aldığınız ürünler bize ulaştıktan 3-8 iş günü içinde sorunsuz bir şekilde kapınıza kadar gönderiyoruz.Indiegogo.com alışverişi ve tüm diğer alışverişleriniz için o anda ödediğiniz toplam ödeme dışında gümrükten geçerken dahi fazladan ücret ödemiyorsunuz. Ayrıca tüm ürünler tarafımızdan herhangi bir hasar ihtimaline karşı sigortalıdır.Tekrar hatırlatmak gerekirse Indiegogo.com alışverişi ve diğer tüm siparişleriniz için whatsapp’tan, [email protected] kanallarından bizlere ulaşabilir, youtube ve instagram hesaplarımızdan takipte kalabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız


Benim İçin Satın AlKendim Satın Alacağım

Bu blog 12/01/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp