Iles Formula Saç Ürünleri

Saçlarınızı ucuz ve kimyasal ürünlerden kurtarıp, hak ettiği değeri verecek bir marka arıyorsanız Iles Formula tam da size göre. Yurt dışından kozmetik mi gelir canım diye düşünüyorsanız da henüz Amerikanpaketim ile tanışmadınız demektir. Siz sadece hayal kurun, bırakın kapınıza teslim edelim.

 

 

Iles Formula Hakkında

 

Iles Formula, saç bakımı söz konusu olduğunda en iddialı ve en inovatif formüllerden biridir. Sektördeki en önde gelen saç stilistlerinden biri olan Wendy Iles tarafından yaratılan bu yüksek performanslı ve 3 adımlı saç bakım formülü, anında saç onarımı ve hızlı görünür sonuçlar sağlamak için saçı besleyen güçlü bileşenlerin ve komplekslerin etkileyici bir karışımı olduğunu kanıtlamıştır.

 

 

Iles Formula tescilli ve yüksek dereceli onarım ve bakım malzemelerinin eşsiz bir karışımından yapılmış pek çok ürün sunuyor. Önceleri bu formüller yalnızca Wendy Iles tarafından özel müşterileri üzerinde kullanılıyordu. Bu müşterilerin birçoğu cemiyet hayatından veya ünlü kişilerden oluşuyordu. Fakat Wendy Iles, adeta sihirli bir formül olan bu saç bakım serisini halka açmaya karar verdi. Iles Formula’nın üç aşamalı sistemi; şampuan, saç kremi ve sonlandırma serumundan oluşuyor. Kullanım sonrasında bu zamana kadar olan en parlak ve en yumuşak saçlara kavuşturmayı vadeden bu ürünler, pracaxi yağı, tucuma tohumu yağı ve ipek proteinleri gibi saç ürünlerinde pek fazla rastlanmayan kaliteli malzemeler içeriyor.

 

 

Şampuan

 

Iles Formula şampuanı, her yaş ve saç tipine sahip kişinin rahatlıkla kullanabileceği ve çok yönlülüğüyle ön plana çıkan en seçkin, yüksek performanslı bir şampuan olarak antioksidan bakımından zengin bileşenlerle donatılmış durumdadır. Sıradan şampuanların aksine hassas formülüyle, saç rengini açmadan temizler. Bu harika ürünü sadece bir kez kullandıktan sonra saçların görünüşünde mükemmel bir sıçrama ve parlaklığın yanı sıra sağlıklı saçlara sahip olma süreci başlıyor.  Son dokunuş için, ipek proteinleri saçları besler ve görkemli bir hacim kazandırır.

 

 

Saç Kremi

 

Saç kremi, Iles Formula saç bakım hattının mücevheridir ve Iles Formula serisinin var olmasının sebebidir. Markanın imza ürünü olarak karşımıza çıkan saç kremi, en hasarlı saçları bile 60 saniyeden daha kısa sürede anında onarmak ve canlandırmak için tasarlanmıştır.

 

 

Sonlandırma Serumu

 

Vitaminler, fındık yağları, ipek ve seramid içeren elle seçilmiş ve özel olarak karıştırılmış malzemelerden üretilmiş olan bu serum, saçları ağırlaştırmadan oldukça efektif bir besleme sağlar. Bu paraben içermeyen formül, saçları güçlendirmek, uçları onarmaya yardımcı olmak ve aynı zamanda renk solmasını önlemek için UV ışınlarına, neme ve serbest radikallere karşı bir perde oluşturur.

 

 

Iles Formula Sipariş

 

Iles Formula ürünlerini her ne kadar lüks ürün grubunda ve zor bulunur olsa da birkaç sitede bulabilirsiniz. Buna şu anda Amazon da dahil. Dolayısıyla her iki hizmetimizi de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Amerikanpaketim’i bilenler buradan sonrasını okumayabilir ancak bilmeyenler için ister kendiniz satın alıp, Amerika sevkiyat merkezimize gönderin, isterseniz de bize satın aldırın, tüm sevkiyat ve gümrük işlemleriniz ardından adresinize teslim ediyor olacağız. Nasıl olacağı detayları hemen aşağıdaki videolarımızda.

 

 

Bu blog 22-04-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...