Off-White Amerika

Off-White Amerika

Klasik bir tarzdan uzak ve kendini yeni dönem modasına adapte etmiş Off-White tasarımlarını yurt dışından tedarik etme işlemlerinde gümrük, vergi ve kargo uygulamalarını sizler için üstleniyoruz. Satın alma hizmetlerini ve Off-White’i daha kapsamlı bir şekilde öğrenmek için yazımızın devamını okuyabilirsiniz. 

 

 

 

Off-White Amerika Hakkında

 

Yakın tarih içinde moda markalarının arasında yer alan Off-White, lüks giyim ve aksesuar alanında kadın ve erkekler için ürünler üretmektedir. Bir İtalyan markası olan Off-White’in ilk mağazası Milano’da açılmıştır. Sıradan görünüm ve giyimden ziyade daha esprili parçaların yer aldığı Off-White ürünleri arasında bebek/çocuk giyim de yer almaktadır. 

 

 

 

 

Off-White’in global markalardan Nike, Evian, Jimmy Choo, Champion ve Levi’s ile koleksiyonları ve iş birlikleri bulunmaktadır. Ayakkabı, çanta, kadın ve erkek giyimde bulundukları iş birlikleri ile birlikte tasarlanan ürünlerin defile tanıtımları da yapılarak satışa sunulmaktadır. 

 

 

Off-White Amerika

 

 

Off-White her sezon özellikle neon renkler kullanarak çıkardığı Limited Edition ürünleri de sokak modası ile şıklığı harmanlayarak tasarlanmaktadır. Çantalarda renkli kayışlar, sweatshirtlerde ve spor kıyafetlerde bulunan büyük logolar ve klasik kalıptan uzak spor ayakkabılar ile bütün bir görünümün Off-White ile zenginleştirilmesi mümkün kılınmaktadır. 

 

 

Off-White Amerika

 

 

Güneş gözlüklerinden ev dekorasyonuna, iç giyimden mücevherlere dek Off-White imzası taşıyan tüm ürünlerin kaliteli ve özgün oluşu tercih edilebilir bir marka haline getirmiştir. Giyim ürünlerinde bulunan geniş beden skalası ve ayakkabılarda bulunan numara çeşitliliği ile çoğu ürün ve aksesuar unisex parçalar olarak da kullanılabilmektedir. 

 

 

Off-White Amerika

 

 

2021 sonbahar/kış parçaları arasında erkek ve kadın spor ayakkabıları şerit desenli ve çok renkli şekillerde piyasa sürülmüştür. Benzer şerit desenler sırt ve kol çantalarına da yansıtmıştır. Üst giyimde genellikle siyah ve mavi gibi koyu tonlar hâkim renklerdir. Bahsedilen sezonda oldukça basic ve düz giyim-aksesuarlar da bulunmaktadır. Erkek ve kız çocukları için de şerit desenli üstler, çoraplar ve ayakkabılar sonbahar/kış sezonunda satılan ürünler arasındadır. 

 

 

Off-White Amerika

 

 

Off-White ürünleri Beymen, Greyder, Raffaello Network gibi mağazalarda da yer almaktadır. Gerçek ve suni derilerin yanı sıra geri dönüştürülebilir malzemeler kullanılarak üretilen Off-White ürünleri bulunmaktadır.

 

 

Off-White Amerika

 

Off-White Amerika Satın Al

 

Dünyaca tanınan ve modayı kendine uyduran Off-White ürünlerini resmî web sitesinin beraberinde anlaşmalı olduğu diğer web sitelerden de tedarik edebilirsiniz. Amerikanpaketim ile tedarik işleminiz sırasında karşınıza çıkabilecek vergi uygulamalarını, gümrük ve kargo uygulamalarını Benim İçin Satın Al ya da Kendim Satın Alacağım hizmetlerinden yararlanarak güvenilir bir yoldan tamamlamanız mümkün. İki hizmet arasında bulunan tek fark Benim İçin Satıl Al servisinde %10 tutarında uygulanan banka komisyonudur. Hizmetlerden yararlanmadan önce daha geniş bilgiye sahip olmak için aşağıda yer alan videoları izleyebilirsiniz.  

 

 

 

 

 

 


Bu blog 12/11/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp